Domů Technika Návody, postupy, triky Porovnejte si nabídky webhostingu, webhosting pro vás

Porovnejte si nabídky webhostingu, webhosting pro vás

238
0
porovnej hosting, webhosting, webhostingy v čr

Porovnejte si nabídky webhostingu

Nabídka webhostingu je dnes široká a na trhu je řada firem, mezi kterými se můžete rozhodnout. Ačkoliv většina současně fungujících hostingových společností byla založena již v minulém desetiletí, rozložení klientů se za posledních pár let kompletně změnilo.
Na otázky ohledně webhostingu odpovídá Jan Střálka, který založil službu PorovnejHosting.cz, kde si můžete porovnat nabídky webhostingu.

Honzo, kdo dnes ovládá český hostingový trh?

I přes velký výběr se posledních několik let trh polarizuje. Všichni davově přecházejí ke službám od WEDOS. Dá se to pochopit, protože poměr kvality a ceny je u jejich služeb velice výhodný. Díky slevovým kupónům máte navíc jejich služby skoro zadarmo. Bylo by však mylné domnívat se, že je to vždy nejlepší volba, na výběr máte řadu dalších webhosterů, kteří nabízí kvalitní služby. Stojí určitě za zmínku Savana a hodně stoupá také Ebola, které si také udržují výborný poměr ceny a kvality.

webhosting v čr porovnání, graf

 

Jaké jsou výhody, pokud si službu objednám přes PorovnejHosting?

Můžete se rozhodnout, zda preferujete nízkou cenu nebo vysoký výkon a vybrat si z přehledného seznamu. Pokud si nevíte rady, neváhejte se ozvat přes chat nebo email a s výběrem vám poradím. Spolupracujeme také se službou, která měří reálnou dostupnost webhostingu, můžete si tak ověřit, jak časté jsou výpadky. A navíc téměř vždy získáte slevu, která se na základě společnosti a typu služby může pohybovat i přes 60%.

 

porovnání webhostingů

S jakými kuriozitami jsi se setkal za dobu provozu služby?

Občas se divím, jak někteří lidé jsou ochotni platit za předražené a nekvalitní hostingové služby. Například jistý zákazník provozuje přes 10 let stránky pro svou půjčovnu lyží, platil za hosting čtyři tisíce korun měsíčně. Přitom se jednalo pouze o statickou HTML stránku. Bohužel spousta poskytovatelů webhostingu vydělává na neznalosti lidí, kteří si nezměnili tarif od založení stránek kolem roku 2000 a služby skutečně byly drahé. Dnes jsou více než desetinásobně levnější.

Co je teď nového u českých webhostingů?

Všichni velcí webhosteři už nasadili PHP 7 minimálně v experimentální verzi. Přibyly také funkce, které usnadňují založení webu, konkrétně instalátory WordPress apod. Protože instalace SSL certifikátu je často pro laika složitá, vítanou novinkou je také automatická instalace certifikátu Let’s encrypt na webhostingu.

Předchozí článekNová autokamera LAMAX DRIVE C3
Další článekNepodceňujte výběr vhodného zahradního stolu!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.