Domů Technika Aplikace True4Kids MagicPen

True4Kids MagicPen

1798
3
True4Kids SmartPark zábavné a efektivní vzdělávání dětí

True4Kids SmartPark – zábavné a efektivní vzdělávání dětí ve věku od 3 do 12 let

Máte-li rádi nejmodernější technologie, jistě vás zaujme také jejich využití při vzdělávání. Na český trh totiž doputovala unikátní aplikace, která má být důkazem toho, že iPad v rukou dítěte nesvědčí pouze o špatné výchově, ba právě naopak. Aplikace True4Kids SmartPark byla vytvořena v souladu s osnovami pro základní vzdělávání, pracovali na ní odborníci na dnešní technologie i profesionálové z řad učitelů, a tak se děti mohou těšit na programy, které je naučí číst, psát, kreslit a počítat i jim představí svět okolo nich.
True4Kids SmartPark zábavné a efektivní vzdělávání dětí, tablet ipad

Cílem aplikace True4Kids SmartPark je vzdělávat děti ve věku od 3 do 12 let, a to zábavnou a současně efektivní formou. Aplikace tak kombinuje přednosti dnešních zařízení s tím, co víme o schopnostech dětí porozumět obrázkům, textu a okolnímu světu, a přináší možnosti, které v oblasti vzdělávání dětí nemají konkurenci.

Pero True4Kids MagicPen s okamžitou zpětnou odezvou

True4Kids SmartPark zábavné a efektivní vzdělávání dětí, magická tužkaAbyste získali přístup k veškerým studijním materiálům (interaktivním knihám, vzdělávacím hrám, programům psaní a kreslení a dalšímu) a současně mohli aplikaci True4Kids SmartPark využívat naplno, potřebujete speciální pero True4Kids MagicPen, které je nedílným doplňkem aplikace. Nejde o obyčejné pero, ale pero s ovládacími prvky a hrotem šetrným k displeji iPadu, kterým děti v rámci aplikace píší a kreslí a pero jim poskytuje okamžitou zpětnou odezvu v podobě vibrací. Tato zpětná odezva funguje velice jednoduše – pokud dítě při plnění úkolu (například psaní jednotlivých písmen abecedy) udělá chybu, pero je na to upozorní vibrováním. Ačkoliv tento princip není nijak složitý, ve výsledku přináší výrazné zvýšení efektivity vzdělávání, neboť si dítě rychleji zapamatuje správné řešení.

Pero True4Kids MagicPen je k dispozici ve třech barevných variantách, z nichž si můžete vybrat, která se Vám líbí nejvíce. Jeho design připomíná tvar běžného pera, je však uzpůsobený pro malé dětské ruce. Na těle pera se nacházejí jak tlačítka, kterými lze aplikaci True4Kids SmartPark ovládat na dálku, tak i kouzelný ciferník, který si děti zamilují. Na peru True4Kids MagicPen Vás zaujme také jeho jednoduchý, avšak robustní design odolný proti poškození a snadný způsob propojení s iPadem. Komunikace pera a iPadu probíhá pomocí zvukových vln, takže není třeba žádné nastavování ani párování.

Revoluční vzdělávací platforma k vyzkoušení zdarma

O tom, že je True4Kids SmartPark opravdu revoluční, se můžete přesvědčit sami a zdarma

Aplikace je už nyní ke stažení v internetovém obchodě AppStore, odkud ji stačí nainstalovat a ihned získáte přístup k několika ukázkovým studijním materiálům. Pakliže se Vám a především Vašim dětem aplikace zalíbí, při zakoupení pera True4Kids MagicPen obdržíte unikátní kód, který zadáte v nastavení aplikace, a tím se Vám zpřístupní všechny vzdělávací programy i jejich obsah.

Aplikace True4Kids SmartPark je kompletně v češtině, a to samozřejmě včetně mluveného komentáře. Ten zajistil herec a moderátor Karel Zima, jehož příjemný hlas bude děti provázet celou aplikací. Tvůrci aplikace ovšem mysleli i na možnost vzdělávání týkající se cizích jazyků, a tak je veškerý obsah True4Kids SmartPark k dispozici také v angličtině. U každé interaktivní knihy a dalších materiálů si tak děti mohou vybrat, zda se chtějí učit v mateřském nebo cizím jazyce. V případě, že zvolí angličtinu, bude je učením provázet původní mluvený komentář, o který se postarali rodilí mluvčí. Díky tomu se děti už od předškolního věku mohou učit anglicky, a to na skutečně profesionální úrovni.

