Domů Ostatní Služba Webhosting jako prezentace pro nově začínající firmu

Webhosting jako prezentace pro nově začínající firmu

57
0
webhosting prezentace

Webhosting jako prezentace pro nově začínající firmu

Reference jsou tady základ a v ceně se musíte také orientovat – půjde totiž obvykle o částku bez DPH, ke které musíte tedy připočíst určitá procenta navíc. Webhosting jako takový má velmi mnoho podob, můžete za něj zaplatit i pár desetikorun měsíčně, stejně tak i stovky, v případě, že bude propracovanější a bude dávat značný důraz na eleganci. Ano, i zde totiž vzhled prodává, ostatně jako v mnoha dalších případech! Roční předplatné určitě potěší, kdo by se chtěl zaobírat každý měsíc nějakou fakturou navíc, že?

Dostupný pro všechny, a hlavně s dobrou pověstí

Nezapomeňte, že profesionální webhosting se vyznačuje i tím, že má propracovaný systém podpory. Samozřejmě to nebude hned, čtyřiadvacetihodinový servis bez ohledu na víkendy a svátky nenabízí prakticky nikdo – bude ale dobré se porozhlédnout po někom, kdo spolehlivě odstraní všechny problémy co nejrychleji. Tedy po někom, kdo má odpovídající reference, protože ty pozitivní mají dnes opravdu cenu zlata. Když má totiž hosting dobrou pověst, je to nad tisíc dalších slov a klienti mají jistotu, že nešlápli vedle. Máte dotazy? Výborně, tak vám je poskytovatel musí beze zbytku zodpovědět, zákaznické fórum nebo alespoň emailová podpora by měla být naprostou samozřejmostí. V opačném případě chybí potřebná důvěra, protože nedostanete vyčerpávající sdělení a máte pochyby o systému, jakým daný webhosting vlastně funguje. V případě, že budete mít sjednaných více různých hostingů pro své projekty, určitě se můžete zeptat i na slevu – i kdyby byla v řádu pár procent, pořád se může hodně vyplatit. Není to ale nic automatického, takže v případě odmítnutí je hlavním argumentem pro přijetí nebo nepřijetí nabídky srovnání webhostingu jeho pověst.Zabezpečení a zálohování vložených dat je totiž klíčové.

Předchozí článekVyzkoušeli jsme za vás: originální výrobek vs. napodobenina
Další článekZrodila se hvězda: nová aplikace od HappyFoto
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.