Domů Ostatní Dům Zahradní skleníky z polykarbonátu

Zahradní skleníky z polykarbonátu

984
1
Zahradní skleníky

Zahradní skleníky z polykarbonátu 

Ve skleníku si můžete vypěstovat celou řadu vlastní zeleniny. Naštěstí jsou už pryč doby, kdy se tvrdilo, že je skleník drahý, těžký, zabírá v zahradě spoustu místa a díky skleněnému povrchu se snadno rozbije. Dnes si lze pořídit alternativu v podobě polykarbonátového skleníku. 

Jak se vyhnout typickým problémům se skleníky? 

Majitelé skleníků si mohou stěžovat na rozbití skla, nezbytné opravy, strach ze zhroucení konstrukce pod tíhou sněhu, na náročnou investici a potřebu dát těžkou konstrukci do zahrady, která vyžaduje náročnou práci.

Jestli je to to, co si myslíte o zahradním skleníku, pak s vámi můžeme souhlasit. Naštěstí lze tato přesvědčení o zahradních sklenících změnit. Dnes, váš skleník může být lehký, velmi trvanlivý, 100% bezpečný a ačkoli je dražší než fóliové pařeniště, stojí za to si jej pořídit.

Zahradní skleníky


Řešení, které vám umožní vyhnout se všem výše uvedeným problémům, se kterými se mohou potýkat majitelé typických zahradních skleníků potažených sklem, je skleník z polykarbonátu. Jsou to skleníky s lehkou, ale trvanlivou hliníkovou konstrukcí a sklo bylo nahrazeno průhlednými polykarbonátovými panely. Polykarbonát je velmi odolný a spolehlivý materiál. Je velmi lehký, přesto snese i vrstvu sněhu. 

Kde skleník z polykarbonátu pořídit? 

Při nákupu skleníku z polykarbonátu je třeba vsadit na spolehlivého a ověřeného prodejce. Jedním z nich je e-shop agroflex, který vám přináší nejen pestrou nabídku produktů, ale také odborné poradenství. Vybírat zde můžete polykarbonátové skleníky různých velikostí a také bohaté příslušenství a náhradní díly. Produkty jsou v různých cenových kategoriích, vybere si tak skutečně každý. Tyto extrémně odolné zahradní skleníky jsou investicí na mnoho let a uspokojí nároky jak profesionálních zahradnictví a pěstitelských center, tak běžných uživatelů. 

Předchozí článek3 a 4 vlna EET: Rada pro malé živnostníky a řemeslníky
Další článekVychytávky dnešní doby, které ocení nejen obce a města
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

1 komentář

  1. Článek spíše úsměvný než poučný, je až groteskní jak prodejci polykarbonatu hani sklo a obraceně, přitom nic není černobílé. Já kupoval u obchodníka, který nabídkou pokrývá celý trh a tak jsem měl pocit, že mě netlači do konkretního typu skleníku. Prikladam odkaz pro porovnání.. Snad nekomu pomuze :)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.