Domů Ostatní Ostatní Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

801
0
Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí

Vysokozdvižný vozík je praktickým pomocníkem v jakémkoliv skladě, průmyslové hale nebo ve stavebninách. Zařízení, které šetří především spoustu fyzických sil při převážení nejrůznějšího sortimentu a zároveň drahocenný čas.

Při pořízení vysokozdvižného vozíku je vhodné využít maximální potenciál dané typové řady. Toho nedocílíte pouze aplikováním klasických nosných vidlic. Vybírat si lze i další přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky s odlišným charakterem použití.

Jaká existují přídavná zařízení na VZV?

Mechanická přídavná zařízení patří obvykle k univerzálním doplňkům vysokozdvižných vozíků, takže je lze aplikovat na pracovní stroje nejrůznějších značek a modelových řad.

Velice oblíbené je například otočné zařízení pro VZV. Tento doplněk vám umožní nejenom pohodlně převážet palety a nádoby z místa na místo, ale zároveň umožňuje otočný pohyb. Ten oceníte hlavně při vylévání kapaliny nebo vysýpání libovolného materiálu. Rotace probíhá vždy o 180° a to jak doprava, tak doleva. Na tento typ produktu můžete narazit také pod označením „otoč“.

Vysokozdvižný vozík může snadno nahradit jiné pracovní nástroje, mezi které patří například lopata. Proč odhazovat či přehazovat spoustou stavebního materiálu svépomocí, když existuje hydraulická lopata. Ta dělá z pracovního stroje takový pomyslný „bagr“ pro všechno.

VZV zařízení jsou ideální volbou také v zimě, kdy se na venkovní ploše areálu potřebujete zbavit nežádoucího sněhu. Velice praktickým doplňkem bude sněžný pluh. Příslušenství pro VZV s možností regulace náklonu a vybavené odolnými gumovými břity. Pro vysokozdvižné vozíky lze samozřejmě volit i řadu dalších přídavných modulů, ať už jde o ty hydraulické či mechanické.

  • Přidržovač kulatiny neboli drapák na dřevo.
  • Stavitelný nosič vidlic.
  • Montážní plošina.
  • Jeřábové rameno.
  • Nosné trny.

Nakupujte pouze kvalitní přídavná zařízení

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky doslova násobí použitelnost této techniky, o čemž vás musely přesvědčit řádky uvedené výše. Jestliže chcete, aby mechanická přídavná zařízení, jako je radlice na sníh, sněžný pluh na vysokozdvižný vozík nebo lžíce na VZV plnily tu správnou úlohu, využívejte pouze kvalitních a značkových doplňků tohoto typu.

Vlastní pracovní stroje VZV opatřujte příslušenstvím, které nabízí jen profesionální subjekt. Takový, jež se zaměřuje na prodej a servis vysokozdvižných vozíků a vedle toho vám nabídne i velkou spoustu přídavných modulů.

Obávat se dokonce nemusíte ani repasovaných přídavných doplňků, s nimiž budu snadná manipulace s VZV na denním pořádku. Důležité je pouze vybírat kvalitně opravované a udržované příslušenství.

S pomocí výše uvedených prvků lze vysokozdvižný vozík povznést na mnohem vyšší úroveň a zároveň od něj získat mnohem více.

Předchozí článekSlovenské Duo Jamaha dobývá internet
Další článekSnadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.