Domů Ostatní ChciLekci.cz – portál, kde si najdete svého učitele hudby

ChciLekci.cz – portál, kde si najdete svého učitele hudby

343
0
homepage, najděte si učitele hudby, homepaga

ChciLekci.cz – portál, kde si najdete svého učitele hudby

ChciLekci.cz je unikátní projekt, který si klade za cíl vytvořit jedinečné prostředí pro kontakt mezi zájemci o hudební vzdělání a lektory.

Toužíte se naučit hrát na kytaru, na piano, na flétnu nebo se zlepšit ve zpěvu?

Není nic jednoduššího, než si vybrat z nabídky lektorů.

Pouze hudba a nic jiného

homepage, najděte si učitele hudby

Celá filozofie portálu spočívá na tom, že se jedná čistě a pouze o nabídku a poptávku týkající se hudby. Najdete zde nejrůznější hudební obory, kde u každého je několik lektorů, kteří jsou připraveni naučit vás umění hudby. V přehledné nabídce si jednoduše vyberete, na který hudební nástroj se chcete naučit a prohlédnete si nabízené lektory. Bez jiných rušivých inzerátů. Pouze hudba a nic víc.

Přímý kontakt s lektorem

Pokud objevíte nabídku na výuku, o kterou máte zájem, stačí přímo kontaktovat lektora. Jedná se o pohodlnou a bezpečnou metodu, jak si najít svého učitele hudby. Ať už se chcete stát žákem nebo chcete dál předávat své hudební znalosti, ChciLekci.cz je tím správným místem.

Registrace naprosto zdarma

homepage, najděte si učitele hudby, lekce

Veškerý registrační proces, zadávání nabídek nebo poptávek je naprosto zdarma. Snaha vytvořit co nejlepší portál se širokou škálou nabídek hudební výuky se nesnaží vydělat ani na provizním systému. Co nejpřehlednější uživatelské prostředí a maximální zvýšení šance na získání vhodné nabídky a uskutečnění hudebních kurzů pod vedením vybraného lektora se zvyšují díky publikaci.

A budoucnost?

Aktuálním cílem je zvýšit povědomí o tomto výjimečném portálu a dostat ho mezi lidi. Na svou realizaci čekají i další portály s hudební tématikou, ale jak víme, všechno začíná u vzdělávání. Každý by totiž měl mít co nejlepší podmínky na vzdělávání, kam patří i hudba. Se správným lektorem a poctivým tréninkem se můžete stát novým hudebním virtuosem.

Navštivte také naše facebook stránky

Předchozí článekOblečte si svůj telefon do slušivého obalu
Další článekKalendář pro každého!

Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.