Domů Blog

Angličtina pro začátečníky a jak tento začarovaný kruh překonat

0
Angličtina pro začátečníky

Angličtina pro začátečníky a jak tento začarovaný kruh překonat

Při studiu angličtiny se velké většině z nás stane následující. Jaksi zamrzneme na určitém bodě.

To může znamenat, že se po čase začneme nazývat tzv. věčnými začátečníky

Čím déle to trvá, tím hůře se z tohoto začarovaného kruhu dostáváme.

Dobrou zprávou je ta, že to jde. Chce to ale znovu objevit motivaci, začít si věřit a sebrat odvahu! A v neposlední řadě to od nás vyžaduje ještě další oběť – přestat omlouvat vlastní pohodlnost.

Všimli jste si, že i když vás současný stav úrovně vaší angličtiny štve, většinou se najde nějaká omluva, proč nemůžete být lepší. Proč tomu tak je? Na tuhle otázku neexistuje jen jedna správná odpověď.

Zatněte zuby a nechte angličtinu pro začátečníky za sebou

V případě, že po nějaké době nepozorujeme v naší angličtině výraznější pokrok, stagnujeme. Prostě se spokojíme s tím, co máme. Angličtina pro začátečníky se stane naší útěchou.

Buďme k sobě upřímní. Není to náhodou jen podlehnutí jakési pohodlnosti, která nám vlastně vyhovuje. Možná ano, protože devadesát procent úspěchu záleží na našem myšlení. Pokud si v hlavě nastavíme, že to líp nepůjde, pak to líp nepůjde. Náš život je odrazem našeho myšlení. Získáme mylný pocit, že zřejmě nemáme na jazyky výrazný talent. A tak nám bude muset stačit to, co zatím umíme. No není to škoda?

U všeho, čemu se v životě věnujeme, platí následující. Pokud toužíme po úspěchu, bude nás to stát nějaké síly a čas navíc. Ani angličtina není výjimkou. Proto, pokud se angličtinu učíte, nepozorujete výrazný pokrok a přitom cítíte, že vám to jde docela jednoduše, chce to přidat. Šlápnout pořádně do pedálů a popojet na vaší cestě zase o kus dál. Zatnout zuby a nevzdávat se, to je zlaté pravidlo úspěchu nejenom pro cizí jazyky.

Neznamená to, že je špatně, pokud vás učení angličtiny baví, to ani náhodou. Ale v případě, že je to pro vás vlastně brnkačka, máte zřejmě kapacitu pro mnohem větší pokroky. Tak proč na ně čekat zbytečně dlouho. Naložte si toho víc. Uvidíte, že to vašim výsledkům pomůže. Na co pořád opakovat ta stejná slovíčka, fráze a gramatiku. To vás dál neposune, jen demotivuje. Věřte si, tuhle část už máte dávno za sebou. Zaberte a posuňte se.

Někdy je třeba sebrat odvahu a přestat se přesvědčovat o tom, že to víc nejde. A jestli potřebujete na téhle cestě pomoc někoho dalšího, co třeba zkusit kurz angličtiny online, který je určen přímo pro tzv. věčné začátečníky. Díky takovým pomůckám to zvládnete rychleji než kdykoliv předtím. Proto si vyhrňte rukávy a vzhůru do toho!

Přerušte konečně časovou smyčku s názvem „angličtina pro začátečníky“

Aby vám nechyběla ta správná motivace, představte si všechny výhody, které na vás čekají. Co vše budete mít nadosah ruky, když se v angličtině zdokonalíte. A začnete anglicky nejen číst a psát, ale především mluvit. Určitě je toho hodně. Budete moci bez problémů cestovat, nepřekvapí vás žádná nenadálá situace.

Najdete si nové přátele z celého světa. Sdělíte jim vše, co budete chtít sdělit a nejen to, co vám nyní dovoluje vaše omezená znalost angličtiny. Získáte konečně mnohem lepší práci. Třeba konečně pocítíte pocit zadostiučinění. Zjistíte, že si vás v práci váží a cení si vašich znalostí i toho, co děláte. Zvýší se vaše šance na to, jak vydělat více peněz a splníte si své další sny. Těch plusů může být nekonečná řada.

Ať chceme nebo ne, angličtina je třeba. V dnešním multikulturním světě ji uplatníte všude. Otevře vám spousty dveří, dovolí vám využít nejrůznějších příležitostí. Je to obrovský krok k vaší profesní, ale i životní svobodě.

Přestaňte se omlouvat tím, že vás kdysi, třeba ještě na základní škole anglicky nenaučili. Od té doby bylo mnoho příležitostí, jak to napravit. A další právě klepe na dveře. Zůstanete sedět na gauči, nebo půjdete otevřít?

Bioderma Atoderm: Řešení pro majitelky citlivé až atopické pokožky

0
Hydratační tělové mléko Bioderma Atodern

Bioderma Atoderm: Řešení pro majitelky citlivé až atopické pokožky

Trápí vás problémy s pokožkou? Je suchá, citlivě reaguje na vnější podněty a má sklony k atopii? Bezesporu nic příjemného. Pravděpodobně se často cítíte, jako kdyby vám kůže „neseděla“ a nasoukali jste se do o velikost menšího obleku. Ale ať už jsou příčinou „špatné“ geny, nesprávná péče či negativní vliv prostředí, ve kterém dlouhodobě pobýváte, měla byste se snažit o nápravu. Dejte šanci speciální řadě kosmetiky od Biodermy s názvem Atoderm.

Dermakosmetika značky Bioderma patří k absolutní špičce a často ji doporučují přední odborníci z oboru dermatologie. Cení si absence parabenů, ftalátů a formaldehydů, stejně jako vynikajících výsledků klinických studií. Produkty byly navrženy s ohledem na principy fungování biologických mechanismů kůže.

