Domů Technika Aplikace TEAMsCOM unikátní nástroj utužující kolektiv

TEAMsCOM unikátní nástroj utužující kolektiv

435
0
TEAMsCOM – unikátní nástroj utužující kolektiv

TEAMsCOM – unikátní nástroj utužující kolektiv
i vzájemnou kooperaci

Ať jste součástí malé, střední nebo velké firmy, v průběhu svého působení uvnitř tohoto specifického ekosystému narazíte na spoustu problémů, nedokonalostí a zbytečných komplikací, které vás brzdí v dalším rozvoji.

Ve své podstatě můžeme takovou firmu přirovnat ke skupině, v níž fungují různorodá pravidla, ale též odstupňovaná hierarchie

Každá skupina je ovšem ve výsledku tak silná, jak silný je její nejslabší článek.

Zaměřte se na silné a slabé stránky skupiny

Z tohoto důvodu je potřeba klást důraz na vztahy a procesy uvnitř skupiny, stejně jako na její silné a slabé stránky, které vás mohou posunout zase o kousek dál. A právě v této chvíli se ke slovu dostávají nejrůznější druhy aplikací a nástrojů, jež mají monitorovat chod firmy, vyhodnocovat její úspěchy a pracovat s řadou důležitých informací. Jednou z aplikací, která zvládne vše výše uvedené a ještě mnohem více, je TEAMsCOM. Komu je tento nástroj určen a jak vám může usnadnit působení uvnitř firmy? Čtěte dále a dozvíte se to!

Jak TEAMsCOM vlastně funguje?

Inovativní nástroj TEAMsCOM je schopen změřit vzájemnou spolupráci a komunikační aktivitu vaší firmy, kterou vyhodnocuje prostřednictvím komunikačních kanálů, s nimiž osoby dané skupiny pravidelně pracují (telefon, email, kalendář, chat, a dokumenty). Protože nástroj běží v prostředí Google, získává pouze statistická data z jeho nástrojů, nikoli konkrétní informace, což vede k zachování soukromí a dobrých vztahů uvnitř skupiny. Na základě zjištěných údajů nástroj vytváří reporty odkazující na celkovou efektivitu týmu i jeho jednotlivých článků.

Komu je TEAMsCOM určen?

Nástroj podává ucelené a nezkreslené informace, s nimiž dále pracují manažeři všech stupňů řízení:

Vrcholový manažer: Díky nástroji TEAMsCOM můžete jednoduše vyhodnocovat efektivitu společnosti, stejně jako přínos jejích jednotlivých členů

Personální manažer a školitel: TEAMsCOM vám dá relevantní odpovědi na všechny vaše otázky, jimž můžete následně přizpůsobit firemní školení pro jednotlivé členy týmu. Jakmile školení provedete, díky nástroji zjistíte, jak se změnila efektivita společnosti a zda bylo školení přínosem či nikoli.

Liniový manažer: S pomocí nástroje TEAMsCOM můžete odhalit a minimalizovat týmovou neefektivitu, izolované skupiny nebo zbytečně úzká hrdla v komunikaci.

Projektový manažer: S nástrojem změříte komunikační a kolaborační účinky celého týmu. V rukou totiž máte přesné informace o tom, kdo se podílí na plnění jednotlivých úkolů a kdo se naopak „veze“.

Trial verze TEAMsCOM ZDARMA

Trial verzi nástroje TEAMsCOM si můžete stáhnout zcela zdarma prostřednictvím oficiálních stránek, kde naleznete i plnou verzi, jejíž roční licence vás vyjde na pouhopouhých 150 Kč. Kromě toho zde naleznete také detailní představení produktu, stejně jako množství tematických článků, rad a návodů, jak pracovat s nástrojem i jednotlivými členy týmu.

PŘEHLED RECENZE
Unikátnost řešení
10
Cena
9
Užitečnost služby
9
Předchozí článekFakturace online, faktura podle Fakturoidu
Další článekJaké problémy jsou spojené s Paypal službou?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.