Domů Ostatní Dům Jaké jsou základní typy odvlhčovačů?

Jaké jsou základní typy odvlhčovačů?

767
0
Profesionální a domácí odvlhčovače vzduchu

Jaké jsou základní typy odvlhčovačů

Vlhkost, to je vytrvalý soupeř nejen náš, ale i našich domácností. Pokud se vlhkost koncentruje i u vás, zbystřete, protože vede k nepříjemným plísním, které neohrožují jen naši nemovitost, ale i naše zdraví.

S vlhkostí se přitom dá velmi snadno bojovat. Řešením jsou odvlhčovače vzduchu, které za velmi krátkou dobu sníží míru vlhkosti na optimum.

Přichází však nesnadná otázka. Který odvlhčovač si ze široké nabídky různých prodejců vybrat, aby splnil naše potřeby a neutratili jsme zbytečné prostředky navíc?

Abychom vám usnadnili orientaci a výběr odvlhčovače, popíšeme 2 nejoblíbenější produktové řady.

Profesionální a domácí odvlhčovače vzduchu

Rozdílem, který je patrný na první pohled u domácích odvlhčovaců, je samozřejmě design, který zapadne do domácnosti. Domácí odvlhčovače také nepotřebují tak vysoký výkon, aby dokázali dostat vlhkost z menších místností v naší domácnosti. Domácí odvlhčovače vzduchu, jak už název napovídá, jsou tak tou správnou volbou do bytu či domu.

Odvlhčovače profesionální jsou naopak vyrobeny tak, aby dokázaly zbavit vlhkosti velké sklady, stavby i knihovny nebo galerie. K tomu je třeba pořádný výkon, který od těchto přístrojů můžete očekávat. Tvořeny jsou většinou z kvalitní oceli.

Věříme, že pro drtivou většinu z nás, budou domácí odvlhčovače vzduchu naprosto dostačující, pokud váháte, můžete se podívat i na poloprofesionální odvlhčovače, které jsou zlatou střední cestou. S výběrem vám rádi poradí odborníci na Vzdušín.cz.

Popsali jsme si, jak se efektivně zbavit vlhkosti, díky odvlhčovačům vzduchu. Věříme, že vám článek pomohl se lépe zorientovat na trhu a vybrat si ten správný přístroj, který splní vaše potřeby.

Předchozí článekCo patří do moderní koupelny?
Další článekOstrava, VMware, Rebel? Souvislosti prosím!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.