Krém na ruce

Čím jiným začít, než naprostým základem? Krém na ruce je alfou a omegou pravidelné péče o vysušenou kůži, které poskytuje tolik potřebnou výživu. V případě krému Atoderm se můžete spolehnout na lehkou a snadno roztíratelnou konzistenci, rychlé vstřebání a velmi lehkou, příjemnou vůni.

Krém na ruce Bioderma Atodern

Efekt poznáte bezprostředně po prvním použití. Suchá pokožka bude rázem minulostí, a to nejen pocitově, ale i vizuálně. Ženám, které již krém vyzkoušely, se ruce jevily jako mnohem mladší než před aplikací. Kromě toho zaznamenaly také zlepšení stavu nehtů. Ty zesílily a přestaly se třepit.

Sprchový olej

Majitelé suché či dehydratované kůže by neměly používat mýdlo. Mnohem lepší volbou je vhodně zvolený sprchový olej. Najdete ho také v produktové řadě Atoderm a přijde vám vhod především při péči o pleť v chladnějších měsících.

Sprchový olej z řady Atoderm má tekutou, olejovou konzistenci, ale oproti většině „podobných“ produktů se mnohem rychleji vstřebává a nezanechává na kůži olejový povlak. A protože neobsahuje parfemaci, nemusíte mít strach, že by přebíjel vůni dalších přípravků.

Sprchový olej Bioderma Atodern

Přípravek můžete bez obav použít také k vyčištění obličeje. Nerozdráždí vám pleť ani neucpe póry.

Hydratační tělové mléko

Hydratační tělové mléko Atoderm má všechny důležité vlastnosti: snadno se roztírá, nelepí se a rychle se vstřebává. A jistě vám bude vyhovovat i z hlediska konzistence. Ačkoliv je trochu hutnější, než je u běžného tělového mléka zvykem, je příjemné a dlouho vám zachová pocit hydratace.

Budete-li pravidelně používat hydratační tělové mléko a sprchový olej, vaše pokožka zůstane svěží a pružná i na druhý den.

Bioderma Atodern

Resumé? Kosmetika na suchou pokožku od Biodermy splnila naše očekávání. Testované produkty doporučujeme všem ženám, které se chtějí ve své kůži cítit dobře za jakékoliv situace.

Co by měl splňovat kvalitní hotel?

0
Kvalitní hotel, náhled

Co by měl splňovat kvalitní hotel? Otestovali jsme za vás

Je mnoho možností, kde se dá v rámci dovolené bydlet. Když bychom se měli podívat na výčet hlavních možností, je to třeba stan nebo karavan, je to apartmán či byt, stejně jako to může být penzion, a hlavně také hotel. Co by měl splňovat ten kvalitní? Podívejte se s námi.

Dobrá poloha

Dnes je na světě tolik hotelů, že je jasným faktem, že ne každý může splovat požadavek právě na dobrou polohu. Pokud budeme konkrétní, tak musíme říci, že možných charakteristik daného požadavku je více než dost. Jestliže hledáte inspiraci v tom, na co primárně hledět, máme pro vás několik tipů. Dobrá lokalita hotelu je taková, která je:

 • Dobře dostupná všemi dopravními prostředky
 • Klidná a bezpečná
 • Minimálně vzdálená od míst vašeho zájmu

Kvalitní hotel

Čistota

I to je dnes věc, kterou by měl splňovat každý hotel. Samozřejmě platí, že čím je hotel prestižní, tím více by si měl na čistotu potrpět. Bohužel poslední statistiky ukazují, že úklid je v mnohých ubytovacích kapacitách nedostatečný a místo spokojeného cestování řeší návštěvníci problémy. Zde je vhodné zaměřit se hlavně na recenze, které pomohou odhalit, jak na tom hotel s čistotou je a bude. Mnohde dokonce není výjimkou, že se v hotelových pokojích nacházejí bakterie a parazité, což následně vede i k onemocnění ubytovaných hostů.

Kvalitní hotel, inspirace, služby, masáže

Služby

Čím více, tím pochopitelně také lépe. Mezi služby kvalitních hotelů mohou patřit i wellness centra, stejně jako to mohou být i kvalitní restaurace kde se používají kvalitní suroviny a bylinky. Zapomínat nelze ani na dobře zásobené bary, či služby spojení se zajištěním dopravy, průvodce, stejně jako čehokoliv jiného. Chybět by neměla třeba ani prádelna, možnosti sportovního vyžití, nebo možnost užít si v hotelových prostorech i zábavu. Mnohé zahraniční hotely nabízejí i pravidelné animační programy zaměřené jak na děti, tak samozřejmě také na dospělé.

Recenze Let Me Inn: pronájem bytu přes Airbnb

0
pronájem bytu přes airbnb

Recenze Let Me Inn: Odborníci zvýší váš výdělek za pronájem bytu přes Airbnb

Na začátek pár faktů. Americká platforma Airbnb působí na českém internetu již od roku 2009. Aktivně jejím prostřednictvím nabízí nemovitosti ke krátkodobému pronájmu přes deset tisíc Čechů, z toho většina v Praze. Za minulý rok se přes Airbnb ubytovalo více než milion zahraničních turistů a ačkoliv souhrnná částka za ubytování činila několik miliard korun, hostitelé si v průměru vydělali kolem padesáti tisíc korun.

Důvodů je více: jednak vysoká konkurence, ale také profesionalizace některých majitelů – ti delegují správu bytu na specializované firmy, které řeší pronájem bytu za ně. K takovým společnostem patří také Let Me Inn.

