Domů Kultura Kniha Recenze knihy Podnikatel na konci role od BlueVision

Recenze knihy Podnikatel na konci role od BlueVision

393
0
recenze ebook knihy internetoví vizionáři bluevision

Recenze knihy Podnikatel na konci role od BlueVision

Je mi potěšením napsat druhou recenzi na knihu, konkrétně na e-book od vydavatelství BlueVision s názvem Podnikatel na konci role. Jak sám název, tak i obálka knihy čeří klasické zaběhlé principy na poli knižních a elektronických publikací. Tak pojďme a otočme společně její list.

Vzhled e-booku Podnikatel na konci role

První recenzovaný e-book od BlueVision jsem za obálku malinko zkritizoval. Zde však nadšeně volám „Hurá“. Obálka svým nápadem a ztvárněním bude rozhodně vyvolávat emoce. A to je přesně ten důležitý okamžik ve vaší mysli, který vás donutí knihu otevřít a blíže se s ní seznámit. Jinak vězte, že mně osobně přijde česká verze obálky zajímavější než její originální předloha. Grafiku či ilustrace však v této knize nehledejte.

Obsahová stránka knihy Podnikatel na konci role

Kniha je vhodná pro všechny, kdo uvažují o tom, že se pokusí prorazit se svým nápadem, myšlenkou, a chcete-li, kdo si ponesou své břímě v podobě vlastního podnikání sami. Prostě pro všechny aktivní osobnosti, a to doslova. Takových titulů najdete na trhu nepřeberné množství. Tak proč číst Podnikatele na konci role? Třeba pro specifický jazyk, který vám mnohá moudra v knize obsažená předloží na zlatém podnose, včetně faktu, že si je dobře zapamatujete. Pak už jen stačí přejít od knihy k praxi.

Citace z knihy:
Už jste vykonávali potřebu s kalhotami omotanými kolem kotníků, a když jste byli připraveni se zvednout, zjistili jste, že máte nesmírně málo toaletního papíru? Neříkejte, že ne! Víte naprosto přesně, o čem mluvím. Tři dílky potrhaného toaleťáku visí z role, jako by se vám vysmívaly.

Čtivost knihy Podnikatel na konci role

Jednoznačně palec nahoru. Kniha je opravdu hodně čtivá. Je téměř až beletrií na půdě osobního vzdělávání. Může za to dozajista přímý styl, který autor v knize použil. Pro mě osobně je to mix veselejšího tónu, který autor umě přidává do informačního sdělení, osobních rad a zkušeností.
Tak co, také se hodláte stát „podnikatelem na konci role“? Co to znamená? Rozhodně mnohem více než ony tři známé potrhané dílky toaleťáku.

Závěr recenze e-book Podnikatel na konci role

Jak jsem již napsal, Podnikatel na konci role je osobní „beletrií“, čte se velice dobře. Někomu může vadit poněkud hrubší slovník, ale pro mě je to přesně ta míra, kterou mám rád a akceptuji. Možná se vám některá tvrzení budou zdát povědomá, skoro až notoricky známá. Avšak tím lépe pro vás, jste na správné cestě ke svému cíli, nebo alespoň k svému poznání.
Za sebe vám s příjemným pocitem doporučuji se s tímto dílkem minimálně zevrubně seznámit.
PŘEHLED RECENZE
Kvalita obsahu
8
Celkový dojem
9
Předchozí článekRecenze služby Audioteka.cz, audioknihy ke stažení
Další článekRecenze restaurace Blue Wagon, Praha 2
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-knihy-podnikatel-konci-role-bluevisionNatradičně pojaté dílko, kdy jsem knihu byl schopen "přelouskat" velice rychle. To by mělo být známkou buď skvělého obsahu, nebo mistrného pojetí, nebo obojího.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.