Domů Technika Aplikace Recenze aplikace LiveSport

Recenze aplikace LiveSport

1702
3
recenze aplikace ios iphone livesport

Recenze aplikace LiveSport

Recenze aplikace LiveSport bezpochyby nadchne všechny sportovní fanoušky a sportovní sázkaře. Pokud navíc vlastníte výdobytek společnosti Apple na poli mobilních telefonů (po aktualizaci recenze i zařízení s OS Android), vaše sportovní srdce zaplesá podruhé. Ptáte se, čím vás potěší? Počítejte s námi:

  • Cenou – aplikace je zdarma (sluší se podotknout, že s reklamním bannerem)
  • Rozsahem – aplikace pokrývá výsledky 26 sportů (celkem na 3000 soutěží)
  • Intuitivností – aplikace je přehledná
  • funkčností – na iOS po dobu testu fungovala zcela spolehlivě
  • a je naše :-)

Aplikace těží z výsledkového servisu společnosti LiveSport, s.r.o. S více než 40 miliónovou uživatelskou základnou po celém světě (dle informací dodavatele). K původní webové aplikaci a mobilní aplikaci poměrně nedávno přibyla i nativní aplikace pro uživatele s nakousnutým jablíčkem.

Popis, funkčnost a spolehlivost iOS aplikace LiveSport

Aplikace poskytující svým uživatelům výsledkový servis je na první pohled velice přehledná s jednoduchým, ale funkčním designem. Zcela vážně bych zvážil konverzi aplikace v souladu s novým “layer” designem použitým v iOS 7.

Apple ios iphone top menu

Po úvodním spuštění aplikace se zobrazí základní interaktivní nápověda k aplikaci. Ovládání je však velice intuitivní. V levém horním rohu máte možnost volby preferovaného sportu (26 sportů) s aktivním zobrazením počtu “live” zápasů a celkového počtu zápasů. Po zvolení daného sportu máte možnost pokračovat výběrem soutěže (každý sport má také specificky podbarvené záhlaví). Po zvolení soutěže pak už vidíte jednotlivé zápasy, respektive podrobnější informace o daném utkání (např. střelci gólů, karty), statistiky utkání, sestavy, sázkové kurzy.

V pravém horním menu pak můžete volit datum zápasu, a to až sedm dní dopředu nebo sedm dní zpět.

Apple ios iphone bottom menu

V dolní liště máte možnost přepínat mezi zobrazením zápasů, pouze “live” zápasu, zvolených zápasů a tabulek. Kontextově je nabídka vždy vázaná ke zvolenému sportu. Každý zápas si můžete označit hvězdičkou a přesunout jej tak do sekce vámi preferovaných (sledovaných) zápasů. V tomto případě se využije “push” notifikace operačního systému iOS a vy jste o změně skóre upozorňováni v “notifikačním” centru.

Co se nám na aplikaci LiveSport líbilo?

Přehlednost, jednoduchost používání a základní data. Ocenili jsme také krásně zpracovaný tenis, kdy v živém přepisu zápasu můžete sledovat změnu skóre a statistiku míček po míčku. Pro fanoušky online sázek je zde aktualizovaná nabídka kurzových sázek včetně aktivního linku. Dále loga týmů nebo fotografie hráčů (vyzkoušejte šipky) a v neposlední řadě lze sledovat sestavy, u některých živých zápasů dokonce včetně rozestavení hráčů v poli.

Wishlist aneb naše Ježíškové přání pro LiveSport?

Aplikaci bychom přáli možnost volby preferovaných (sledovaných) týmů a hráčů, H2H statistiky neboli vzájemné zápasy (podle informací od vývojářů se jich dočkáme v nové verzi, která vyjde do týdne) a neškodil by ani odkaz na možný online kanál nebo TV program (dle preference uživatele).

Závěr recenze aplikace pro Apple iOS zařízení LiveSport

V porovnání s konkurenčními aplikacemi je LiveSport velice přehledná aplikace. Pokud k tomu přidáte nabízenou šíři a pokrytí 26 sportů, bude tato aplikace jistě patřit mezi vaše žhavé kandidáty na novou hračku. Všem sportovním fandům prostě jen doporučujeme.

Aktualizace 29. 1. 2014

Vývoj aplikace pokračuje a tak jsme rádi, že aplikace udělá radost i majitelům telefonů s operačním systémem Android. Aplikaci si můžete stáhnout na play.google.com.

PŘEHLED RECENZE
Přehlednost
8
Aktuálnost
9
Rozsah
8
Funkčnost
10
Předchozí článekRecenze restaurace hotelu Gold Chotoviny
Další článekRecenze služby Dáme jídlo
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-aplikace-livesportVelice přehledná aplikace pokrývající celou šíři různých sportovních výsledků a dalších funkcionalit. Pro sportovní fandy povinnost.

3 KOMENTÁŘE

 1. Je to určitě pokrok, ale rychlost je mizerná, špatně formátuje statistiky u hostů. Zvukové upozornění na gól chybí, Vaši aplikaci používám,ale Sofascore se mi zdá o level lepší…

 2. Zatím nejlepší apka se sportovními výsledky, na jakou jsem narazil! Podrobné statistiky, perfektní rychlost a absolutně největší pokrytí sportů a soutěží (konkurenční Sofascore nebo Livescore má oproti ní minimální pokrytí). Notifikace u zápasů, které jsem si vybral do oblíbených, fungují skvěle. Pro fandy fotbalu, hokeje nebo tenisu je to nutnost mít tuhle aplikaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.