Zahraniční turisté si mají z čeho vybírat. Bytů v nabídce Airbnb průběžně přibývá a mnozí hostitelé si dávají záležet, aby jejich nemovitosti vypadaly exkluzivně. Pro některé je to však problém, protože nemají tolik času či zkušeností. Pokud je to i váš případ, můžete se obrátit na odborníky z Let Me Inn a přenechat jim kompletní správu pronájmu bytu v Praze či jiném městě.

pronájem bytu přes airbnb, recenze

Jak spolupráce s Let Me Inn probíhá? Vše záleží na individuální domluvě, nicméně většina hostitelů volí „full servis“, tedy kompletní služby počínaje komunikací s klienty přes průběžný úklid až po opravy a údržbu.

Na základě údajů z více než pěti tisíc uskutečněných cest inkasovali domácí díky Let Me Inn o 20 – 50 % více. Zároveň obvykle získali i maximální možné hodnocení na Airbnb, které je pro dlouhodobě úspěšný pronájem velmi důležité.

Odborníci z Let Me Inn používají nástroje pro cenovou optimalizaci a mohou pružně reagovat na aktuální stav nabídky. V rámci propagace nemovitostí spolupracují s bytovými designéry a profi fotografy. Kromě Airbnb navíc byty propagují také na dalších portálech, jako jsou Agoda, Booking.com, Expedia a Tripadvisor.

pronájem bytu přes airbnb, praha

Chcete se o službě dozvědět více? Na letmeinn.cz najdete bližší informace i aktuální ceník správy krátkodobého pronájmu.

Bezpečný domov PLUS, majetkové pojištění

0
Majetkové pojištění, pojistka

Bezpečný domov PLUS: Konečně majetkové pojištění, které řeší riziko podpojištění

Nenecháváte nic náhodě, proto jste si přece sjednali pojištění majetku. Ale jak je možné, že vaši známí, ačkoliv si domácnost také pojistili, pak od pojišťovny v případě škodní události dostali jen zlomek částky, kterou očekávali? Nehrozí to i vám? Možné je všechno – pokud je vaše pojistka zastaralá, nemáte na kompenzaci v plné výši nárok.

Když si lidé sjednávají majetkové pojištění, obvykle si vyberou produkt, u kávy s obchodním zástupcem podepíší smlouvu, a tím je vše hotovo. A to doslova – téma pojištění je poté odsunuto do zapomnění a diskutuje se o něm až v momentě, kdy v rámci domácnosti či na nemovitosti vznikne škoda.

Majetkové pojištění

Kdy může nastat problém?

Potíž je v tom, že se hodnota pojištěného majetku v průběhu času mění. Pojistka však byla sjednána na určitou částku a dochází k tzv. podpojištění – situaci, kdy pojistka neodpovídá aktuální hodnotě majetku. Snadno to pochopíte na modelovém příkladu:

Smlouva byla uzavřena na domácnost v hodnotě půl milionu korun. Pokud by vznikla škoda ve výši půl milionu, pojištěnec by od pojišťovny tuto částku dostal. V případě, že se v průběhu času hodnota domácnosti zdvojnásobila (tzn., činí milion korun), ale zůstala pojištěna na původní hodnotu (tedy na půl milionu), pojištěnec by dostal pouze poměrnou část (50 %).

Proč si pojistit domácnost u ERGO pojišťovny?

ERGO pojišťovna má ve svém produktovém portfoliu majetkové pojištění s názvem Bezpečný domov PLUS. Bylo navrženo tak, aby klientům nehrozilo riziko podpojištění a současně nemuseli řešit komplikované oceňování majetku.

Majetkové pojištění, podpojištění

V čem tedy výpočet pojistné částky spočívá? Je navržena paušálně na základě obytné plochy. Ta se v průběhu času nemění a nemůže proto dojít k podpojištění.

Majetkové pojištění Bezpečný domov PLUS navíc zahrnuje také pojištění občanské odpovědnosti s možností připojistit odpovědnost vlastníka či opatrovatele psa, koně nebo skotu. Garancí kvality jsou velmi dobré výsledky v rámci hodnocení na mnoha nezávislých finančních serverech.

Bližší informace najdete na ergo.cz, kde si navíc můžete sjednat pojištění online.

Tip na výlet: Navštivte Pustevny

0
Navštivte Pustevny, Beskydy

Tip na výlet: Navštivte Pustevny

Přemýšlíte, kam byste si mohli o víkendu udělat výlet? Vyrazte do Beskyd a zamiřte na národní kulturní památku Pustevny. Jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších míst v celých Beskydech. Oprávněně.

Poustevny a Pustevny

Název vznikl podle poustevny pro jednoho poustevníka, která zde stála v polovině 18. století. V roce 1891 tu vyrostla útulna Pustevňa, o tři roky později pak Šumná. Díky tomu se zvýšil zájem turistů a bylo nutné rozšířit ubytovací kapacity. Podle návrhu slovenského architekta Dušana Jurkoviče tak byly postaveny dvě útulny Libušín a Maměnka ve stylu lidové secese. Otevřeny byly v roce 1899. Po 27 letech pak byl dokončen moderní horský hotel Tanečnica. Součástí komplexu je také sto let stará dřevěná zvonička, jejíž barevnou výzdobu také navrhl Jurkovič.

Navštivte Pustevny, Beskydy, sport, koloběžky

Postupem času ale začaly jednotlivé budovy chátrat. Jejich rekonstrukce tak byla nutná. Začalo se s ní ale až v roce 1995. O čtyři roky později byla hotová oprava restaurace Libušín, v roce 2003 i hotelu Maměnka. Jenže v březnu 2014 došlo k neštěstí. Velký požár zasáhl útulnu Libušín a pohltil její umělecky cennou jídelnu. V roce 2017 byla otevřena nová horní stanice lanovky. Ta nahradila tu původní, která už byla v dezolátním stavu, muselo dojít k její demolici.

