Domů Cestování Termální lázně ve Velkém Mederu Thermal Corvinus!

Termální lázně ve Velkém Mederu Thermal Corvinus!

431
0
Termální lázně Velký Meder

Chcete se ohřát? Zajeďte si do termálních lázní ve Velkém Mederu!

Termální lázně Velký Meder v zimě

Thermal Corvinus si pro vás přichystal překvapení: Už od začátku nového roku otevře nový saunový svět, jehož součástí jsou čtyři příjemné sauny i rekreační místnost se solnými kvádry!

Termální lázně Velký Meder, masáže

Znáte to tam? Středisko leží na slovenském Žitném ostrově a je známé vodou uvolňující svalstvo a působící příznivě na pohybový aparát člověka. Teplota vody pohybující se v chladnějších měsících od 28 do 38 °C rekreanty příjemně zahřeje. Na milovníky wellnessu čeká sedm krytých a polokrytých bazénů, jejichž součástí jsou vodní trysky a masážní sprchy.

Zábava nejen pro rodiče ale i děti

Děti a rodiče si určitě přijdou na své v rodinném zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm s vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami. Velkou zábavu přináší návštěvníkům jízda na celoročních tobogánech Red Ring a Black Led s barevnými světelnými efekty z Nizozemí. A kdo by chtěl, může si zaplavat v krytém plaveckém bazénu s délkou 25 metrů.

Termální lázně Velký Meder, tobogán

V areálu termálních lázní najdete i stravovací zařízení, obchůdky a vinárničku. Ve vstupní hale funguje interiérové dětské hřiště, kde se děti dosyta vyřádí i mimo vodní svět, a rodiče si přitom oddechnou u kávy ve vedlejší restauraci.

Za tříhodinový vstup během pracovních dní zaplatíte 6 Eur. O víkendech je vstup o 1 Euro dražší.

Vaše termální lázně jsou jen jeden klik od vás na www.thermalcorvinus.sk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.