Domů Cestování Recenze BISTROT de PAPA Počátky

Recenze BISTROT de PAPA Počátky

4193
11
recenze bistrot de papa počátky, kavárna

Recenze BISTROT de PAPA Počátky

Díky přispěvatelům naší stránky Vám můžeme poskytnout informaci o tom, že Bistrot se přestěhoval na novou adresu a to do Horní Dubenky č. 25.

Recenze BISTROT de PAPA Počátky  – chcete zažít kousek opravdové Francie uprostřed Vysočiny? Vypravte se do města Počátky. V tomto malém městečku na rozhraní Čech a Moravy se ukrývá na první pohled nenápadná kavárna, která Vás uchvátí. Nahlédnete-li ovšem dovnitř, dýchne na Vás atmosféra pravé Francie.

Prostředí kavárny Bistrot de papa

Při vstupu do kavárny Vaše oči zaujme bohatá nabídka francouzských specialit – různých slaných a sladkých koláčů, palačinek a zákusků. Můžete si sednout zde naproti zákuskům, nebo můžete projít kolem kuchyně dále až do salonku.

Vybavení je jednoduché, ale promyšlené. Nabízí posezení u stolečku, nebo i v křesle. Pro děti je připraven dětský koutek.

Příjemnou atmosféru v salonku doplňuje praskající oheň v kamnech.

Obsluha a menu kavárny Bistrot de papa

Spíše než z jídelního lístku budete vybírat očima. Obsluha Vás nechá vybírat a pak Vás usadí ke stolečku, který si vyberete.

Co se nabízí?

Ke svačince si můžete dát palačinku, koláč ‚Quiche‘, šneky ‚Escargots‘ nebo talíř uzenin ‚Charcuterie‘ s bagetou.

Denní menu se mění a je napsané na tabuli před vstupem.

Máte-li chuť na něco sladkého, můžete si vybrat z nabídky palačinek, pohárů a ‚taťkových‘ zákusků. Další dezerty jsou dle denní nabídky ve vitríně.

Aktuality můžete sledovat na Facebooku.

Servis funguje perfektně. Obsluha přijde vždy v pravý čas, zároveň Vás ale neobtěžuje.

Kvalita nabízených služeb

Ochutnali jsme hráškový krém a koláč Quiche s lososem a mozzarelou. Jako zákusek jsme ochutnali borůvkový a hruškový koláč s mandlemi. Kvalita jídla je velmi vysoká, suroviny jsou čerstvé, domácí. Na jídle jsme si moc pochutnali. Oceňujeme, že se majitel snaží přinést do tak malého městečka něco nového, v tom místě výjimečného a za příznivé ceny.

Kavárně Bistrot de papa se v Počátkách daří a těšíme se na další návštěvu. Ještě máme mnoho co ochutnávat.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
9
Kvalita jídel
10
Obsluha
10
Celkový dojem
9
Předchozí článekAureole fusion restaurant lounge
Další článekRecenze Analytics Tiles App
Martin Bartoš milovník dobrého jídla a ještě lepších programových kódů v prostředí .Net studia. To není samochvála ale popis redakce serveru Test-recenze.cz.
recenze-bistrot-de-papa-pocatkyNa tak malinkém městečku neskutečně silný zážitek, s láskou vedená kavárnička, francouzský závan chansonu vás vtáhne a vy jen sníte, pardon ochutnáváte.

11 KOMENTÁŘE

 1. Neco mezi zazrakem a prirodnim ukazem ! Francouzsky, drobne domestikovny majitel je mozna blazen, ale neco takoveho by uprostred Vysociny clovek necekal!
  Na neco podobneho nenarazited kazdy den (my naprostou nahodou pri hledani jakehokoliv slusnejsiho mista na obed), vrele doporucuji. A majitelum preji tolik hostu, abychom je mohli navstevovat casteji.

 2. Do této příjemné restaurace jsme byli pozvání na rychlý obídek našimi přáteli, kteří jsou pravidelnými hosty. Malinkaté bistro kavárenského typu přesně zapadá do mých vzpomínek, které mi v hlavě utkvěly z Francie. Výběr z několika jídel denní nabídky, která zaručuje naprostou čerstvost a kvalitu pokrmu, o které se v restauracích s 200 položkami na menu nemůžeme asi vůbec bavit, luxusní moučníky a příjemná obsluha jsou jen závěrečnou třešničkou této skvělé domácí restaurace s osobním přístupem. Závěrem…. tady kuchař opravdu umí a na jídle je vidět, že ho to i baví. Děkuji.