Adrenalin na koloběžkách

Chcete zažít něco neobvyklého, na co jen tak nezapomenete? Z Pusteven se můžete svézt na koloběžkách. Po takzvané Knížecí cestě, která je dlouhá 6 kilometrů a vyasfaltovaná, se dostanete do Ráztoky. Překonáte převýšení 404 metrů. Cestou se můžete kochat nádhernou přírodou a nemusíte se bát, že byste se museli vyhýbat autům. Ta mají vjezd na Knížecí cestu zakázán. Svezete se na bílých koloběžkách Kostka, které jsou speciálně upraveny přímo pro tento sjezd, takže jsou bezpečnější a stabilnější než klasické koloběžky. Zároveň mají lepší brzdy.

Půjčit si je můžete na pokladně horní či dolní stanice lanovky

Jestliže si zároveň zakoupíte i jízdenku na lanovku, můžete využít slevu. Pokud vaše peněženka zeje prázdnotou, není to problém, pomůže vám sms půjčka. Díky ní si můžete půjčit až 10 tisíc korun. Splatíte ji během pár dní a nic dalšího už nebudete muset řešit.

Radhošť a Radegast

Z Pusteven se můžete vydat na Radhošť. Cesta je dlouhá 4 kilometry a je vhodná i pro vozíčkáře, takže se na ni dostanou opravdu všichni. Potkáte na ní symbol Moravskoslezského kraje – sochu pohanského boha úrody Radegasta z roku 1931. Na Radhošti stojí kaple sv. Cyrila a Metoděje: pochází z roku 1898, byla postavena v byzantském slohu, nacházejí se v ní nádherné vitráže i bronzová socha věrozvěstů.
Kromě kaple na Radhošti naleznete také televizní vysílač a kříž z roku 1805. Z vrcholu této hory (1129 m. n. m.) se vám naskytne nádherný výhled na Beskydy, Jeseníky i Malou a Velkou Fatru.

Navštivte Pustevny, Beskydy, zima

Dopřejte si zábavu

Připravte se na to, že cesta do Beskyd nebude nic levného – a to zvlášť v případě, že bydlíte na druhém konci republiky. Stojí to ale za to. Takže pokud se vám nedostávají peníze, rozhodně nic nevzdávejte předem. Bude se vám hodit rychlá půjčka. Nemusíte dokládat svůj příjem a peníze můžete mít na svém účtu do pár minut. Patří mezi půjčky bez registru, takže nevadí, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku.

Test přepravních služeb do zahraničí

0
Balík do zahraničí

Test přepravních služeb do zahraničí

Chcete poslat balík do zahraničí a váháte, kterou z přepravních společností zvolit? V dnešní době najdete na trhu hned několik spolehlivých firem, mezi kterými se budete rozhodovat. Srovnali jsme pro vás ceny a termíny těch nejznámějších, kterými jsou UPS, TNT, DHL, PPL, GLS a zprostředkovatel přepravy Balík do zahraničí. Věříme, že vám náš test pomůže ve výběru.

Balík do zahraničí

Připravili jsme si jednoduchý modelový příklad: Chcete poslat do Londýna balík velikosti krabice od bot (335 x 205 x 120 mm) a o váze dvou kil. S přepravou příliš nespěcháte, chcete spíše cenově přívětivou nabídku, a proto volíte službu Standard a nikoliv Expres (kde si za rychlost musíte připlatit). Výsledek ukázal, že nejvýhodnější nabídku poskytuje Balík do zahraničí, který má se zavedenými dopravci nastavené výhodnější smlouvy díky častým objednávkám.

Balík do zahraničí

Při vyzvednutí v pondělí bude doručeno ve čtvrtek – cena 516 Kč (bez DPH).

UPS Standard

Při vyzvednutí v pondělí bude doručeno ve čtvrtek – cena 584 Kč (bez DPH).

TNT

Při vyzvednutí v pondělí bude doručeno ve čtvrtek – cena 2022 Kč (bez DPH).

DHL

Při vyzvednutí v pondělí bude doručeno následující den – cena od 4070 Kč (bez DPH).

PPL

Při vyzvednutí v pondělí bude doručeno ve čtvrtek. Cena přepravy je u PPL stanovena podle zón, Velká Británie spadá do zóny dvě se sazbou 520 Kč (bez DPH).

GLS

Při vyzvednutí v pondělí bude doručeno ve čtvrtek – cena 952 Kč (bez DPH).

Na webu Balík do zahraničí naleznete další užitečné informace, které vám pomohou předcházet komplikacím s posláním zásilky. Najdete tam například tato doporučení:

 • jak nejlépe balík zabalit
 • co je zakázáno přepravovat
 • kam všude je možné balík poslat
 • jak postupovat při posílání většího množství zásilek
 • využití doplňkové služby pojištění zásilky

jedná se PR článek (autor:Kateřina Nováková)

Fakturace na jeden klik je Galaxima

0

Fakturace na jeden klik je Galaxima

Galaxima je fakturační systém pro živnostníky, firmy a účetní firmy. Jelikož se jedná o moderní “cloudové” řešení, nemusíte vůbec nic instalovat, starat se o aktualizace nebo řešit bezpečnostní problémy používané aplikace. Také platí to, že fakturační systém můžete používat na jakémkoliv počítači s webovým prohlížečem a Internetovým přístupem. To je opravdu paráda. Do vašeho fakturačního systému se tak můžete přihlásit z libovolného místa. Umí to i váš stávající fakturační systém?

