Domů Ostatní Životní styl Zdravě, chytře a online – pojďte do toho!

Zdravě, chytře a online – pojďte do toho!

59
0
Zdravě, chytře a online

Zdravě, chytře a online – pojďte do toho!

Jaro je ideální období k tomu, abyste se konečně odhodlali a opustili styl života, který vás devastuje. Odhodlejte se konečně k odvážnému kroku a začněte žít zdravě. Je to zábavnější, než si myslíte a všechny informace k tomu potřebné navíc máte na jednom místě. Co je potřeba do začátku a kde hledat vše důležité?

Vážné jarní rozhodnutí

Na jaře se probouzí nejen příroda, ale i vaše tělo. Možná jste unavení, bolí vás svaly a klouby, chce se vám v jednom kuse spát a ani nálada není nic moc. Není to změnou času, na vině je zahlcený organismus, který takto volá po očistě. Signály neignorujte, ale postavte se jim čelem. Prvním krokem za lepším životem bude vaše jarní detoxikace. Skvělým pomocníkem při ní jsou tyto zelené potraviny, protože obsahují vyrovnaný poměr vitamínů a minerálů pro lidské tělo.

Zdravě, chytře a online

Detoxikací to ale nesmí skončit, jakmile už jednou začnete, je třeba se rozhodnout a ve zdravém životním stylu pokračovat. Toto rozhodnutí musí být pevné a trvalé, v ideálním případě byste měli zapojit i rodinu. Pokud si všichni osvojíte nové návyky, půjde vám to všem lépe!

Začátky nejsou lehké, dají se ale zvládnout

Co vlastně znamená zdravý životní styl? Je to vlastně nový přístup k životu, kdy se plně soustředíte na vaše tělo a na mysl. Cílem je dosáhnout ideální váhy a tak i pocitu, že vaše tělo dostává vše potřebné a váš život nabral konečně ten správný směr. Zpočátku to nebude vůbec lehké. Přechod na zdravý styl znamená od základu změnit jídelníček. Už v něm nebudou tučná a sladká jídla, jeho největší část budou tvořit ovoce, zelenina, libové maso a další zdravější potraviny.

Zdravě, chytře a online

Je třeba si například osvojit i nové postupy vaření a přípravy jídel. Zpočátku vám to možná bude činit problémy, ale je třeba se všemu postavit čelem a vytrvat. Do vašeho života také vstoupí pravidelný pohyb. Je důležité si najít sport, který vás bude naplňovat. Inspiraci určitě najdete! Při sportu je zásadní motivace, proto rozhodně neváhejte a alespoň pro začátek si zaplaťte soukromého trenéra. Ukáže vám, jak správě cvičit a namotivuje tak, abyste vše zvládali. Opět vám nebudeme lhát – bude to bolet, ale ty výsledky rozhodně stojí za to.

A co dál? Zapojte se do komunity společně smýšlejících lidí a snažte se neustále vzdělávat. K pravidelnému čtení doporučujeme online magazín www.fittyn.cz.

Předchozí článekModerní bydlení v praxi: V Praze roste nová rezidence
Další článekVzácné rady jsou dostupné online!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.