Domů Ostatní Recenze služby Dáme jídlo

Recenze služby Dáme jídlo

2124
4
recenze služby dáme jídlo

Recenze služby Dáme jídlo

Recenze služby „Dáme jídlo“ je z dalších recenzí, laskající naše „chuťové pohárky”. A to, i přestože se v recenzi zaměříme na fungování této služby, než na hodnocení kvality nabízených pokrmů. Za tu je přímo odpovědný provozovatel restaurace, který se do služby „Dáme jídlo“ zapojil.

Tato skutečnost je pak důvodem skutečnosti, že v nabídce stravovacích podniků najdete vedle fast food podniků i klasické restaurace.

Popis služby „Dáme jídlo“

Dáme jídlo“ je službou, pomocí které si ve vaší lokalitě objednáte zcela dle vašeho výběru pokrm, který vám bude následně ve vámi zvoleném čase (časovém rozpětí) doručen. Jak majitel služby přiznává, nejedná se o originální, chcete-li vlastní nápad, což mu mnoho kritiků rádo předhazuje. K tomu podotýkáme, máte přece stejnou možnost, tak proč jí také nevyužijete?

Kvalita služby „Dáme jídlo“

Pro objednání služby „Dáme jídlo“ můžete použít webovou stránku, mobilní aplikaci nebo pouze uvedené telefonní číslo v terminologii služby se jedná o tzv. “hladová linka“. Telefonní linku pak využijí uživatelé bez možnosti internetu nebo uživatelé mající raději osobitější kontakt.
Tuto možnost jednoznačně chválíme.  Služba vám nabídne dle zadané lokality dostupné restaurace, z kterých jste si schopni v uvedeném čase nechat doručit váš vysněný pokrm. Počet zapojených restaurací se neustálé rozrůstá, ve velkých městech nebudete mít vůbec problém s rozmanitostí a škálou nabídky. Služba nabízí několik možností platby a to i platbou stravenkami.
Za celou dobu mnoha testovacích nákupů jsem nezaznamenal dovezení studeného pokrmu vyjma Sushi nabídek, kde je naopak toto zcela očekáváno.
Negativně hodnotím fakt, že u několika doručených jídel zcela chybělo dodání jídelních příborů. Proč pak volbu příborů nezakomponovat jako variantu, kterou si zvolíte při objednání služby? Služba „Dáme jídlo“ má zavedené uživatelské úrovně což je určitá úroveň bonus systému. Proč však tyto údaje lépe nevyužívá? Máme na mysli upozornění na brzkou možnost ztráty či dosažení jiné úrovně, což by pomohlo nejen zákazníkovi v orientaci, ale i překvapivě provozovateli (obratu).
Doporučili bychom více akcí, zvýhodněné nabídky mimo hlavní časy, ale i např. dodání drobného bonusu, pochutiny ze strany restaurací. Uvítali bychom možnost přinášet personalizované nabídky typu stálý zákazník služby, stálý zákazník restaurace. V neposlední řadě by se nám líbil jednotný vzhled přepravních obalů.

Snadnost použití

Nemáme připomínky, služba a její použití se nám zdají dostatečně jednoduché bez zbytečných komplikací a voleb. Oceňujeme možnost nastavení filtrů při výběru vhodného pokrmu, ceny.

Splnění termínů

Veškeré vybrané pokrmy byly doručeny včas, dle stanoveného času a v daném časové toleranci.

Na závěr

Uvítali bychom zjednodušenou cenovou nabídku za rozvozy. Služba dle nás není určená primárně pro šetřílky hmotných statků, ale pro šetřílky času. Čas je ona veličina, která má právě onu nevypočitatelnou hodnotu. Za nás dáváme službě „Dáme jídlo“ palec nahoru.

PŘEHLED RECENZE
Šíře a rozmanitost pokrmů
8
Spolehlivost
9
Uživatelská přívětivost
8
Cena
7
Předchozí článekRecenze aplikace LiveSport
Další článekToulej se po celé naší vlasti s toulejse.cz
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-sluzby-dame-jidloJedna z nejvíce používaných služeb pro rozvoz jídel, veliká šíře sortimentu v nabídce různých stylů restaurací v Praze.

4 KOMENTÁŘE

  1. “Nemohu doporučit tuto službu vzhledem ke klamání zákazníků. Objednám si jídlo z DámeŘízek.cz ale je to jídlo z restaurace NA KVĚTNICI kde si jídlo dát nechci. Objednám si jídlo z Bossburger.cz a světe div se je to jídlo z restaurace NA KVĚTNICI. Toto záměrné klamání zákazníka je do nebe volající a udělám vše aby se o tomto jednání vědělo.”

  2. Po téměř dvou letech jsem se ze služby „Dáme jídlo“ odhlásil. V cca třetině případů přivezli jídlo pozdě a to klidně o 45 minut. Jednou ho dokonce nepřivezli vůbec. Pokaždé to bylo jak sázka do loterie a o takové služby nestojím. Snad je co nejdříve nahradí někdo profesionálnější a solidnější.

  3. po téměř 3 hodinách čekání jsem dostal pizzu studenou a syrovou hrozné kurýr byl hrozný drzý měl jsem 500 u sebe a pizza stála 200 Kč kurýr neměl na VRÁCENÍ to si ze mě děláte srandu po telefonické dohodě byl paní drzá a hnusná co si to vůbec dovoluju ani si to jídlo nevzít hrozné už nikdy a doufám že už si nikdo nebude u nich objednávat hrozné

  4. Se službou rozvážení obědů by meli skončit!!!!. Veliký problém, když se kurýr nedovolá (at je to jakkykoliv duvod), nezvedne svou linou prdel z auta a nezazvoni na zvonek, který má každý vchod. Jsou to zloději a podvodníci. Okradaji lidi a jakmile se tohle stane, odmitaji penize vratit. Jsou to zebraci a jejich kurýři absolutni nuly. Prozakaznicky pristup zadny!
    Xentrum pomoci k smichu a cislo na kuryra radeji nedaji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.