Domů Cestování Termální lázně ve Velkém Mederu Thermal Corvinus!

Termální lázně ve Velkém Mederu Thermal Corvinus!

738
0
Termální lázně Velký Meder

Chcete se ohřát? Zajeďte si do termálních lázní ve Velkém Mederu!

Termální lázně Velký Meder v zimě

Thermal Corvinus si pro vás přichystal překvapení: Už od začátku nového roku otevře nový saunový svět, jehož součástí jsou čtyři příjemné sauny i rekreační místnost se solnými kvádry!

Termální lázně Velký Meder, masáže

Znáte to tam? Středisko leží na slovenském Žitném ostrově a je známé vodou uvolňující svalstvo a působící příznivě na pohybový aparát člověka. Teplota vody pohybující se v chladnějších měsících od 28 do 38 °C rekreanty příjemně zahřeje. Na milovníky wellnessu čeká sedm krytých a polokrytých bazénů, jejichž součástí jsou vodní trysky a masážní sprchy.

Zábava nejen pro rodiče ale i děti

Děti a rodiče si určitě přijdou na své v rodinném zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm s vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami. Velkou zábavu přináší návštěvníkům jízda na celoročních tobogánech Red Ring a Black Led s barevnými světelnými efekty z Nizozemí. A kdo by chtěl, může si zaplavat v krytém plaveckém bazénu s délkou 25 metrů.

Termální lázně Velký Meder, tobogán

V areálu termálních lázní najdete i stravovací zařízení, obchůdky a vinárničku. Ve vstupní hale funguje interiérové dětské hřiště, kde se děti dosyta vyřádí i mimo vodní svět, a rodiče si přitom oddechnou u kávy ve vedlejší restauraci.

Za tříhodinový vstup během pracovních dní zaplatíte 6 Eur. O víkendech je vstup o 1 Euro dražší.

Vaše termální lázně jsou jen jeden klik od vás na www.thermalcorvinus.sk.

Předchozí článekJiří Matěj Brůna, šest jednou ranou
Další článekJak mi mohou pomoci recenze půjček
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.