Domů Ostatní Služba Snadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru

Snadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru

191
1
Reklamní předměty, propiska

Snadno a rychle, tak získáte reklamní předměty na míru

Přemýšlíte nad obdarováním svých zaměstnanců či zákazníků? Reklamní předměty na míru udělají radost každému. Náklady na jejich pořízení se při tom pohybují již i od koruny za kus. Jak takové předměty vypadají, to může otestovat každý z nás.

Víte, které reklamní předměty s logem společnosti jsou nejlevnější?

V naší zemi je na několika místech seženete úplně zdarma, stačí si je vzít a začít používat. Pokud uvažujete nad reklamními bonbóny nebo oplatkami, tak jdete správným směrem. Reklamní bonbóny jsou skutečně levné reklamní předměty, avšak většinou neobsahují logo.

Reklamní předměty

Chcete-li otestovat opravdu levné reklamní předměty, stačí zavítat do obchodního domu Ikea, ve kterém naleznete malé tužky s logem společnosti. Tyto tužky si může každý zákazník vzít a poznamenat si s jejich pomocí název a kód zboží, které vás v obchodním domě zaujalo. Každá takto vytvořená tužka je reklamním předmětem, přičemž náklady na výrobu se pohybují kolem koruny za jeden kus.

Reklamní předměty jsou všude kolem nás

Právě takové předměty, které jsou levné, originální a zároveň zajímavé, přitahují největší pozornost. Mohou se rozdat široké skupině potenciálních zákazníků, aniž by to bylo příliš nákladné. Obdobným způsobem lze samozřejmě vytvořit a rozdávat i jiný reklamní předmět, například propisky. Ty ale příliš originální nejsou, vytváří a rozdává je celá řada firem.

Reklamní předměty, propaq

Pokud i vaše společnost či někdo z vašeho okolí uvažuje o tvorbě reklamních předmětů na míru, vyplatí se rozmýšlet nejenom nad jejich užitnou hodnotou pro příjemce, ale také nad obecnou známostí. Originální předměty zaujmou obdarovaného mnohem více, než standardní upomínkové zboží.

Nápady na originální dárkové předměty může poskytnout reklamní agentura, kterou oslovíte s dotazem. Je-li agentura solidní, její specialisté vám pomohou vybrat reklamní předmět na míru vašemu záměru, potřebám i rozpočtu.

Předchozí článekPřídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí
Další článekOdstrašovač psů aneb jak se bránit
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

1 komentář

  1. My už několikátý rokem objednáváme reklamní předměty tady (odebráno redakcí) a vždycky využíváme sezonních akcí na takové ty předměty denního použití, právě škrabky na okna to je vždycky vděčný reklamní dárek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.