Možnosti řešení, vystavená faktura je základ

Správná a jednoduchá fakturace je základem každého podnikání. Je jedno, jestli jste plátce DPH, nebo neplátce DPH. Fakturační systém Galaxima nabízí velice jednoduché rozhraní a vystavení faktury je dílem okamžiku. Je příjemné, že si můžete fakturační systém Galaxima osahat nanečisto. Podotkl bych, že by se mě více líbila možnost, vyzkoušet si demo režim v maximálně možné variantě předplatného.

Fakturace Galaxima

Cenové varianty služby Galaxima faktura jsou cenově velice příznivé. Posuďte sami. Nejlevnější řešení je objednání varianty Základní, která stojí měsíčně pouze 49 Kč. V této variantě získáte základ systému, včetně vystavení QR a EAN kódu na faktuře, možnosti vložení loga a razítka na fakturu, příjmové pokladní doklady a stvrzenky EET. Systém je připraven jak pro plátce tak i neplátce DPH.

Fakturace Galaxima, faktury

V prostřední variantě Standardní platíte 129 Kč měsíčně. Navíc například získáte kontrolu klienta jako nespolehlivého plátce DPH, možnost pravidelné fakturace, automatické e-maily, přístup pro účetní, šablony faktur ale i možnosti exportů. Ve verzi Standardní můžete vést fakturaci pro dvě firmy.

Fakturace Galaxima, faktury, statistika

Poslední varianta nese název Pro účetní a stojí 249 Kč měsíčně. Navíc umí exporty faktur do účetního software Pohoda, automatické párování plateb fakturace, ale i API rozhraní. Díky API rozhraní můžete nechat napojit fakturační systém Galaxima na vaše stávající prostředí, například propojit ho se svým e-shop řešením. Možností je ale celá řada. Oproti standardní variantě na denní bázi kontroluje, zda je subjekt plátcem DPH a stejně jako v případě změny adresy, tuto informaci automaticky opraví.

Ve verzi Pro účetní můžete vést fakturaci až pro sedm firem. To vzhledem k ceně fakturačního systému Galaxima může být veliká výhoda.

Vystavení faktury je velice jednoduché

Vyberete odběratele (pokud není zadán, dokážete jeho údaje načíst automaticky zadáním jeho IČ). Vyplníte položky faktury a máte hotovo. Do systému v nejbližší době vývojáři vloží možnost použití šablon faktur. Vystavení faktury pak bude dílem pár kliků. Pokud nemáte fakturační systém vybrán, nebo s fakturací bojujete, určitě se s řešením Galaxima seznamte.

Stěhujte pomocí stěhovací firmy, oceníte rychlost i profesionalitu

0
Stěhujte pomocí stěhovací firmy

Stěhujte pomocí stěhovací firmy, oceníte rychlost i profesionalitu

Dlouhé hledání nového bytu a konečně velká radost z podepsané kupní smlouvy. A hned vzápětí první vrásky. Čeká vás stěhování! Jak vše zařídit, abyste v novém domově byli co nejrychleji a bez starostí? Pozvěte profesionální stěhovací firmu!

Profesionální stěhovací firma pro vaše pohodlí

Už jste se někdy museli stěhovat? Jestli ano, tak víte, že tato milá povinnost probíhá velmi dramaticky.

Neobejde se bez hádek a napětí

Neustále něco hledáte, vytahujete a několikrát skládáte. Stále vám chybí důležité věci při ruce a nemůžete zajistit běžný chod domácnosti. Proč? Protože jste se rozhodli zvládnout vše vlastními silami. A jak to dopadá? Nemáte možnost vše udělat najednou. Absolvujete mnoho cest osobním autem mezi původním a novým bydlištěm. Cestování a přejíždění mezi dvěma adresami je velmi nákladné a časově náročně. Hlavně je nepraktické! Budete mít stále část věcí mimo dosah a samozřejmě jich budete celou řadu potřebovat. I kdybyste se snažili sebevíc, nikdy nepřipravíte vše tak, abyste měli nezbytnosti na obou místech. Vzniká napětí a často i hádky, které plynou ze zbytečné nervozity.

Jak stěhovat správně

Pokud pozvete profesionální stěhovací firmu, stačí vám na stěhování jen jeden den. Vše připravíte k převozu a pak už jen počkáte v novém domově. Během několika hodin se můžete těšit na vybalení všech věcí na nové adrese. Stěhovací firma vám přemístí i velké spotřebiče a objemný nábytek. Vše vám pečlivě demontuje a zase smontuje. Místo několika dní budete přestěhování za jedno sobotní odpoledne. Sobotní? Ano, proč ne? Profesionální stěhovací firma je vám k dispozici i ve dnech pracovního klidu nebo večerních hodinách.

Výhody stěhování pomocí stěhovací firmy:

 • úspora času,
 • možnost stěhování těžkých břemen pomocí speciální mechaniky
 • demontáž a montáž nábytku,
 • půjčení obalového materiálu i krabic,
 • pojištění proti škodám,
 • velká kapacita vozidel, vše se převeze najednou.

Hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright

0
Personální agentury

Hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright

Najít toho správného zaměstnance je mimořádně obtížné, pracné a časově náročné. I proto se stále více firem obrací na personální agentury, kteří mají s hledáním těch nejlepších zaměstnanců bohaté zkušenosti. Jde totiž o spoustu peněz.

„Jak bych zhodnotil personální agenturu Barlett & Cenbright? Spolupracuji s ní už léta a mám s ní skvělé zkušenosti. Vždy dostanu víc, než čekám – kvalitního zaměstnance, který splňuje všechny mé požadavky“ říká podnikatel Petr.

