Domů Ostatní Služba Předokenní rolety od firmy LOMAX

Předokenní rolety od firmy LOMAX

2851
0
předokenní rolety lomax recenze

Předokenní rolety od firmy LOMAX

Předokenní rolety mám na svých oknech již 15 let a i když to může znít jako fráze, život na vesnici si bez nich již nedovedu představit. A teď nemám na mysli pouze jejich význam ohledně zabezpečení domu před zloději. To, co na nich oceňuji nejvíce je skutečnost, že výborně chrání okna před mrazem, deštěm a jinými povětrnostními vlivy, snižují hlučnost v místnosti (takže auta, projíždějící v těsné blízkosti mého domu mě už tolik neruší) a dokonale zatemňují. Díky předokenním roletám, které prostě večer stáhnu, odpadá zatahování závěsů – ty byste ostatně v mém domě hledali marně. Nainstalováním předokenních rolet totiž ztratily svůj význam, přičemž jejich odstraněním se místnosti sice nepatrně, ale přece jen „zvětšily“.

Proč předokenní rolety od LOMAX?

Na trhu je vícero firem, které se výrobou a instalací předokenních rolet zabývají. Rozhodně doporučuji nehledět na cenu a raději si trochu připlatit za jistotu, že za své peníze dostávám kvalitní zboží se zabezpečeným servisem.
Já jsem tenkrát oslovil firmu LOMAX a musím i po letech říci, že to byla určitě správná volba. Nejdříve přijel jejich technik, který všechna okna změřil a krátce poté montéři s na míru vyrobenými roletami. Montáž proběhla bez problémů, ukázalo se, že velikost každé rolety přesně „sedí“ na příslušné okno, bylo vidět, že oba montéři jsou „profíci“ s velkými zkušenostmi a fortelem. Zkrátka – cca za 3 hodiny byla moje čtyři okna opatřena krásnými novými roletami, které mi slouží k plné spokojenosti dodnes. Za všechna ta léta jsem pouze jednou potřeboval servis – to když se rozstřepila šňůra u jedné z rolet. A opět – stačilo zavolat a montéři ji přijeli vyměnit.

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety oceníte jak v zimě, kdy Vám zvýší zateplení a ochranu oken, tak i v létě při bouřce nebo krupobití. Vaše okna budou „jako v bavlnce“ a Váš byt či dům se díky nim stane bezpečnějším i útulnějším.

 

Předchozí článekJak vybrat zahradní udírnu?
Další článekKuchařka z ostrova Sardinie
Jan Hofírek - copywriter, sociolog, recenzent, básník. Publikuje na českých i zahraničních zpravodajských, resp. literárních portálech. Bližší informace je možné najít na jeho blogu www.copywritingetc.bloger.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.