Domů Ostatní Služba Oslava na palubě, rozlučky se svobodou

Oslava na palubě, rozlučky se svobodou

137
0

Plánujete zajimavou párty, firemní večírek nebo oslavu se svobodou? Vystupte ze šedi běžných akcí a naloďte se s námi na palubu našich lodí. Fajn, to zní opravdu hodně dobře, ale jak na to? Je to jednoduché. Pro rozlučky se svobodou do počtu dvanácti osob můžete využít pronájem menší z našich párty lodí s názvem Valerie Selene. Pro firemní akce a pro větší počet účastníků je možností pronájem lodě Jan Pleizer. Pokud vás zajímá možnost pronájmu lodě pro plavby po Vltavě, nabízíme vám další možnosti.

Na všech uvedených odkazech máte souhrnně popsány možnosti, ceník a vybavení lodí ale hlavně kontakt včetně rezervačního formuláře.

Výhody našich párty lodí, oslava na palubě

Párty loď Valerie Selene má na zádi krásný taneční parket. Uspořádejte letní akci přesně ve vašem jedinečném stylu. Využijte Bluetooth ozvučení a mixujte songy podle vaší nálady a obliby a to nejen na telefonu, tabletu ale i na počítači.

Jako DJ roztančete své kamarády a přátele na krásně osvětlené lodní palubě

Využijte možnosti WiFi připojení, nebo lodního baru jak s nabídkou nealko nebo alkoholických nápojů. Zakousněte vaše připravené dobroty, nebo se nechte hýčkat námi dodaným cateringem.

Pro dokreslení atmosféry využijte hořící louče, svítící i nesvítící balónky, nafukovací nápisy. Pro firemní večírky vám můžeme přemalovat loď do vašich firemních barev. Užijte si večírek v klidu a jeďte na vlně své vysněné atmosféry. Nikdo vás nebude rušit a nikdo vám nebude otáčet “volume” směrem doleva.

Oslava na palubě a délka pronájmu

Pro firemní akce, párty, plavby po Vltavě, nebo pro rozlučky se svobodou si můžete pronajmout vybranou loď dle libovolné délky. Může se jednat o hodinovou plavbu po Vltavě, ale je možnost si rezervovat pronájem na dvě, tři nebo čtyři hodiny. Pokud jste však vyhlášení “pařmeni”, nebuďte smutní. Není problém si u nás pronajmout loď jako celodenní pronájem.

Garantujeme vám, že to bude oslava, na kterou nikdo a nikdy nezapomene.

Předchozí článekTrueCam H5: Skutečně nenápadná autokamera
Další článekNová iFOREX aplikace: základní přehled pro obchodníky
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.