Rukami personalistů v personálních agenturách projdou desítky až stovky uchazečů o práci měsíčně, takže je jen otázka času, než do firmy doporučí toho nejvhodnějšího zaměstnance.

Proč Vám personální agentura Barlett & Cenbright ušetří čas a peníze?

 1. Správný inzerát, který přitáhne vhodného kandidáta

Správně napsaný inzerát může být rozhodující

Až 85% všech pracovních inzerátů je zadáno špatně, a tudíž nepřivedou ty správné zaměstnance. Proč byste si měli lámat hlavu s vytvořením poutavého a účinného inzerátu, když to za vás udělá personální agentura

2. Přístupy do pracovních serverů a vlastní databáze

Databáze uchazečů a pracovní servery jsou drahé. Každý přístup něco stojí. Personální agentury sice také platí, ale mají lepší ceny, protože inzeráty často zveřejňují a nakupují ve větším množství.
Personální agentura Barlett & Cenbright má přístup do všech největších databází a ještě k tomu má vlastní databázi uchazečů. To znamená, že má mnohem více zdrojů pro hledání těch správných zaměstnanců.

Personální agentury

3. Odvede za Vás veškerou práci, vy děláte jen finální výběr

Výborné hodnocení nemá personální agentura Barlett & Cenbright jen tak pro nic za nic. Udělá za vás nejen celý nábor nového zaměstnance, vypíše správný inzerát, zveřejní ho na vhodných portálech, popřípadě nasdílí na socálních sítích. Předvybere vhodné uchazeče a udělá s nimi první kolo pohovorů. Ty nejlepší uchazeče pošle agentura přímo k vám a vy provedete pouze finální výběr.

„Při výběru vhodné personální agentury je důležitá opatrnost. Jsou dobré i špatné agentury. Kladné recenze a hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright mě tenkrát utvrdily v tom, abych navázal spolupráci. Ještě že tak, jsem velmi spokojený. Vždy vybírám jen z těch nejlepších zaměstnanců, které bych normálně nenašel“ uzavírá podnikatel Petr.

Spolupráce s personálními agenturami se prostě vyplatí – a nezáleží na tom, jestli hledáte práci nebo potřebujete schopné zaměstnance. Dostanete více, než čekáte!

Co to je virtuální privátní síť (VPN) a k čemu se hodí

0

Surfujete na internetu? Použijte VPN síť! Je k tomu mnoho pádných důvodů.

Soukromí není nikdy dost. A na internetu to platí obzvláště. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc jste dohledatelní, vysledovatelní a možná i kontrolovaní?

Chraňte si své soukromí!

Jde to překvapivě velmi snadno. Váš poskytovatel internetu může kdykoliv vidět, na jakých stránkách a jak dlouho surfujete. S nejvyšší pravděpodobností navíc váš poskytovatel internetu může ukládat historii vámi navštívených stránek a vysoce pravděpodobně to také dělá, aniž byste to věděli.

Surfujte bezpečně a v soukromí

Je třeba takzvaně zmást nepřítele. VPN řešení totiž doopravdy funguje a velmi precizně za vámi zametá stopy. Surfování přes VPN síť na internetu a jakákoliv činnost na něm prováděná, je nejprve precizně zašifrována tak, že ani váš poskytovatel internetu neumí rozeznat, co právě děláte a které stránky jste navštívili. Jde to prostě bez jakéhokoliv ukládání historie navštívených stránek, bez kontroly, dohledu a špiclování. Není přece důvod, aby se vám kdokoliv hrabal v soukromí. Použít VPN síť kdykoliv, když vstupujete na internet, vám dá pocit soukromí a bezpečí.

Zde se můžete podívat na srovnání VPN poskytovatelů

Virtuální priovátní síť VPN

Podívejte se na srovnání VPN poskytovatelů.

Odstraňte cenzuru a nenechte se špehovat

Pokud nejsou některé webové stránky a služby dostupné z důvodu zamezení přístupu pouze pro uživatele dané země nebo lokace IP adresy, řešením je VPN. Surfování přes VPN síť vám dá k dispozici přístup bez omezení na celý internet. A víte proč? Jednoduše si vyberete zemi, ze které se budete dívat na daný web. Pokud cestujete v zahraničí, používejte vždy VPN na všech zařízeních. Na mobilu, tabletu i notebooku. Zajistíte si tak volný přístup na internet všude ve světě. Sledujete Netflix ? Získejte pomocí VPN americký obsah Netflixu.

Šetřete a šifrujte

Věděli jste, že některé e-shopy mají nastaveny vyšší ceny, když nakupujete z určité oblasti? VPN síť si s tím hravě poradí. Existují stovky zemí, ze kterých lze nevysledovatelně nakupovat díky přidělené IP adrese mnohem výhodněji a ušetřit dost velký obnos peněz. Jakmile vyzkoušíte několik VPN serverů z jiných zemí, objevíte i ty nejvýhodnější ceny. Šifrování je další velké téma.

Veřejné Wi-fi sítě jsou nebezpečné a nezajištěné. Nabourat se do nich, číst vám ve vašich zařízeních jako ve slabikáři a prozkoumat vaše osobní údaje, je pro mnoho výtečníků hračka. VPN síť zašifruje veškerou komunikaci na internetu i v nechráněné síti. Tak vaše údaje může někdo zneužít. VPN sítě nabízejí softwarové aplikace na všechny platformy, jako Windows, Linux, Mac, iOS, Android i různé routery.

