Domů Ostatní Služba Jak na šťastný život vám poradí Kristýna Šťastná

Jak na šťastný život vám poradí Kristýna Šťastná

304
0

Jak na šťastný život vám poradí Kristýna Šťastná

Říká se „nomen omen“, aneb když už jste Šťastná, tak vás vaše jméno jasně předurčuje k tomu pomáhat druhým.

Sama Kristýna Šťastná prozrazuje, že její vášní je osobní rozvoj. Co to znamená? Kristýna vám jednoduše pomůže vyřešit náročné životní situace.

Osobní rozvoj a koučink

Kristýnu ovlivnilo studium psychologie na vysoké škole. Sama využila služeb kouče, což jí osobně přineslo neuvěřitelné výsledky. To nastartovalo její kariéru na poli osobního rozvoje a koučinku. Kromě množství absolvovaných kurzů, přečtených knih získala také certifikaci pro práci kouče (certifikovaný kouč Emočních rovnic).

Koučink a osobní rozvoj vám v podání Kristýna pomůže na cestě ke šťastnému a zdravému životu.

Poradce v oblasti homeopatie, psychoterapie

Otázka zdraví nás provází celým životem. Možná dnes mnohem více než dříve. Díky tomu, že Kristýna vystudovala Homeopatickou akademii v Praze, vám bude tím správným koučem na cestě k trvalému zdraví a životní pohodě. Koneckonců se jedná o přírodní metodu s více než 200letou tradicí.

Je to snad osud? Kristýna vypráví:

Naučila jsem se celostnímu přístupu ke zdraví a převzala zodpovědnost za svůj život. Zároveň jsem se hodně naučila číst v lidech, protože homeopatie nepracuje jen s fyzickým tělem, ale také s psychikou a osobností člověka a zajímá se o jeho životní příběh, což je mimochodem to, co mě osobně bavilo snad nejvíce.

Jak sama Kristýna konstatuje, psychoterapie je nadání, které jí provází již od útlého věku.

Finanční plánování je nedílnou součástí osobní spokojenosti

Díky tomu, že Kristýna vystudovala finanční management na Fakultě informatiky a managementu Univerzity v Hradci Králové, vám jednoznačně pomůže ve zdánlivě „chladné“ oblasti čísel a plánování. Ale nebojte, v podání Kristýny to bude velice příjemná a užitečná zkušenost, která přispěje k vaší osobní spokojenosti. Finanční otázky si totiž projdete jak v rovině mentální, tak i prakticky z pohledu osobního finančního plánování.

Chcete se posunout ve svém životě dál?

Kristýna na svých stránkách tvujosobnirozvoj.cz píše o uvedené problematice velice pěkné články. Podívejte se sami. Určitě vás její „zapálení“ osloví. Pak jen nezbývá, než ji co nejdříve kontaktovat.

Předchozí článekZebou tě nohy? Vem si fusky…
Další článekCo dělat, když nemůžete ven? Přeberte fotky a vytvořte si fotoknihu!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.