Domů Technika Aplikace Rozlouskněme jednoduchou otázku: Aplikace nebo web?

Rozlouskněme jednoduchou otázku: Aplikace nebo web?

117
0
Mobilní aplikace

Rozlouskněme jednoduchou otázku: Aplikace nebo web?

Každá společnost by měla mít svůj vlastní, kvalitní web. Je to z toho důvodu, že hlavně díky webu se vryje do paměti budoucím klientům, díky webu si o firmě zákazníci zjistí to potřebné a díky webu vůbec zjistí, že nějaká taková společnost existuje. Je však nutné říct, že každá společnost by měla jít s dobou, protože jenom tak bude před konkurencí o krok napřed nebo nebude alespoň pozadu. Je tedy třeba, aby kromě webu měla i svou vlastní mobilní aplikaci.

Každý den se dělají pokroky, neustále jdeme dopředu – technologie se zlepšují a stále se vyvíjí. Lidé v dnešní době nejsou online díky počítačům, ale díky chytrým telefonům, které mají neustále v rukou. Je tedy třeba, abyste se tomuto aktuálnímu trendu přizpůsobili. Nejen, že musíte svůj web zrychlit, protože jen rychle se načítající weby jsou upřednostňovány před ostatními weby, ale taky je třeba, abyste svůj web přizpůsobili mobilním zařízením.

Nejlépe ale uděláte, jestliže si necháte od odborníků vytvořit svou vlastní mobilní aplikaci.

Aplikace nebo web?

Mnoho lidí si myslí, že tvorba mobilní aplikace je naprosto zbytečná, ale to je lež. Mobilní aplikace jsou v dnešní době nejmocnějším marketingovým nástrojem. Web je sice skvělá věc, ale lidé si raději stáhnou aplikaci, která často funguje i bez internetového připojení, než aby zdlouhavě hledali pomocí webových prohlížečů vaši stránku.

Na koho se obrátit?

Pokud byste měli zájem o tvorbu webových aplikací, měli byste se obrátit na společnost PepiApp. Jedná se o společnost působící hlavně v Praze. Společnost se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací pro Android a iOS, zabývá se i tvorbou mobilních aplikací na míru pro města, obce i pro jiné klienty, k nimž se řadí například restaurace, muzea, festivaly, realitní kanceláře, právníci, výstavní komplexy či podobné společnosti.

Předchozí článekProč upřednostnit nebankovní půjčku před bankovní?
Další článekDo Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.