Domů Ostatní Vyletněná koupelna – rady a tipy

Vyletněná koupelna – rady a tipy

362
0
vyletnena koupelna le bon

Vyletněná koupelna – rady a tipy

Každý člověk má v létě tak trochu jiné potřeby než v zimním období, a není řeč jen o těch hygienických. Zjistěte, jak svou koupelnu přizpůsobit létu a jeho vysokým teplotám.

Když je zima a mráz, snad každý se těší, až přijde domů a napustí si horkou vanu. Takový relax dobije baterky, prohřeje organismus a uklidní mysl. Ale v létě je situace zcela opačná. Když se člověk, zmožený vedrem, dopotácí domů a uvidí svůj zpocený obličej v odrazu zrcadlové skřínky do koupelny, zatouží po ledovém osvěžení sprchy, díky němuž alespoň trochu vychladne.

Vyletněná koupelna od le bonV létě je ledová sprcha je skvělým nápadem a často i jedinou záchranou před zhroucením.

Ovšem není to jen o studené vodě, co by koupelna měla poskytovat. V létě je třeba upravit vzhled tohoto prostoru tak, aby se zde udržely chladnější teploty a svěží chládek.

Například takové chlupaté koberečky člověka ještě více rozpálí. Navíc potí-li se vám nohy, není kontakt s hřejivou tkaninou nijak příjemný. Schovejte je proto na zimu a zvolte variantu v podobě lehké předložky ze savého, ale spíše chladivého materiálu.

To samé platí i pro froté osušky a ručníky. Ve skutečném horku je nejlepší nechat kapičky vody samovolně uschnout, ovšem chvátáte-li ráno do práce, pak není čas na to čekat až přirozeně uschnete. Použijte osušky z moderních materiálů, které nehřejí, ale pokožku rychle osuší.

Při nákupu nových osušek, pořiďte pár kousků ze savého mikrovlákna. V létě jako když je najdete!

V zimě se žádná žena bez makeupu, jenž dodává trochu té barvy, neobejde. V létě je však situace jiná. Líčení je zbytečné, o zdravou i krásnou pleť se postará sluníčko. Jenže, kam se všemi kosmetickými produkty?

Koupelny Brno radí: Nákupem praktické skřínky do koupelny získáte očím schovaný úložný prostor, kam se všechny potřebné i nepotřebné věci pohodlně vejdou a budou připravené kdykoliv k použití.

V létě není příliš nálada, a díky bohatému programu ani čas, na nějaké to každodenní uklízení. Proto v létě oceníte nábytek do koupelny, který nabízí snadnou údržbu. Snadno čistitelné povrchy ušetří čas a práci. Stačí lehce rychle přetřít a koupelna zase září čistotou.

Je vaše koupelna připravená na letní vedra?

.

Předchozí článekPojeďte s Holbou do pivního ráje
Další článekAplikace pro správu chytrého náramku Mi Band od Xiaomi
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.