Domů Cestování Ostatní Sjednání cestovního pojištění je s pojišťovnou ERGO naprostá „hračka“

Sjednání cestovního pojištění je s pojišťovnou ERGO naprostá „hračka“

196
0
Sjednání cestovního pojištění ERGO

Sjednání cestovního pojištění je s pojišťovnou ERGO naprostá „hračka“

Vycestovat do zahraničí bez odpovídajícího cestovního pojištění není žádná legrace. Samotný průkaz zdravotní pojišťovny samozřejmě neuhradí všechny náklady spojené s lékařskou péčí a dalšími vzniklými škodami v cizině. Dávejte si při výběru té správné pojišťovny skutečně záležet. Pokud chcete vsadit na jistotu, pojišťovna ERGO je již léty ověřená instituce, která má spoustu spokojených klientů a především atraktivní nabídku s několika bonusy.

Vyberte si pojišťovací variantu, která vám sedne

Ještě jen pro jistotu – pokud vám v hlavě hlodá, proč nevyrazit jen s modrou kartičkou od zdravotní pojišťovny, přečtěte si tento článek. Při výběru cestovního pojištění velmi záleží na tom, zda cestujete do zahraničí jednorázově, dlouhodobě nebo opakovaně.

Sjednání cestovního pojištění, DOVOLENÁ

Také musíte přihlédnout na lokalitu, do které se chystáte vycestovat a aktivity, kterým se tam chystáte věnovat. Mezi levné cestovní pojištění ERGO patří dokonce i cesty do vzdálených lokalit mimo Evropu za stejnou cenu jako lokality evropské. Levně se tak pojistíte i na cestu do Maroka, Turecka ale i na Kypr nebo do Izraele.

Do celého světa levně a zodpovědně

Další skupinou cestovního pojištění jsou cesty do mimoevropských států na jednorázovou cestu. Pojištěním získáte kompletní ochranu. V pojistce máte léčebné výlohy, asistenční službu ale také pojištění úrazu, zavazadel i odpovědnosti. Právě pojištění odpovědnosti byste si měli sjednat při jakékoliv cestě do zahraničí. Chrání v případě, že cizí osobě způsobíte škodu na majetku nebo na zdraví. Samozřejmě musí být taková událost neúmyslná.

Sjednání cestovního pojištění, SPORT

Sportem ku zdraví a pojištěním ku sportování

Pokud se rozhodnete v zahraničí sportovat, rozhodně byste neměli podceňovat nároky na připojištění, které se týká extrémních, rizikových i adrenalinových sportů. Nejprve si zjistěte, zda do pojištění sportů zdarma spadá aktivita, které máte v plánu se věnovat. Pokud ne, musíte si sjednat odpovídající připojištění.

Předchozí článekDotace EU? Spousta práce s vidinou velkého zisku
Další článekDěti na umělecké scéně
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.