Domů Ostatní Značka Kentoya – synonymem slova skútr

Značka Kentoya – synonymem slova skútr

7721
0
Skútr Kentoya, test, recenze

Značka Kentoya – synonymem slova skútr

Značka Kentoya patří k celosvětově nejuznávanější výrobcům malých motorek – skútrů. Díky dlouhodobému působení a neustálému vývoji jsou skútry Kentoya synonymem kvality, odolnosti a spolehlivosti. Kentoya neustále přichází na trh s novými modely. Na 3 oblíbené modely se nyní podíváme detailněji.

Moto Broadway – vlajková loď nabídky

Sama společnost Kentoya označuje za vlajkovou loď své nabídky nejnovější model Broadway. Nutno říci, že tento model se od ostatních liší v několika ohledech. Tento skútr 125 ccm je mnohem robustnější a působí více reprezentativním dojmem. Při vývoji byl kladem maximální důraz na komfort řidiče. Nechybí ani ochrana před větrem a deštěm. Přímo v motocyklu je nainstalován flash přehrávač s vestavěnými reproduktory.

Skútr Kentoya, test, recenze

Twincup 50 4T – obrození klasiky

Snad nejznámějším modelem klasické malé motorky bez převodovky je Babeta. Byly doby, kdy babeta nebo Simpson byly na vesnicích téměř nutností. Další z nových modelů skútrů v nabídce Kentoya si vzal příklad právě z Babet. Skútr Twincup má všechny charakteristické rysy klasických babet – větší kola než u skútrů, kulatý tachometr, úložný prostor před řidičem. Kentoya i tomuto modelu dala nový nádech. Motorka je vybavena čtyřstupňovou převodovkou, zadní brzda je u pravé nohy, přední na pravém řidítku a na levém řidítku je spojka.

Skútr Kentoya, test, recenze

Hammer II – druhá série robustního mazlíčka

Třetím druhem nejnovějších modelů od Kentoya je Hammer II. Jedná se o vylepšenou sérii uznávaného modelu. U tohoto modelu je dominantní jeho robustní vzhled karoserie, který přímo láká do terénu. Jízdě v terénu jsou přizpůsobeny také kola modelu, která jsou menší, ale s mohutnější pneumatikou. Nově je model vybaven také ochranným štítem pro řidiče, větším prostorem a výkonnějším motorem. Tento model by a každoročním srazu skútrů rozhodně neudělal ostudu. Více informací o srazu skútrů ZDE.

Skútr Kentoya, test, recenze

Nově Kentoya nabízí také elektrokola

Kentoya to ale nejsou jen kvalitní skútry

V posledních letech se tato ryze motocyklová společnost specializuje také na vývoj a výrobu elektrokol. I elektrokola Kentoya dosahují velmi vysokého hodnocení. Především díky odolné konstrukci, využití moderních Li-ionových baterií a výkonného elektromotoru. V současnosti nabízí Kentoya svým zákazníkům také možnost nákupu na splátky bez navýšení a to pro skútry i elektrokola.

Předchozí článekNámořní doprava, moře, Antarktida je nejen Dušan Jamný
Další článekPojištění od ERGO se vyplatí! Proč?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.