Domů Ostatní Dům Výčepní zařízení Pygmy

Výčepní zařízení Pygmy

560
0
Výčepní zařízení pygmy, pivo a pípa

Výčepní zařízení Pygmy 20/K

Výčepní zařízení Pygmy 20/K je velmi kvalitní přístroj pro chlazení a čepování piva. Pokud sháníte něco kompaktního, malého, co by jste mohli s přáteli milujícími zlatavý mok používat při našich letních dýcháncích u ohně a grilování.

Pro tyto příležitosti je vhodné právě toto zařízení, které nadmíru splní všechny vaše požadavky a očekávání. Můžete si jej před samotnou koupí vyzkoušet například v prodejně v Brně kde nabízejí službu „Nekupujte zajíce v pytli“ Při jeho rozměrech se velmi snadno vejde na místo pro něj určené. Taktéž vás jistě oslovi vestavěný vzduchový kompresor, jelikož není potřeba dokupovat nic víc potřebného ke chlazení piva. Zejména v dnešní době uvítáte, že je výčepní zařízení energeticky úsporné.

Překvapí vás rychlost, s jakou je toto zařízení schopno vychladit první načepovaný půllitr.

Doba od prvního zapnutí skutečně odpovídá informacím od výrobce. První pivko si tak vychutnáte již po 4 minutách od zapnutí přístroje, což je super. Co nesmíme opomenout je to, že tento přístroj má velice tichý chod.
Vnitřek a základní konstrukce + šnek jsou vyrobeny z odolného nerezu, což jistě uvítáte. Jak po stránce doby použitelnosti, tak i po stránce hygienické, kdy je samozřejmostí snadná údržba.

Výčepní zařízení pygmy

Tento výrobek má ještě jedno veliké plus. Obdržíte k němu tříletou záruku, je vyroben českými výrobci, tudíž o případné opravy, které jak doufáme nehrozí, můžete požádat o autorizovaný servis. A v neposlední řadě jsem vás mile překvapí tím, že pokud se náhodou vyskytne nějaký problém na tomto zařízení, bude vám zapůjčeno jiné adekvátní zařízení po dobu kdy bude v opravě zařízení zakoupené.

Teď už stačí jen pozvat své přátele a udělat si pořádnou grilovací párty, ke které nesmí chybět ani řádně vychlazené čepované pivo. Odpadá tak běhání se džbánkem do hospody. Výčepní zařízení Pygmy 20/K vám ušetří čas, peníze i organizaci oslavy. Zákazníci zajisté ocení hustou servisní síť po celé české republice.

Předchozí článekJezme zásadité potraviny. Které to jsou?
Další článek5 triků, jak ušetřit při nákupech
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.