Domů Ostatní Služba Naprosto spolehlivá půjčovna dodávek

Naprosto spolehlivá půjčovna dodávek

324
0
Naprosto spolehlivá půjčovna dodávek

Naprosto spolehlivá půjčovna dodávek

Každý projekt je jen tak spolehlivý, jako jsou spolehlivé jeho jednotlivé součásti. To platí pro jakoukoli aktivitu bez ohledu na obor lidské činnosti. Takže pokud plánujete cokoli, co zahrnuje dopravu z místa na místo – jednorázovou nebo pravidelnou – nepochybně se neobejdete bez spolehlivého partnera právě v této oblasti. A to je chvíle, kdy vstupuje do hry půjčovna dodávek. Tedy konkrétně my.

Naprosto spolehlivá půjčovna dodávek Brno

Naše firma sídlí V Brně, kde pronajímáme užitkové vozy Ford Transit do 3,5 tun hmotnosti. Kdo k nám může? Soukromé osoby, podnikatelé i živnostníci. Vyjdeme vstříc každému, když je to jen trochu v našich možnostech. 

Nejvíc působíme v místě sídla, ale náš okruh klientů je samozřejmě mnohem větší. 

Vždy k zastižení

Vozový park naší firmy je k dispozici všem klientům 7 dní v týdnu v čase 8 – 21 hodin. V případě potřeby je možné se domluvit na kteroukoli jinou hodinu a náš personál váš bude čekat. 

Naše vozy fungují jako reklamní plocha, díky čemuž garantujeme nejnižší ceny pronájmu na trhu. Zároveň s tím udržujeme vysoký standard všech nabízených služeb. 

Stále pod dozorem

Tým půjčovny dodávek udržuje všechny naše vozy neustále ve stále perfektním technickém stavu včetně dálničních známek. Pro klienty je k dispozici non stop asistenční servis pro všechny nepředvídatelné situace na cestách. 

Ke všem vozům zapůjčujeme zdarma na vyžádání rudlíky, kurty na transport, navigací pro pohodlnou jízdu a energetické nápoje přímo na palubu.

A když budete mít zájem…

Po klientech požadujeme občanský průkaz, řidičský průkaz pro skupinu B a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Poplatek za pronájem vozu se účtuje samostatně. V případě, že chcete s půjčovnou dodávek spolupracovat na firemní rovině, jednáme pouze s jednatelem či osobou disponující notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí dodávky nechat přímo v našich prostorách. 

Kilometry vozu

Je pravda, že pronajímáme vozy s omezeným počtem kilometrů. Je ale nastaven na takovou hodnotu, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je tento limit dalším důvodem naší tolik příhodné cenové politiky.

Platby na více způsobů

Neakceptujeme platby kartou. Kauci chceme v českých korunách a je možné ji zaplatit převodem. Pronájem také a dokonce v kryptoměnách – půjčovna dodávek akceptuje Bitcoin, Ethereum i Litecoin. 

Zeptejte se, domluvte se

Můžete nás kontaktovat na telefonu 792 766 944 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adrese: info@dodavkyfenix.cz

Předchozí článekBlížící se Vánoce si říkají o slevy do e-shopů
Další článekAle hlavně to nikomu neříkej…
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.