Individuální studijní plán dle věku a schopností dítěte

True4Kids SmartPark zábavné a efektivní vzdělávání dětí, magická tužka

Aplikace True4Kids SmartPark byla navržena tak, aby rodiče měli vždy perfektní přehled o tom, kolik času jejich dítě s aplikací strávilo a jaký pokrok za tu dobu udělalo. K dispozici je proto jednoduché, avšak výmluvné nastavení, ve kterém naleznete vše, co potřebujete. Kromě statistik, ze kterých vyčtete, jak Vaše dítě pokračuje ve vzdělávání, Vás zaujme také individuální studijní plán, který můžete sami sestavit dle věku a schopností dítěte. To umožňuje aplikaci dokonale přizpůsobit potřebám dítěte a učit je především to, s čím má potíže.

V Centru rodičovské kontroly je dále možné stahovat nové knihy a jiné studijní materiály a poté sestavovat rozvrh, který určí, kdy se má dítě co učit. Současně můžete nastavit čas, po kterém aplikace dítě upozorní, že už se učí dlouho a je na čase dát si přestávku. True4Kids SmartPark tak za Vás myslí opravdu na vše, takže stačí provést jediné nastavení, a pak už jen zpovzdálí sledovat, jak se děti zdokonalují. Vstup do Centra rodičovské kontroly je navíc chráněn složitějším matematickým příkladem, který vyřeší pouze rodiče.

Interaktivní knihy, pohádky s obrázky, encyklopedie zvířat a další

Studijní materiály této vzdělávací platformy jsou nejen rozděleny do logických sekcí, ale sestávají také z několika úrovní obtížnosti, takže děti vždy začínají tím nejjednodušším učivem a od základů postupují k pokročilejším dovednostem.

Hlavní část aplikace tvoří Studijní koutek, který obsahuje například interaktivní knihy pro výuku slovíček a zajišťuje vzdělávání v oblasti matematiky, logiky, jazyka, umění, kultury a společenských věd. Všechna cvičení jsou samozřejmě doplněna jak textem, tak i mluveným komentářem. Druhý významný celek aplikace True4Kids SmartPark je tvořen Knihovnou, jejíž cílem je rozvoj dětské fantazie a lepší poznání okolního světa. Knihovna je tak plná obrázkových knih s pohádkami jak klasickými, tak originálními. Děti se mohou těšit na celkem 30 smýšlených příběhů, které je budou bavit a vzdělávat dlouhé hodiny. Obsahem Knihovny je dále rozsáhlá encyklopedie zvířat, ve které děti naleznou jak obrázky, tak soupis informací, v nichž se dočtou vše, co je v jejich mladém, zvídavém věku bude zajímat.

Výuka psaní a kreslení pro rozvoj dětské kreativity

Další části aplikace True4Kids SmartPark jsou zaměřeny na zlepšování dětských dovedností, a to nejen v oblasti psaní a kreslení, ale také poslechu. Ten má přispívat k obohacování slovní zásoby a zlepšování schopnosti vyjadřování. Děti mohou rozvíjet svou kreativitu díky několika způsobům kreslení. Vybrat si mohou vybarvování, obtahování, malování a dokreslování, přičemž každý výtvor lze uložit buď do zařízení, nebo do cloudu. Ve svých malbách tak mohou kdykoliv pokračovat, nebo je ukázat svým rodičům.

Program Psaní děti naopak provede světem české abecedy a naučí je psát jak jednotlivá písmena, tak i jednoduchá slova. Děti samozřejmě píší perem True4Kids MagicPen se zpětnou odezvou, takže je výuka bude bavit a vše si rychle zapamatují. Významnou roli ve vzdělávání hraje také Poslech, který je pátou a poslední částí aplikace. V ní na děti čekají české písničky a říkanky k poslechu, díky nimž budou pilovat výslovnost a doplňovat si slovní zásobu.

Zábavné a efektivní vzdělávání

True4Kids SmartPark je revoluční platforma, se kterou se děti budou chtít vzdělávat. Aplikace využívá nejmodernější technologie, a tak nabízí možnosti, které na trhu nemají konkurenci. Vysokou efektivitu vzdělávání zajišťuje v kombinaci s perem True4Kids MagicPen, které je také klíčem k veškerým studijním materiálům. Po jeho zakoupení budou mít děti přístup ke cvičením psaní, počítání, kreslení i programům pro rozvoj dalších důležitých dovedností. Aplikace se tak pro ně stane učitelem i každodenní hrou a poskytne jim zábavu na desítky hodin.

True4Kids SmartPark zábavné a efektivní vzdělávání dětí, ios aplikace

Předchozí článekKalendář pro každého!

Další článekP. Kohout Nová kniha už nebude povídková
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.