Domů Cestování Recenze running sushi Makakiko

Recenze running sushi Makakiko

5373
5
recenze running sushi makakiko

Recenze running sushi Makakiko

Recenze running sushi Makakiko je další z podniků nabízející running sushi, případně sushi sety. Running sushi se nachází v nákupním centru Palladium a Nový Smíchov. Recenze pochází ze zkušenosti z running sushi na Novém Smíchově.

Prostředí, čistota running sushi Makakiko

Jak hodnotit restauraci typu fast food v nákupním středisku? Prostředí je neosobní, odpovídající duchu nákupních středisek. Pokud jste pravidelnými návštěvníky těchto míst, spíše vám prostředí vadit nebude. Sám do running sushi Makakiko v nákupním centru Nový Smíchov zavítám, ale plánovanou událost bych rozhodně vybíral jinde.

Díky personálu, je stůl po odchodu strávníka dán ihned do pořádku. Stůl působí čistým dojmem. Running sushi Makakiko má u stolu dva pojízdné pásy, v dolní části „obíhají“ studené pokrmy a sushi, v horní části pak většinou teplé úpravy jídel na asijský způsob (spíše jakási EU varianta).

Obsluha running sushi Makakiko

Obsluha je rychlá, odnášení mističek ze stolu je téměř okamžité. Na placení nečekáte. Jak už jsem naznačil, jedná se o jakýsi fast food styl sushi restaurace, obsluha v tomto duchu funguje dobře, zažil jsem během návštěv pouze příjemné chování.

Nabídka a kvalita running sushi Makakiko

Hodnotím pouze running sushi, nabídku připravených setů sushi nemohu hodnotit. V dané kategorii se jedná asi o nejvíce širokou nabídku, pestrost v rámci running sushi. Pravidelně a hojně se dočkáte nigiri sushi (losos,  chobotnice, mořský úhoř, kreveta), obdobně maki sushi (losos, okurka, avokádo) ale dočkáte se i různých úprav krevet a mořských plodů.

Jako základ pro veškerou přípravu tipuji použití zmražených polotovarů.

Cena ke kvalitě running sushi Makakiko

Cena nápojů je spíše vyšší. Cena za running sushi all you can eat v době do 17:00 je nastavena na 298 Kč a odpovídá kvalitě resp. kvantitě. Pro kvalitnější zážitek jak pro oko, tak i pro chuť si zajděte do klasické sushi restaurace, kde si však budete muset připravit o něco vyšší finanční prostředky.

Přesto Makakiko hodnotím jako jednu z nejvýhodnějších nabídek podobných „cenově dostupných“ sushi restaurací v Praze.

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
6
Kvalita jídel
7
Celkový dojem
7
Předchozí článekRecenze služba pro aktivní uživatele Runtastic
Další článekRecenze aplikace Readability
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-running-sushi-makakikoAsi nejširší nabídka v sortimentu running sushi. Pokud oželíte prostředí nákupních galerií, dostanete za danou cenu přiměřenou kvalitu a také poměrně širokou nabídku drobných pokrmů kolujících kolem vás na "běžícím" pásu.

5 KOMENTÁŘE

  1. Recenze running sushi Makakiko, jedná se asi o nejlepší z „nejlevnějších“ runnig sushi v Praze. Pro kvalitnější zážitek jak pro oko, tak i pro chuť si zajděte do klasické sushi restaurace, kde si však budete muset připravit o něco vyšší finanční prostředky.

  2. Prostředí OK, rychlost obsluhy super ale po 19 hod už nic nedoplňují, takže za 400kč dojídáte zbytky a jezdí tam pás skoro prázdnýá je to víc cukrárna než sushi – meloun, pomeranč, dortíky atd.Takže pokud chcete sushi tak nikdy nechoďte po 19 hod.Spousta lidí naštvaně odcházela.Byla to naše poslední návštěva v tomto podniku.

  3. Mohlo se stat ze jsem prisel ve spatnou dobu, ale jsem uprime zklaman ac pokrm vypadal krasne a obsahoval i bonus. Neco takoveho bych cekal u cinskych restauraci s nabidkou sushi, ale u restaurace teto cenove kategorie musim rict ze sem se nechal napalit.

  4. Podobná zkušenost. Malý výběr, jídlo studené, cena nápojů jako v nejluxusnějších pražských restauracích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.