Domů Technika Aplikace Špičková online hra Sword and Sandals 3

Špičková online hra Sword and Sandals 3

635
0
Sword and Sandals 3, online hra, nej a free

Špičková online hra Sword and Sandals 3

Prostředí otroků a válečných zajatců nebylo rozhodně za starověkého Říma žádná pohádka, ani procházka růžovou zahradou. Mnozí skončili jako gladiátoři v aréně. Díky kultovnímu filmu z dílny s fantastickým Russelem Crowem zná toto prostředí prakticky každý. Tito muži byli proti své vůli trénováni ve všech tehdy známých stylech boje a pak posláni do arény, kde museli přežít souboj se stejným nešťastníkem – vše jen pro zábavu patricijů. Jeden z mnoha si pak mohl vydobýt slávu či čest, ale většina z nich skončila v kaluži krve ve špinavém písku potřísněném krví mnoha svých předchůdců. Vydejte se do takové arény tentokrát s námi a poznejte pravou atmosféru těchto soubojů.

Hra Swords and Sandals před vámi je třetím dílem vynikající série gladiátorských zápasů, kde síla soupeřů stále roste. Na začátku si můžete zvolit i z několika ras svého šampiona – tahle aréna je totiž v kouzelné zemi, kterou obývá mnoho fantastických tvorů. Můžete změnit váhu i výšku svého bojovníka, stejně jako třeba účes a barvu vlasů. Pak mu rozdělíte body mezi jednotlivé schopnosti, které určí jeho odolnost i styl boje a další vlastnosti jako jsou síla, charisma, intelekt, hbitost nebo charisma. Pak už stačí bojovníka pojmenovat, zvolit mu heslo, kterým bude zastrašovat své nepřátele a vyrazit směle do akce.

Nejdříve je váš svěřenec skoro nahý a beze zbraně. Je tedy nutné mu aspoň něco opatřit. Milý sponzor vám věnoval tisíc zlatých, ovšem zázraky za to nepořídíte. Další peníze si musíte vydělat v aréně, jejíž vůdce vám dá pokaždé na výběr, s kým se chcete utkat a každý soupeř je různě silný.
Samozřejmě čím má bojovník lepší zbroj a vyšší sílu, tím je jeho porážka náročnější. Na rozdíl od reálných gladiátorských západů se zde bojuje na kole. Nejprve útočíte vy, pak váš soupeř – takto se střídáte, dokud jeden z vás neleží na zemi.

V rámci jednoho tahu se lze hýbat, útočit, bránit se, doplnit si zdraví odpočinkem nebo magií, shodit soupeře nebo ho třeba zabít či nechat žít. Podle toho se také postupně přidáváte ke světlé nebo temné straně.

Za každý úspěšný souboj získáváte jak peníze, tak i zkušenosti. Pak si kupujete novou výbavu. Souboje mají jediný cíl – trumfnout postupně všechny bojovníky a pak i šampiona arény. Pak se přesunete do jiné arény v jiném městě.

Jako klučičí online hra je Sword and Sandals 3 bohužel jen demem, které vás chce namlsat na plnou verzi. Daří se to celkem dobře, protože hra je opravdu povedeným kouskem, u které člověk stráví často celý večer, aniž by vnímal plynoucí čas. Protože tady běží čas celkem jinak, nedivte se, že je pak za okny tma a hodiny nějak moc poskočily. Jde totiž o opravdu dobře provedené odreagování se z celodenních starostí. Vybijte se tedy v aréně a staňte se tím největším šampionem, jehož nohy se kdy dotkly země.

Předchozí článekZa dobrým lyžovaním na Slovensko do Malej Fatry
Další článekČínská zeď Stanky Hrasteljové – opravdový bestseller
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.