Domů Ostatní Služba Recenze Mixit aneb zdravé míchání muesli

Recenze Mixit aneb zdravé míchání muesli

1277
2
recenze muesli musli služba mixit

Recenze Mixit aneb zdravé míchání muesli

Recenze Mixit, aneb zdravé míchání muesli není asi originální nápadem dvou majitelů, přesto si zaslouží ocenění za vlastní za cestu, kterou se majitelé pustili. Jaká je úroveň služby?

Popis a funkčnost služby Mixit

Jedná se online (použití webové stránky pro objednání) službu, kde si můžete dle vlastní chutě „namíchat“ muesli, kaše nebo suché plody. Pokud si na vlastní směs netroufáte, vyberete si z řady speciálně připravených produktů a směsí.

Co lze namíchat?

 • muesli, vyberete cereální základ a libovolně doplníte dle vaší preference sušené ovoce, ořechy a ostatní pochutiny
 • kaše, obdobně vybíráte kašový základ a libovolně doplníte dle vaší preference sušené ovoce, ořechy a ostatní pochutiny
 • suché plody, mixujete si vlastní směs sušeného a lyofilizovaného ovoce, ořechů a ostatních pochutin.

Vaše směs, kterou si dle chuti vytvoříte, dostanete ve speciálním obalu, tubusu o průměru 27 cm a maximální váze 750 g. U suchých plodů pak může být výsledná gramáž menší, tj. tubus není tak vysoký. Položky vaší směsi se zobrazují na pravé straně webové stránky, ve formě virtuálního tubus, kde se mimo vlastní gramáže a ceny zobrazují základní nutriční hodnoty.

Samotnou směs si můžete pojmenovat a uložit pro případ, že si jí budete chtít příště opět objednat. Krásné je zde využití myšlenky sociálních sítí, kdy se můžete danou směsí pochlubit. Opravdu příkladné.

Pokud si na „míchání“ netroufáte (věřte, že je to ve výsledku zážitek), tak si jistě vyberete z připravených směsí většinou poetických jmen. Popis směsi obsahuje nejen základní údaje o složení, ale poměrně zábavný marketing.

Jedinou připomínkou k „mixování“, kterou zde mohu napsat je pevná cena za základní směsi. Jakmile totiž přidáváte další přísady, snižujete podíl (tj. základ) základní směsi na úkor přidaných doplňků. Cena základní směsi se však nemění, nesnižuje.

Výsledná kvalita, kvalita produktů Mixit

V porovnání s ostatní nabídkou na českém trhu, je kvalita základních směsí, ale i sušeného či lyofilizovaného  ovoce (speciální způsob vakuového sušení mrazem), ořechů a ostatních pochutin (čokoláda, skořice atd.) výborná a chuťově zcela zřetelná.

Koneckonců, chuť je zcela subjektivní veličina a proto i mixování vlastních směsí je logickým krokem směrem k zákazníkovi.

Snadnost použití, objednání vlastní směsi a produktů Mixit

Webové stránky mají vlastní specifickou grafickou úpravu, graficky shodnou s obalem, tubusem. Proces objednání, vlastního míchání je poměrně jednoduchý a přehledný. Ten kdo dokáže nakoupit v klasickém e-shopu,  nebude mít se službou Mixit problém.

Osobně bych volil jiný typ designu, ale to je zcela vedlejší a subjektivní názor. Určitě bych doporučil přidání průvodce neboli zpracování přehledného uživatelského návodu procesem nakupování a míchání.

Splnění termínů, rychlost dodání vlastní směsi a produktů Mixit, ostatní

Na webové stránce v otázkách, naleznete zmínku o dostupnosti a rychlosti expedice. Jako krajní doba je udáván termín sedmi pracovních dnů. K tomu připočítejte dobu dopravy, pokud si produkt osobně nevyzvednete na odběrných místech. Těch není mnoho, ale postupně se síť odběrných míst rozšiřuje.

Z vlastní zkušenosti více objednávek potvrzuji splnění termínů.

Pozitivně hodnotím negativní záležitost, reklamační proces, který nakonec proběhl ke spokojenosti konečného zákazníka bez jakéhokoliv „nepříjemného“ jednání ze strany provozovatele.

Cena ke kvalitě

Službu rozhodně můžeme doporučit, kvalita produktu je po chuťové stránce na vysoké úrovni. Možnost vlastní tvorby, „míchání“ vlastní směsi pak je onou pověstnou třešničkou.

Jedná se stále o poměrně mladou službu, která přes drobné výhrady v recenzi je plně funkční. Rozhodně nelze upřít snahu, dobré nápady a férové jednání. Služba má potenciál dalšího rozvoje. Řady spokojených zákazníků pak potvrzují, že tato služba má své místo na českém trhu.

 

Předchozí článekRecenze e-book kniha Restart
Další článekNotability iPad aplikace editace anotace poznámek
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

2 KOMENTÁŘE

 1. Recenze Mixit aneb zdravé míchání muesli, co ještě můžete udělat pro své zdraví? Navíc je cílový produkt opravdu chutný, tedy pokud si ho sami „dobře“ namícháte. Vlastní míchání je pak nejen zábavné. Jako uživatel tuto možnost zajisté oceníte. Příkladné je využití sociálních sítí nejen pro marketing zdarma.

 2. kdo taky nemá rád vybírání hrozinek a dalších věcí z běžně dostupných musli jako já? Mixit.cz je skvělé řešení.
  Namixujete si tu pouze to, co máte rádi. Všechny suroviny jsou ve vysoké kvalitě a nekonečně dobré.
  Můžete si také zakoupit i různé kaše, sušené ovoce, lyofilizované ovoce a oříšky.
  Koho nebaví vymýšlet vlastní mixy, můžete si zakoupit už předem připravené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.