Domů Ostatní Nový srovnávač zboží artikul.cz

Nový srovnávač zboží artikul.cz

772
0
srovnávač zboží a katalog stránek arikul.cz

Nový srovnávač zboží od společnosti Artikul s.r.o.

Máme zbozi.cz, heureka.cz a také google srovnávač a nyní také nový srovnávač zboží se jménem artikul.cz. Artikul.cz je nejen srovnávač zboží (porovnávač zboží), ale také  katalog firem. V případě, že máte firmu a podnikáte, máte nyní jedinečnou možnost registrace a vložení firemních údajů do katalogu firem zcela zdarma.

Pokud chcete svoje podnikání více podpořit, můžete využít placených možností propagace jako jsou placení za proklik v produktech dne nebo pomocí klasické formy bannerové reklamy.

Design portálu artikul.cz je plně responzivní a poměrně jednoduchý, čímž nebudete mít problém se zobrazením webové stránky srovnávače nejen na počítači, ale také ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Srovnávač zboží a katalog firem navíc pořádá soutěže a různé akce pro návštěvníky webu. Dá se očekávat zvýšená návštěvnost a zní plynoucí příležitost být také osloven.

Katalog Firem Artikul, aneb aby o vás lidé věděli

srovnávač zboží a katalog stránek arikul.cz

Registrace do katalogu je zcela zdarma. Po zadání vstupních informací a ověření e-mailové adresy můžete přistoupit ke vložení klasických firemních údajů jako jsou ič, dič a název společnosti, adresa, kontaktní osoba. Můžete si vybrat kategorie specifikující obor vašeho podnikání, popis činnosti nebo logo (maximální velikost loga je 250 kB). Můžete přidávat zcela libovolně další pobočky, pokud je máte. Katalog firem navíc umožní přidání recenze na vaše služby.

Srovnávač zboží Artikul, aneb aby lidé vaše produkty kupovali

Prima. No a co je prima? Prima je pro vás jako provozovatele e-shopu jedna věc a to ta, že za proklik ve srovnávači zboží, dle nových podmínek artikul.cz nic neplatíte. Stejně tak neplatíte žádný paušál. To je bomba, můžete tak podpořit vaše online nákupy, prodeje a to díky artikul.cz zcela zdarma. Email o aktivaci firem nebo e-shopu vám přijde po kontrole údajů do 24 hodin.

Jaké jsou technické možnosti a podmínky URL feedu?

XML soubor pro artikul.cz by měl být kompatibilní s XML formáty ostatních českých vyhledávačů. Nic Vám tak nebude bránit v plné integraci vaše obchodu pro srovnávače zboží.

Artikul je katalog firem a srovnávač zboží, který vám zadarmo nabídne možnosti, za které jinde zaplatíte.

Navíc se tato hodnota bude zvyšovat s tím, jak poroste návštěvnost tohoto portálu. Takže co vám brání v registraci?

Předchozí článekKniha posledních fejetonů Ludvík Vaculík ve vrcholné formě
Další článekNekomplikujte život alergiků
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.