Domů Technika Aplikace Recenze Mobilní aplikace City Taxi Brno

Recenze Mobilní aplikace City Taxi Brno

1048
0
Mobilní aplikace, city taxi Brno, aplikace smartphone

Recenze Mobilní aplikace City Taxi Brno

Mobilní aplikace City Taxi Brno se chlubí možností rychlé a pohodlné objednávky vašeho odvozu domů. Její největší výhoda spočívá v tom, že si nemusíte pamatovat složitá telefonní čísla různých taxi služeb či hledat po kapsách jejich vizitky. Místo toho se jednoduše podíváte do svého smartphonu, kde budete mít vše na jednom místě.

Aplikace disponuje velmi příjemným designem a intuitivním ovládáním, které vás provede celým procesem od výběru místa odjezdu, přes volbu vozu, až po finální objednání taxi. Toho, že se při objednávání odvozu v aplikaci ztratíte, se rozhodně bát nemusíte.

Hlavní funkce

Recenze Mobilní aplikace City Taxi BrnoZaměření polohy

Ať se v druhém největším městě České republiky nacházíte kdekoliv, aplikace si sama umí zjistit vaši polohu. Vy tedy nemusíte vůbec vědět, kde zrovna jste, stačí, když to ví váš telefon.

Sledování vozu

Ve chvíli, kdy si vyberete konkrétní vůz, od kterého požadujete odvoz domů, můžete jej celou dobu sledovat online. Stejné činnosti se poté můžete věnovat při samotné cestě do cílové stanice.

Cenová kalkulačka

Pokud patříte mezi ty, kteří se bojí jezdit taxíkem, protože neví, kolik ve finále zaplatí a bojí se, že ona částka zruinuje jejich celoměsíční rozpočet, tato funkce je pro vás jako dělaná. Stačí, aby uživatel zadal počáteční a cílový bod plánované cesty a ihned se mu zobrazí orientační cena, za kterou jej taxikář odveze. Pozor, cena je opravdu pouze orientační. Ta výsledná se může mírně lišit.

Recenze Mobilní aplikace City Taxi Brno, mapa brnaÚspornost a dostupnost

Velmi pozitivně lze vnímat informaci, že aplikace ve vašem telefonu nezabere žádný velký prostor.

Vždyť je pouze 6,3 MB veliká. Další dobrou zprávou je její dostupnost na všechny typy operačních systémů. Je jedné, zdali používáte iPhone či mobil s Androidem nebo Windows Phonem. Domů se s City Taxi Brno dostanete v každém případě.

Více informací o aplikaci a odkazy ke stažení naleznete na oficiálních stránkách mobilní aplikace City taxi Brno.

Předchozí článekJak na fotoprůvodce aneb Fripito 2
Další článekOstrov Kréta, krásná místa Řecka
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.