Domů Ostatní Služba Recenze služby Lynda.com, online studium, kurz, certifikát

Recenze služby Lynda.com, online studium, kurz, certifikát

672
0
Recenze služby Lynda, online studium, kurz, certifikát

Recenze služby Lynda.com, online studium, kurz, certifikát

Služba Lynda.com je prostě online studium, kde si vyberete konkrétní video kurz a na závěr pak získáte certifikát. Tento certifikát si pak můžete automaticky zobrazit ve vašem profilu na profesionální síti Linkedin.

Jak na online studium s „Lyndou“

Na webové stránce si vytvoříte účet. Pokud si nejste jisti, zda studium využijete nebo zda online kurzy pokrývají vaše potřeby (myšleno jak do hloubky znalostí, tak i z hlediska celkové nabídky kurzů), využijte zkušební přístup na 7 dní zdarma.
Jaké jsou možnosti přehrávání videokurzů? Můžete využít mobilní zařízení s IOS 6 (Iphone, Ipod touch, Ipad) a s OS Android.
Milovníci desktopu  nebudou ochuzeni. Desktop verze, respektive webová stránka Lynda.com, umožňuje plnohodnotné přehrávání obsahu, včetně možnosti zobrazení titulků, uzpůsobení velikosti okna, nastavení kvality přehrávaného videa. Faktem je, že web verze nabízí mnohem více nastavení než mobilní aplikace.

Volba online studia

Členství si vybíráte z dvou plánů (skupinový plán pro více účastníků nezmiňuji), ve verzi Basic získáte:
    • přístup ke všem dostupným kurzům
    • závěrečný certifikát (Linkedin), výběr kurzů do vlastního seznamu
    • možnost využití mobilní aplikace
ve verzi Premium, navíc získáte:
    • možnost stažení doprovodných materiálů
Členství je možné zaplatit na měsíční nebo roční bázi. Roční Premium předplatné vám navíc umožní online stáhnutí kurzů s následnou možností přehrávání i bez nutnosti připojení k Internetu.

Online studium, online kurz

Počet kurzů každý týden stoupá, Lynda nabízí přes 2200 kurzů, na kterých se podílelo přes 250 autorů. Celkově studium využívá přes 4 miliony uživatelů. Upozorňuji, že se jedná o anglicky namluvená videa, v PC verzi s možností zapnutí anglických titulků. Skloubíte tak možnost výuky vybrané problematiky s rozvojem jazykových znalostí.
Lynda nabízí kurzy z oblasti 3D animací, tvorby webu, programování, designu, CAD, tvorby videa, ale i možnost rozvinutí manažerských dovedností a znalostí atd.
Co do počtu kurzů vede studium webových technologií, nasledované studiem designu a fotografie. Nejvíce kurzů rozvíjí základní úrovně znalostí uživatele, následuje střední úroveň znalostí, ale najdete i kurzy vhodné pro pokročilé uživatele.

Cena, závěr

Pokud neplánujete pravidelné vzdělávání, zvolte si členství na měsíční bázi, kde máte možnost pozastavení platby před dnem jejího automatického prodloužení. Cena není vysoká. Rozhodně se vyplatí službu vyzkoušet po dobu sedmi dnů. Zjistíte, zda vám nabídka kurzů vyhovuje, a to jak možnostmi, tak i vlastním obsahem.
Uvítal bych více školení a obsahu pro pokročilé uživatele. Velice pěkně hodnotím kurzy na Final Cut Pro a Motion, kde jsem si velice jednoduchou formou prošel možnosti uvedených programů a mohl je tak poměrně rychle využít v praktické tvorbě.
PŘEHLED RECENZE
Šíře, množství kurzů
10
Kvalita obsahu
9
Přehlednost
8
Cena
7
Celkový dojem
8
Předchozí článekToulej se po celé naší vlasti s toulejse.cz
Další článekRecenze ebook verze knihy Internetoví vizionáři od Bluevision
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-sluzby-lynda-online-kurz-certifikatKvalitní online vzdělávání, velká šíře záběru, převážně však IT kurzy, nutnost znalosti cizího jazyka je podmínkou. Paušální platba vám umožní přístup ke všem kurzům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.