Domů Technika Aplikace Vychytávky dnešní doby, které ocení nejen obce a města

Vychytávky dnešní doby, které ocení nejen obce a města

135
0
Vychytávky, mobilní aplikace

Vychytávky dnešní doby, které ocení nejen obce a města

Žijeme v moderní době a byl by hřích, kdybychom minimálně některé vychytávky, vymoženosti a technologie dnešní doby nevyužili. Vypíchnout můžeme dvě vychytávky, které ocení nejen města a obce, ale také třeba hotely, restaurace, muzea a festivaly. Jaké vychytávky to jsou? Pojďme si je představit. 

Mobilní aplikace

První vychytávkou jsou mobilní aplikace, které jsou v současné době považovány za nejmocnější marketingový nástroj. Pokud nahlédnete do mobilního telefonu náhodnému kolemjdoucímu, uvidíte jen nespočetně mnoho stažených aplikací, které se dnes a denně využívají. Proč tedy tohoto trendů v podobě mobilních aplikací nevyužít?

Mobilní aplikace na míru mohou být vytvořena pro města a obce. Díky mobilním aplikacím budou lidé dostatečně a zavčasu informováni o tom, co se děje v místě, kde žijí. Navíc nebudou muset ani vycházet z domu, aby zjistili, co je v jejich místě bydliště nového nebo co se bude konat. 

Mobilní aplikace pro Android a iOS jsou však vychytávkou, kterou ocení nejen města a obce, ale také hotely, restaurace, muzea, festivaly a jiní, jak již bylo zmíněno. V mobilních aplikacích mohou být obsaženy základní informace o akci, menu restaurace nebo třeba ceník hotelů. Zkrátka je na vás, jak bude mobilní aplikace vypadat. Odborníci z Appkee vám pomohou, poradí a vytvoří aplikaci na míru. 

Digitální úřední deska

Tato vychytávka je převážně určená městům a obcím, ale existují také digitální panely, a ty jsou určené i hotelům, restauracím a obchodům. Digitální úřední deska je skvělou inovací klasické úřední desky, která obvykle stojí před obecním úřadem a na kterou se toho nevejde mnoho. Digitální úřední deska poskytuje neomezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Navíc je to informační servis fungující dnes a denně, čtyřiadvacet hodin.

Předchozí článekZahradní skleníky z polykarbonátu
Další článekPraktická kabina pro pohodlné sprchování
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.