Domů Ostatní Služba Rychlá Via SMS půjčka: Co byste o ní měli vědět, než si...

Rychlá Via SMS půjčka: Co byste o ní měli vědět, než si půjčíte?

130
0
Rychlá Via SMS půjčka

Rychlá Via SMS půjčka: Co byste o ní měli vědět, než si půjčíte?

Dostat se do situace, kdy na účtu nezbude potřebná částka a do výplaty je ještě poměrně daleko, se může stát každému. Pokud se něco podobného stalo i vám a nemáte k dispozici rezervu, ze které byste mohli čerpat, budete se muset poohlédnout po někom, kdo vám po dobu několika dní až týdnů potřebnou částku poskytne. Jako ideální řešení se jeví rychlá půjčka online. K nejžádanějším patří produkt od Via SMS s.r.o.

Kolik si můžete půjčit?

Rychlé půjčky se vyznačují nízkým úvěrovým rámcem a kratší dobou splatnosti. Via SMS není výjimkou. Pro zájemce je připraveno až 20 tisíc korun, ovšem až v případě následující půjčky. Napoprvé si lze půjčit maximálně 10 tisíc korun, a to na dobu od 7 do 30 dní.

Mějte na paměti, že půjčky online nepatří k nejlevnějším. RPSN je naopak vyšší než v případě běžných úvěrů (pohybuje se nad 1000 %), a proto byste měli důkladně zvážit, zda finanční injekci tohoto druhu skutečně potřebujete.

Rychlá Via SMS půjčka, rychlé půjčení

Chcete si půjčit zdarma?

V rámci první půjčky však můžete využít zajímavou akci. Via SMS nabízí novým klientům první půjčku ve výši až 8 tisíc korun zdarma. Samozřejmě za předpokladu dodržení smluvních podmínek a vrácení částky ve stanoveném termínu.

Žádost o půjčku probíhá online a posouzení probíhá obratem. Žadatel musí mít stálý příjem a měl by být ve věku 20 – 65 let. Jakékoliv ručení poskytovatel nevyžaduje.

Co se stane, když neuhradíte splátku?

Nebudete-li moct půjčku zaplatit v dohodnuté době, můžete si splatnost za poplatek prodloužit. O prodloužení byste měli zažádat před uplynutím doby splatnosti, jinak se nevyhnete úrokům z prodlení.

Zároveň se předem seznamte s důsledky pozdní platby a nesplacení. V případě pozdní platby zaplatíte zmíněné úroky z prodlení a zároveň se daná skutečnost promítne ve vašem ratingovém kreditu. Negativní záznam může zamezit možnosti poskytnutí jiného finančního produktu.

Předchozí článekCo (ne)čekat od repasovaného serveru?
Další článekDíky modernímu docházkovému systému může firma jedině získat
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.