 3. Při pobytu v nedalekém resortu Sv.Kateřina jsme při procházce náhodou našli na náměstí v Počátkách toto bistro. Bistro nám svým prostředím a atmosférou připomnělo naši návštěvu ve Francii.
  Francouzský majitel a kuchař v jedné osobě miluje vaření a přípravu různých pochutin. Na jídle i na přístupu k zákazníkům je to vidět.
  Pokaždé, když se dostaneme někam blízko k Počátkům, bistro znovu navštívíme.

 4. Byli jsme úplně šokovaní tímto „zjevením“ v centru městečka Počátky. Budeme se sem pravidelně a co nejčastěji vracet. Takové podniky je třeba podporovat!

 5. Najít v Počátcích nějaký slušnější podnik je oříšek. Naštěstí jsme dali na radu z místního infocentra. Z tohoto bistra jsme byli jednoduše nadšeni. O fantastické cibulačce se mi bude zdát celélé měsíce. Všechno nabízené jídlo bylo bez chyby, to vše podtrhly skvělé moučníky. Ceny v bistru jsou vzhledem ke kvalitě více než příznivé. Polévka 25,- Palačinky a Quiche kolem 40,- nebo výborný fr. tatarák za 135. Nebydlet 300 km daleko, jsem tam denně.

 6. Vypadá to moc pěkně a po kladných referencíchjsem byla přímo natěšená. Zajímavé prostředí, jí se opravdu očima. V Počátkách je podnik tohoto typu zjevením. Jenže obluha byla trochu chaotická a do kolen mě dostala káva se šlehačkou ze spreje :-( To jsem schoná odpustit v obyčejné hospodě, ale ne v podniku, který si velmi pečlivě pěstuje image. Močná se to už ale vylepšilo, byla jsem tam na podzim.

 7. Byl jsem velmi milé překvapen. Prostředí pěkné, jídlo vynikajicí, zákusky taktéž. Obsluha byla milá, ale bohužel dělala zbytečné chyby.

 8. dávám jedině číslo 10 !! úžasné bistro s příjemným domácím prostředím. Šéf velmi ochotný a šikovný, je vidět, že ho to baví. S rodinou jsme si perfektně užili odpoledne a velmi si pochutnali na francouzských pochoutkách. Vše čerstvé, krásné na pohled a hlavně chutné ;-) Bistro bylo přímo narvané hosty, je vidět, že se tam lidem líbí. Obsluha milá, neměly to dívky snadné, ale vždy měly úsměv na tváři :-) těšíme se na příště :-) (jen tak mimochodem – pro Mirku : já měla kávu s domácí výbornou šlehačkou)

 9. Pan šéf a kuchař v jedné osobě přenesl kousek gastronomické Francie na českou Vysočinu a ve výsledku je vidět, že umí a že ho to baví. Nečekejte supermoderní restauraci, je to v interiéru mírně ošuntělé, ale má to svoje kouzlo. Toalety drobet stísněné, obsluha občas nahrazuje profesionalitu milým přístupem… Rezervace moc nefunguje, protože buď neberou telefon, nebo je plno. Ale nevadí, kdykoliv jsme přišli, byli jsme spokojení. Odcházíte a chcete se zase vrátit. Dobrá práce!

 10. Zdravím, 17.8.2014 jsem byla zpočátku také nadšená francouzským skvostem v Počátkách, já, milovnice Francie bych to tady opravdu nečekala. Vše ok. – jídlo, prostředí…jen nechápu, jak může majitel dál do podniku naráz tolik žen na obsluhu s výkonem, který jsem zažila. Na ohřátí slaného koláče v mikrovlnce jsem čekala 25 minut s tím, že se to chystá!!! Pozorovat, jak se mele jedna přes druhou, baví se, smějí, zapomínají, jsou zmatené a vrcholem bylo, když jedna z žen pokládala na pult příbor a palcem u ruky vyleštila lžíci…Ne, to jsem vidět opravdu nechtěla. Pro mne celkový dojem ztratil své kouzlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.