Domů Cestování Recenze running sushi Baifu

Recenze running sushi Baifu

1582
1
recenze running sushi baifu

Recenze running sushi Baifu

Recenze running sushi Baifu vznikla na základě osobní zkušenosti a několika návštěv daného podniku. Jedná se o jedno z nejlevnějších sushi v Praze. To samo o sobě nezní zrovna lákavě, stojí running sushi Baifu za vaší pozornost?

Running sushi Baifu se nachází na adrese Bělehradská 75, Praha 2. All you can eat v době polední (od 11:00-17:00) nabízí za 199,- Kč, v době večerní  (od 17:00-22:00) nabízí za 259,- Kč. Kromě All you can eat nabízí klasické sety sushi.

Prostředí running sushi Baifu

Prostředí running sushi Baifu mě připadá hodně neosobní a stísněné. Keramické dlaždice na zdi mě spíše evokují styl arabské restaurace. Malba zdí se mě vysloveně nelíbí, je znát, že malováno bylo před pár lety.

Nejedná se o velikou investici a podniku by určitě prospěla.

Obsluha running sushi Baifu

Mě přijde lehce znuděná, přezíravá, na to že se jedná o opravdu malý provoz  je mě toto chování záhadou. V době oběda je většina stolů rezervovaná. Většinou si sednu, ale s tím, že za 30 minut budu muset odejít. Toto se mi stává pravidelně v poslední době.

Nevím, jestli jsem tak profláknutý, nebo se majitelé trochu brání konceptu all you can eat.

Nabídka running sushi Baifu

Neočekávejte za uvedenou cenu 199,- Kč přehršel sushi laskomin. Na pojízdném pásu se objevuje losos ve formě Maki sushi a Nigiri sushi. Tuňák pak ve formě Maki sushi a California sushi. Dále můžete ochutnat na špejli obalené a osmažené krevety a krevety v těstíčku. To je asi vrchol nabídky. Běžně si můžete ochutnat Maki sushi s různou zeleninou.

Po většinu však na páse jezdí „výplně“ typu smažené lupínky, hranolky, někdy kuře a pár druhů sladkostí. Většina hostů toto zrovna nekonzumuje a tak tyto pochutiny jezdí pořád dokola.

Pozitivní je, že kvalita sushi je obstojná a sushi je chutné.

Celkové hodnocení, recenze running sushi Baifu

Jedná se zřejmě o nejlevnější sushi v Praze co znám. Kvalita sushi odpovídá ceně, sushi je chutné. Výběr je však poměrně omezený, občas si na své kousky musíte počkat mezi záplavou různých pudinků a sladkostí.

Zajímavou alternativou mohou být nabízené sety sushi, které jsou velice cenově dostupné.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
6
Kvalita jídel
8
Obsluha
6
Celkový dojem
6
Předchozí článekUtilita PopClip pro OS X
Další článekNávod, postupy, triky Apple AirPort Extreme
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-running-sushi-baifuCenově příznivé running Sushi. Cena pak určuji šíři sortimentu, občas vám pak běhají po pásu zbytečnosti. Obsluha občas používá trik - pouze na půl hodiny, pak je zde rezervace. Nicméně Sushi není tak špatné.

1 komentář

  1. Levný sushi bar a running sushi v Praze. Pokud vám nebude vadit omezená nabídka připravených sushi, případně čekání mezi jezdící „výplní“ na pásu running sushi tak kvalitou nabízeného sushi nebudete zklamáni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.