Lamax Sounder SO-1: hodně muziky v malém provedení

0
Přenosný bluetooth reproduktor

Lamax Sounder SO-1: hodně muziky v malém provedení

Jdete-li ven s partou kámošů, kterým se chcete pochlubit nejnovějšími úlovky videoklipů z oceánu portálu YouTube, nemůžete to jen tak odfláknout a ničit svoje i jejich uši zploštělým zvukem interního repráčku svého smartphonu!

Přenosný Bluetooth reproduktor

Přenosný Bluetooth reproduktor je pro takové případy (a nejen pro ně) téměř nutností. Podívejme se teď na jeden z nich – Lamax Sounder SO-1, který jeho (mimochodem český) výrobce označuje za „Bluetooth reproduktor nové generace.

Přenosný bluetooth reproduktor

Novinka válcovitého tvaru zaujme poměrně kompaktním provedením i uceleným designem, připomínajícím trochu plechovku od koly (nebo od piva, to je na vás). Navíc jsou u tohoto modelu výhodou vyměnitelné barevné kryty, takže každý den můžete přinést do školy nebo třeba na náměstí nový, neokoukaný kousek.

Jak přenosný Bluetooth reproduktor hraje?

Tvar válce reproduktor předurčuje k tomu, aby nabízel 360stupňový prostorový zvuk. Samozřejmě nečekejte žádné dokonalosti hodné obývákové sestavy za desítky tisíc, nicméně ve své kategorii zařízení od Lamaxu rozhodně nezůstává pozadu. Kdo by pochyboval, toho přesvědčí udávaný výkon 24 W a také režim S-Bass, zvýrazňující – jak už jeho název napovídá – basy přehrávaných skladeb. A vůbec to nezní uměle.

Za zmínku stojí i použití pasivního zářiče, což znamená, že uvnitř nenalezneme žádný magnet.

Ostatně i díky tomu může být Sounder SO-1 tak malý a zároveň tak výkonný

Pro připojení ke zdroji hudby (hlavně mobilního telefonu) lze použít především bezdrátovou technologii Bluetooth, za výhodu rozhodně považujeme i integraci jiného bezdrátového standardu, a sice NFC. K dispozici je i mikrofon, takže po spárování s telefonem lze reproduktor používat například místo handsfree sady (zde musíme upozornit, že raději ne za volantem, neboť to pro tento účel není stavěno).

Reproduktor je do jisté míry i odolný – podporuje standard IPX4, což znamená, že je imunní vůči stříkající vodě. A třešničkou na dortu budiž displej nápadně připomínající ciferníky chytrých hodinek, který nalezneme na místě „víčka plechovky“ a kde můžete přepínat mezi jednotlivými songy v playlistu. A fyzickým tlačíkem u displeje pak můžete přidávat nebo ubírat na hlasitosti.

Lamax Sounder SO-1 zkrátka můžeme doporučit i proto, že svým provedením i originalitou vystupuje ze záplavy konkurenčních řešení. Kvitujeme kvalitní zpracování i baterii s kapacitou 4 000 mAh, kterou jsme dosud nezmínili, ale která umožní užít si na jedno nabití až 10 hodin poslechu.

Více informací: https://beat.lamax-electronics.com/cz/sounder-so-1/

Nevíte si rady s výběrem prostěradla? Žádná věda to není.

0
Prostěradla, zdravý spánek

Nevíte si rady s výběrem prostěradla? Žádná věda to není. Řekneme vám, jak na to!

Výběr správného prostěradla má na kvalitu spánku stejný vliv jako například volba matrace či povlečení. Na dnešním trhu dnes najdete širokou škálu barev, velikostí i materiálů, určitě však také věnujte pozornost jejich gramáži, která má nemalý vliv na celkovou životnost ložního prádla.

Ve firmě K-plet se zabýváme výrobou a prodejem prostěradel ze sametu už více jak 25 let. Sametová prostěradla – jsou prostěradla vyrobená z kvalitního úpletu (označovaného samet) ve složení 80% bavlna a 20% polyester. Díky těmto vlastnostem je sametové prostěradlo nedílnou součástí lůžka, které skvěle slouží a dobře sedí na matraci, má hladký povrch příjemný na dotek a díky kvalitním barvám drží stálobarevnost.

Jak na správnou velikost ???

Koupě prostěradla určitě není jen o materiálu a barvě, svou roli zde sehrává také velikost.

Čím dál více lidí si nechává vyrobit postele na míru, na které se nehodí prostěradla standardních velikostí

V takovém případě se poohlédněte po prostěradlech s atypickými rozměry. Při jejich výběru se setkáte s prostěradly o velikosti 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, nebo dokonce 200 x 220 cm, která pro vás vyrábíme v sametovém provedení,

Mezi další naše činosti patří výroba a prodej úpletů z bavlny a směsových materiálů (např. elastan, polyester, polyamid, viskoza…). Jedná se o jednolícní úplet, oboulícní úplet dále výplňkový úplet, žebrový úplet, warmkeeper a náplety.

Vzhledem k variabilitě požadavků zákazníků jsme schopni pružně reagovat na specializovanou výrobu úpletů včetně barev a potisků. Zajistíme pigmentový potisk úpletů dle Vašich požadavků. Kromě jednobarevných úpletů nabízíme také jednolícní a nápletové pruhované úplety v mnoha barevných variantách.

Zabýváme se také šitím především sametových prostěradel, kde v nabídce máme širokou paletu barev a rozměrů. Šijeme také oblečení pro volný čas jako jsou trička, pyžama, mikiny.

více informací najdete na našich stránkách

Když fotoknihu, tak od HappyFoto!

0
Fotoknihu Happyfoto

Když fotoknihu, tak od HappyFoto!

