Domů Ostatní Levné stěhování v Brně

Levné stěhování v Brně

306
0
Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem, stěhování těžkých břemen

Levné stěhování v Brně

Kdo by někdy nepoužil rčení, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Stěhování znamená pochopitelně spoustu starostí, ovšem pokud využijete služeb levné stěhování Brno, které provádí firma Gradas, budou vaše starosti minimální. Firma se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří i těžkých břemen.

Stěhování domácností

Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem, stěhování těžkých břemen

Pracovníci společnost Gradas mají bohaté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších věcí, od nábytku až po složitá strojní zařízení. Nábytek vám demontují pomocí kvalitního nářadí Bosch a na novém místě jej pochopitelně opět smontují. Nemusíte mít obavy z poškození nábytku či jiných převážených věcí, neboť všechny firemní vozy jsou skříňové, celočalouněné a prachotěsné. Pracovníci firmy využívají při stěhování bytů a domů i různé technické pomůcky, jednak k usnadnění práce, a jednak k zabezpečení převážených věcí proti pohybu.

Stěhování firem a kanceláří

Stěhovat celou firmu či kanceláře znamená především perfektní organizaci práce. Můžete si sami vytvořit harmonogram postupu prací, nebo tento úkol svěřit stěhovací firmě Gradas, která k tomu vyčlení jednoho koordinátora, který bude celý postup řídit k vaší plné spokojenosti. Se stěhováním firem je obvykle spojeno i stěhování těžkých břemen. Zkušení zaměstnanci firmy Gradas si poradí i s těžkými trezory nebo stroji.

Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování firem, stěhování těžkých břemen

Výhody stěhování

Firma Gradas provádí stěhování za nejnižší ceny v Brně, ovšem také v patřičné kvalitě, rychle a bez problémů. Nezaměřuje se pouze na Brno a jeho okolí, ale stěhuje po celém území ČR.

Jelikož není firma plátcem DPH, jsou ceny o 21% nižší než u konkurence

Kalkulace je prováděna zdarma, stejně tak zákazník neplatí příplatky za práce o víkendech, ani při stěhování do vyšších pater. Po Brně se naplatí kilometrovné. Podle potřeby můžete také zdarma obdržet obalový materiál, kartonové krabice na nádobí a podobně.

Doplňkové práce

Se stěhováním souvisí také vyklízení jakýchkoliv prostor, včetně likvidace odpadu. Zdědíte-li starý dům, neobývaný objekt nebo potřebujete vyklidit výrobní halu, to vše firma Gradas zvládá. V rámci stěhování si můžete objednat i vymalování domácnosti či kanceláří, drobné opravářské a stavební práce, natírání nábytku, dovoz a pokládku koberců a další služby, které si můžete objednat na kontaktu:

  • jednatel Dominik Laca
  • tel. (+420) 606 458 202
  • nebo na emailu brno@stehovanigradas.cz
Předchozí článekProč si vybrat byt v novostavbě?
Další článekHistorie Chilli papriček aneb od Kolumba až na náš stůl
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.