Domů Cestování Recenze řetězce restaurací Potrefená Husa

Recenze řetězce restaurací Potrefená Husa

1337
4
Recenze restaurace potrefená husa staropramen

Recenze řetězce restaurací Potrefená Husa

Recenze řetězce restaurací Potrefená Husa neboli konceptu restaurací pivovaru Staropramen, vychází ze zkušeností na několika místech v různou dobu. Nejčastěji však z restaurace Potrefená Husa v Hybernské resp. v Dlážděné ulici.

Prostředí řetězce restaurací Potrefená Husa

Každá restaurace konceptu Potrefená Husa má svůj osobitý interiér. Co zůstává stejné je nabídka menu a nápojů. Jedná se o větší typy restaurací, zde konkrétně Potrefená Husa Hybernská. Ve večerní době se vyplatí učinit rezervaci. Po zaplnění přízemí, se naskýtá možnost posezení v suterénu, který se mně osobně líbí více.

Obzvláště pěkně pak působí výklenek s tankovým Staropramen posazený v kamenném výklenku zdi. Každý tak má možnost vidět „střeva“ podniku in natura.

Jak v době obědů, tak i v době večerní špičky díky slušné klimatizaci není pobyt vysloveným utrpením pro nekuřáky. Restaurace má sice oddělené nekuřácké a kuřácké části, přesto se většinou jedná o spojené místnosti.

Obsluha řetězce restaurací Potrefená Husa

I u takto koncipovaného konceptu, řetězce restaurací je obsluha vcelku příjemná, ochotně poradí s výběrem jídla nebo pití, dokáže doporučit jídlo dne.

Osobně mám raději „menší“ typy podniků, kde mám možnost více poznat osobnost číšníka. Obsluha má však zcela profesionální přístup. Je zřejmě znát pečlivý výběr personálu.

Menu, nabídka řetězce restaurací Potrefená Husa

Menu je přesně takové, jaké byste od podobného stylu restaurace očekávali. Nejedná se o rozsáhlý lístek, kde se po desáté stránce ztratíte v nabídce a v názvu jídla. Počet nabízených pokrmů je tak akorát a troufnu si říci, že si z přehledem vybere každý strávník. Nabídka klasická kuchyně u mne vede nad ostatní nabídkou.

Z piv co jiného než „mateřský“ mok, ale také doporučuji ochutnat piva z nabídky strategického partnera společnosti Bass, AB InBev.

V době oběda lze doporučit za výhodnou cenu podávané polední menu.

Kvalita jídla, piv v restauraci Potrefená Husa

Pozitivně hodnotím stálou a dobrou kvalitu jídel a pití. Jídla byli vždy chutná, poctivě připravená, velikost porcí je dostatečná. Doporučuji návštěvu i pro vaše zahraniční hosty, kteří chtějí ochutnat klasickou českou kuchyni v moderním prostředí. Vždy zazněla velká spokojenost.

Cena ke kvalitě služeb v restauracích Potrefená Husa

Cena je odpovídající ke kvalitě nabízených pokrmů a nápojů, piv. Cena piv je o něco vyšší, hlavně v kontrastu s tím, že se jedná o koncept pivovaru Staropramen. Je zde tak vidět odklon od klasické pivnice, kde se hraje více o rekord ve spotřebě. Zde je to více o celkovém zážitku konzumace tradičních pokrmů s dobře servírovaným oroseným půllitrem.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita jídel
9
Obsluha
8
Celková atmosféra
9
Předchozí článekUtilita Bartender zajistí pořádek v Menu Bar Mac OS
Další článekRecenze služba pro aktivní uživatele Runtastic
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-retezce-restauraci-potrefena-husaKoncept restaurací pivovaru Staropramen. Pivnice, která vám nabízí určitý standard pokrmů, piv a obsluhy. Každá Potrefená husa má vlastní design restaurace. Doporučuji využít rezervace.

4 KOMENTÁŘE

  1. Recenze řetězce restaurací Potrefená Husa je fungující koncept dnes již mnoha restaurací na několika místech naší krásné vlasti. Nabídku tvoří tradičně a poctivě připravené pokrmy. K chutnému pokrmu co jiného, než pivečko z mateřského pivovaru.

  2. Musím říci, že Potrefená Husa Anděl je nejlepší. Velice příjemná, rychlá a milá obsluha. Rádi poradí s výběrem jídel i piv. Jídlo vždy chutné a krásně vypadá. Ve večerních hodinách doporučuji rezervaci.

  3. Potrefená husa v Olomouci má dobré jídlo i pití, rychlou, ale dlouhodobě fakt nepříjemnou obsluhu. Obzvlášť v létě na (hezké) zahrádce je vidět, jak jsou otrávení a když nastane problém jsou i agresivní. Varování: nepokoušejte se tam platit kartou. Vůbec to neumí, běhají s ní bez vysvětlení po celé restauraci, zmizí z dohledu, vrátí se, chtějí znovu PIN a doklad o provedené či naopak neproběhlé transakci odmítají vystavit (což je ovšem jinde naprostý standard). Když ho host vyžaduje, považují to za projevenou nedůvěru z Vaší strany…! Takže chcete-li dobré jídlo, v hezkém prostředí (zahrádka), překousnete-li protivnou obsluhu a jste ochotni platit v hotovosti, klidně tam jdete. V opačném případě vyrazte radši jinam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.