Přinášíme vám 10 důvodů, proč si vytvořit a objednat fotoknihu právě u HappyFota.

1. Jsou to profíci

Je to tak, HappyFoto bylo první firmou, která začala fotoknihu vyrábět

Od té doby ušla dlouhou cestu, neustále vylepšuje programy, zákaznickou podporu a ve výrobě se chová velmi ekologicky, což je samozřejmě také velké plus.

2. Nikam vás nepoženou

Fotky, fotoknihy, fotokalendáře i další fotodárky si u HappyFota objednáte z pohodlí domova nebo třeba rovnou z mobilu odtamtud, kde zrovna jste. A zásilku s objednávkou vám pak přinese pošťák až domů.

Fotoknihu Happyfoto

3. Pracují rychle

Fotoknihu vám v laboratoři HappyFota vytisknou či vyvolají už za čtyři pracovní dny, někdy i dříve, takže na ni nebudete dlouho čekat.

4. Mají na výběr z mnoha velikostí

HappyFoto má na výběr několik formátů fotoknih – od malé kapesní s měkkými deskami a drátkovou nebo kroužkovou vazbou, až po velkou, lepenou s pevnými deskami.

5. Nabízejí několik možností, jak si fotoknihu vytvořit a objednat

Fotoknihu Happyfoto

Dá se to udělat buď online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer.

6. Není to složité, a když si nebudete vědět rady, pomůže vám průvodce

Průvodce vás navede, jak máte do fotoknihy vložit fotografie, texty, nadpisy, pozadí a další náležitosti, aby vaše fotokniha vypadala, jako byste ji koupili v knihkupectví.

7. Fotoknihy tisknou na kvalitní papír

Pro fotoknihy tištěné digitálně používají v HappyFotu vysoce kvalitní papír, který je vhodný i pro knihy s velkým počtem stran. Tisknou oboustranně.

8. Fotoknihy na fotopapír skutečně vyvolávají

Pro exkluzivnější příležitosti, jako je svatba nebo rodinné oslavy, doporučujeme fotoknihu deLuxe vyvolanou na značkový fotopapír Fujicolor Crystal Archive. Strany vyvolají jednotlivě a poté je slepí zadní stranou k sobě. To dodává fotoknize deLuxe vyšší gramáž, pevnější spojení a absolutně plochou dvojstranu při otevření.

9. Není to drahé

Ceny digitálně tištěných fotoknih začínají na 179 Kč, fotoknihy deLuxe vyvolané na fotopapír stojí od 699 Kč.

10. Platba předem či při převzetí

Zaplatit můžete kartou či na dobírku. To si zvolíte na samém konci při objednávání knihy v nákupním košíku.

Takže si pamatujte: Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Poznejte kvalitu. Fotoplátna od tradičního českého výrobce

0
Fotoobraz, fotoplátno od českého výrobce fofr-obrazy

Poznejte kvalitu. Fotoplátna od tradičního českého výrobce

Tradiční český výrobce fotoobrazů Fofr-obrazy.cz uvedl další novinku na český trh. Jedná se o tisk fotografie na pravé malířské plátno s vysokou gramáží 350 g/m2. Aby toho nebylo málo, obraz na plátně se napíná na speciální masivní 3D dřevěný rám vysoký 4 cm. Pro milovníky českých produktů pak poznamenávám, že výroba probíhá pouze v České republice.

Kvalita fotopláten od Fofr-obrazy.cz

Výrobce kvalitních fotopláten Fofr-obrazy.cz garantuje zákazníkům tisk ve vysokém rozlišení s barevnou kalibrací. To znamená, že obraz z fotografií se vyznačuje věrnými barvami včetně černobílé varianty fotoplátna.

Platí ono okřídlené rčení, že černobílá fotografie je opravdu černobílá

Z estetického hlediska oceníte určitě fakt, že tisk je barevně stálý a v čase nebledne.

Pro fajnšmekry na poli zkoumání detailů výrobce uvádí, že tisk provádí barvami s certifikací zdravotní nezávadnosti (GreenGuard Gold). Ke každé objednávce navíc přibaluje drobný dárek v podobě samolepek s dětskými motivy pro naše nejmenší ratolesti.

Zajímají vás další detaily o vyřízení objednávky?

Součástí každé objednávky jsou vypínací klínky. Ty můžete použít v rozích fotoobrazů a ještě tak více vypnout vaše krásná fotoplátna v interiéru. Fofr-obrazy.cz vyrábí ekologicky a uvádí, že na jeden obraz vychází odpad na cca 0,06 m2 protisku materiálu. Jakmile je fotoobraz vytištěn, je zabalen do krabice z recyklovaného kartonu.

No a vy již netrpělivě čekáte na zazvonění pošťáka, pardon v dnešní době spíše kurýra. Velikou výhodou je, že za zakázku neplatíte předem. Platíte formou klasické faktury. To samozřejmě nese zvýšené požadavky na celkovou kvalitu tisku a celého výrobního procesu.

Fotoplátna z vašich fotografií na celý život

Jako fotografa mě nabídka oslovila. Podívejte se také na facebookový profil výrobce Fofr-obrazy.cz, kde najdete nejen fotografie z výroby, soutěže ale i další cenné informace. Ceny fotopláten jsou dle mého názoru příznivé. Takže hurá, nechte si vyrobit kvalitní fotoobraz do interiéru na celý život.

BUĎTE V KONTAKTU

1,631FanoušciTo se mi líbí
31NásledovníciNásledovat
269NásledovníciNásledovat
ReklamaTip na špičkový mzdový systém Money S3.

Spolehlivý webhosting C4 pro vaše weby.

Doporučujeme spolehlivé mobilní telefony iPhone od Applu.