Domů Technika Aplikace TEAMsCOM unikátní nástroj utužující kolektiv

TEAMsCOM unikátní nástroj utužující kolektiv

443
0
TEAMsCOM – unikátní nástroj utužující kolektiv

TEAMsCOM – unikátní nástroj utužující kolektiv
i vzájemnou kooperaci

Ať jste součástí malé, střední nebo velké firmy, v průběhu svého působení uvnitř tohoto specifického ekosystému narazíte na spoustu problémů, nedokonalostí a zbytečných komplikací, které vás brzdí v dalším rozvoji.

Ve své podstatě můžeme takovou firmu přirovnat ke skupině, v níž fungují různorodá pravidla, ale též odstupňovaná hierarchie

Každá skupina je ovšem ve výsledku tak silná, jak silný je její nejslabší článek.

Zaměřte se na silné a slabé stránky skupiny

Z tohoto důvodu je potřeba klást důraz na vztahy a procesy uvnitř skupiny, stejně jako na její silné a slabé stránky, které vás mohou posunout zase o kousek dál. A právě v této chvíli se ke slovu dostávají nejrůznější druhy aplikací a nástrojů, jež mají monitorovat chod firmy, vyhodnocovat její úspěchy a pracovat s řadou důležitých informací. Jednou z aplikací, která zvládne vše výše uvedené a ještě mnohem více, je TEAMsCOM. Komu je tento nástroj určen a jak vám může usnadnit působení uvnitř firmy? Čtěte dále a dozvíte se to!

Jak TEAMsCOM vlastně funguje?

Inovativní nástroj TEAMsCOM je schopen změřit vzájemnou spolupráci a komunikační aktivitu vaší firmy, kterou vyhodnocuje prostřednictvím komunikačních kanálů, s nimiž osoby dané skupiny pravidelně pracují (telefon, email, kalendář, chat, a dokumenty). Protože nástroj běží v prostředí Google, získává pouze statistická data z jeho nástrojů, nikoli konkrétní informace, což vede k zachování soukromí a dobrých vztahů uvnitř skupiny. Na základě zjištěných údajů nástroj vytváří reporty odkazující na celkovou efektivitu týmu i jeho jednotlivých článků.

Komu je TEAMsCOM určen?

Nástroj podává ucelené a nezkreslené informace, s nimiž dále pracují manažeři všech stupňů řízení:

Vrcholový manažer: Díky nástroji TEAMsCOM můžete jednoduše vyhodnocovat efektivitu společnosti, stejně jako přínos jejích jednotlivých členů

Personální manažer a školitel: TEAMsCOM vám dá relevantní odpovědi na všechny vaše otázky, jimž můžete následně přizpůsobit firemní školení pro jednotlivé členy týmu. Jakmile školení provedete, díky nástroji zjistíte, jak se změnila efektivita společnosti a zda bylo školení přínosem či nikoli.

Liniový manažer: S pomocí nástroje TEAMsCOM můžete odhalit a minimalizovat týmovou neefektivitu, izolované skupiny nebo zbytečně úzká hrdla v komunikaci.

Projektový manažer: S nástrojem změříte komunikační a kolaborační účinky celého týmu. V rukou totiž máte přesné informace o tom, kdo se podílí na plnění jednotlivých úkolů a kdo se naopak „veze“.

Trial verze TEAMsCOM ZDARMA

Trial verzi nástroje TEAMsCOM si můžete stáhnout zcela zdarma prostřednictvím oficiálních stránek, kde naleznete i plnou verzi, jejíž roční licence vás vyjde na pouhopouhých 150 Kč. Kromě toho zde naleznete také detailní představení produktu, stejně jako množství tematických článků, rad a návodů, jak pracovat s nástrojem i jednotlivými členy týmu.

PŘEHLED RECENZE
Unikátnost řešení
10
Cena
9
Užitečnost služby
9
Předchozí článekFakturace online, faktura podle Fakturoidu
Další článekJaké problémy jsou spojené s Paypal službou?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
teamscom-unikatni-nastroj-utuzujici-kolektivPokud chcete vyladit interní komunikaci uvnitř vaší společnosti, možná vám pomůže tento unikátní nástroj. Trial verze zdarma vám napoví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.