Domů Ostatní Finance Pojištění od ERGO se vyplatí! Proč?

Pojištění od ERGO se vyplatí! Proč?

1557
0
Online, cestovní pojištění Ergo

Pojištění od ERGO se vyplatí! Proč?

Najít kvalitní cestovní pojištění není úplná hračka. Na trhu působí desítky pojišťoven, které nabízí různé cestovní pojistky. Jejich ceny se liší i o desítky korun za den. Nejvýhodněji vychází pojištění na cesty od pojišťovny ERGO. V čem je jiné?

S optimální výší

ERGO nabízí pojistku v 6 variantách

Základní variantou je E-Trip. Jedná se o cestovní pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy. Zvláštní je tato varianta tím, že pojišťovna nabízí za stejnou cenu i pojištění do zemí mimo Evropu. Jedná se o oblíbené letní destinace jako je Maroko, Kypr, Turecko, Egypt a také Izrael.

Online, cestovní pojištění Ergo

Nejvíce pojišťovna boduje s variantou W-TripALL. Jedná se o pojištění do zahraničí pro jednorázovou cestu. Platné je ve všech zemích světa a nabízí kompletní ochranu. V ceně jsou léčebné výlohy, asistenční služba, pojištění úrazu a také pojištění zavazadel a odpovědnosti. Pojištění odpovědnosti byste měli mít při každé cestě mimo Českou republiku, protože vás kryje v případě, když cizí osobě neúmyslně způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku (více se o účelu této pojistky dozvíte zde).

Známkou kvality cestovního pojištění jsou vyšší pojistné limity. Cestovní pojištění od ERGO pojišťovny má pojistné limity ve výši 5 000 000 Kč, což je optimální výše pro cesty po Evropě i mimo ni.

Online, cestovní pojištění Ergo

Jen několik minut a máte sjednáno!

Cestovní pojištění od ERGO pojišťovny patří mezi ty, které si můžete rychle a snadno sjednat online. Stačí si najít jen několik minut času. Zvolíte si termín dovolené, destinaci a variantu. ERGO pojišťovna nabízí ke každé pojistce velmi zajímavý bonus. Za pouhých 10 Kč na den získáte k základnímu pojištění:

  • pojištění odpovědnosti
  • pojištění zavazadel
  • úrazové pojištění

Pojistku je možné sjednat online i o víkendu, bude platit od druhého dne. Pokud budete mít k pojištění jakékoliv dotazy, zavolejte na klientskou linku 221 585 111.

 

Předchozí článekZnačka Kentoya – synonymem slova skútr
Další článek4* hotel Belvedere Praha – čím je jiný?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.