Domů Ostatní Dům Výčepní zařízení Pygmy

Výčepní zařízení Pygmy

508
0
Výčepní zařízení pygmy, pivo a pípa

Výčepní zařízení Pygmy 20/K

Výčepní zařízení Pygmy 20/K je velmi kvalitní přístroj pro chlazení a čepování piva. Pokud sháníte něco kompaktního, malého, co by jste mohli s přáteli milujícími zlatavý mok používat při našich letních dýcháncích u ohně a grilování.

Pro tyto příležitosti je vhodné právě toto zařízení, které nadmíru splní všechny vaše požadavky a očekávání. Můžete si jej před samotnou koupí vyzkoušet například v prodejně v Brně kde nabízejí službu „Nekupujte zajíce v pytli“ Při jeho rozměrech se velmi snadno vejde na místo pro něj určené. Taktéž vás jistě oslovi vestavěný vzduchový kompresor, jelikož není potřeba dokupovat nic víc potřebného ke chlazení piva. Zejména v dnešní době uvítáte, že je výčepní zařízení energeticky úsporné.

Překvapí vás rychlost, s jakou je toto zařízení schopno vychladit první načepovaný půllitr.

Doba od prvního zapnutí skutečně odpovídá informacím od výrobce. První pivko si tak vychutnáte již po 4 minutách od zapnutí přístroje, což je super. Co nesmíme opomenout je to, že tento přístroj má velice tichý chod.
Vnitřek a základní konstrukce + šnek jsou vyrobeny z odolného nerezu, což jistě uvítáte. Jak po stránce doby použitelnosti, tak i po stránce hygienické, kdy je samozřejmostí snadná údržba.

Výčepní zařízení pygmy

Tento výrobek má ještě jedno veliké plus. Obdržíte k němu tříletou záruku, je vyroben českými výrobci, tudíž o případné opravy, které jak doufáme nehrozí, můžete požádat o autorizovaný servis. A v neposlední řadě jsem vás mile překvapí tím, že pokud se náhodou vyskytne nějaký problém na tomto zařízení, bude vám zapůjčeno jiné adekvátní zařízení po dobu kdy bude v opravě zařízení zakoupené.

Teď už stačí jen pozvat své přátele a udělat si pořádnou grilovací párty, ke které nesmí chybět ani řádně vychlazené čepované pivo. Odpadá tak běhání se džbánkem do hospody. Výčepní zařízení Pygmy 20/K vám ušetří čas, peníze i organizaci oslavy. Zákazníci zajisté ocení hustou servisní síť po celé české republice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.