Domů Cestování Rezervace automobilu nebyla nikdy jednodušší!

Rezervace automobilu nebyla nikdy jednodušší!

269
0
rezervace automobilu global rent google play

Rezervace automobilu nebyla nikdy jednodušší!

Zarezervovat osobní nebo užitkový vůz znamená dojít si do půjčovny, vyplnit několik formulářů a čekat až se Vám z půjčovny ozvou, že máte připraven automobil. Nebo v lepším případě do hodiny odjíždíte s vypůjčeným vozem. Tedy samozřejmě až proběhne jeho úklid a kontrola po předchozí zápůjčce. Zdá se Vám to jako zbytečná komplikace nebo nelogické jednání ze strany autopůjčovny?

Rezervace jednoduše

Naštěstí existuje mnohem jednodušší a rychlejší způsob. Rychlejším myslíme, že do 1 minuty (ano, nejedná se o překlep – skutečně do 60 vteřin) vyplníte formulář, vyberete vozidlo a ještě nemusíte nikam chodit. Celou rezervaci provedete přes mobilní aplikaci Autopůjčovna Global Rent, google play aplikace, kterou lze zdarma stáhnout na stránkách obchodu Google Play ze svého mobilního telefonu nebo tabletu. Jednoduchý design Vám umožní pohodlný a rychlý výběr vozů, rozčleněných do dvou kategorií – užitkové automobily a osobní automobily. Po výběru typu vozu, následuje seznam dostupných modelů k rezervaci a možnost detailního zobrazení informací o voze. Dalším kliknutím se dostanete na rezervační formulář, vložíte požadované údaje a vyberete pobočku k vyzvednutí.
rezervace automobilu jednodušše

Přistavení vozu

Pokud se Vám nechce nikam chodit ani jezdit, jednoduše vyberete možnost přistavení vozu a vozidlo bude připraveno na adrese, kterou jste zadali při registraci. Že je to nemožné stihnout do minuty? Vyzkoušejte! Díky jednoduchému designu, kde Vás nerozptylují žádné blikající ikonky, žádné nevyžádané zprávy a ani reklamy, se „proklikáte“ celou nabídkou během několika málo vteřin.

.

Předchozí článekLokalizace operačních systémů pro smartphony
Další článekTablety nabízejí výrobci ve 3 úrovních výbavy
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.