Domů Ostatní Paintballové hřiště v Praze vám zvedne adrenalin

Paintballové hřiště v Praze vám zvedne adrenalin

153
0
Paintballové hřiště v Praze
Paintballové hřiště v Praze

Co je paintball?

Paintball je zábavná a akční hra. Pro nováčky možná až překvapivě adrenalinová. My Vám teď povíme něco málo o našem paintballovém areálu Paintball Prague v Radotíně.

Možná Vás překvapí, že Paintball je hra určená nejen pro dospělé, ale i pro děti. Důkazem toho jsou desítky spokojených a nadšených třídních kolektivů. Dětské oslavy v rámci Junior paintball jsou kapitolou samy o sobě. O Vaše děti se starají přátelští a zkušení organizátoři.

Paintball Praha se také pyšní mnoha kreativními scénáři. Osvědčené klasiky jako Capture the flag posílí týmovou soudržnost a atmosféru. Inovativní pecky jako Napoleon zase oživí hru a s přibývajícími minutami roste napětí. Při rabbit huntu máte jedinečnou možnost vyprášit kožich budoucímu ženichovi v rámci rozlučky se svobodou. A o scénáři Zombies neprozradíme vůbec nic.

Navštivte krásné paintballové hřiště v Praze

Důležité je samozřejmě nejen co, ale i kde a kdy se hraje. V pražské Paintball Prague aréně naleznete celkem 5 hřišť. Junior paintball, často využívaný na dětské oslavy v Praze, se odehrává na tematickém Vietnam hřišti. Hřiště je krásně kompaktní, s dostatkem překážek, za kterými se skryje nejen vaše dítě, ale i Vy. Taktika je nutností a sehranost je klíčem k úspěchu. Po setmění přicházejí na řadu reflektory, které z Vás udělají hrdiny noční bitvy o Stalingrad. 

Pro větší skupiny tu máme větší paintballové hřiště „Vojenská základna“. Tady se vyřádí každý milovník těžké techniky. Vstup do nejpropracovanější paintball arény v Praze hlídá MIG21 (stíhačka, ne kapela), uvnitř se pak schováte v obrněném transportéru jako pravé komando. Nebo chcete raději začínat v opuštěném baru ve stylu apokalyptických filmů?

Paintballové hřiště v Praze
Paintballové hřiště v Praze

Při dešti máte dvě možnosti. Užít si to ještě více než bez něj a nebo zabookovat vnitřní paintballové hřiště, a zahrát si s neomezenou municí reball. Výhoda? Neprší na vás a nejste od barvy. Nevýhoda? Neprší na vás a nejste od barvy.

Paintball Prague

Praha nabízí mnoho zážitků uvnitř i venku, v Paintball Prague si užijete obojího, a to bez ohledu na počasí. Kromě dětí a nadšenců, koho jiného by ještě mohl paintball bavit?

Paintballové hřiště v Praze
Paintballové hřiště v Praze

Profíky. Zní to možná zvláštně, ale je to tak. Paintball je vlastně dost náročný sport, ve kterém se pořádají profesionální soutěže. A věřte nám, profi tým byste za soupeře spíše nechtěli. Pokud to ale chcete zkusit, Paintball Praha pořádá profesionální tréninky, a především Paintball league, kde soutěží jak kategorie profíků, tak nadšených amatérů. Není nic jednoduššího než se přihlásit. No a pokud si na to netroufáte, je ještě možnost, jak si paintball v našem Paintball Prague vyzkoušet. Dokonce dost levně a nezávazně.

Pojďte si užít adrenalinu, je to snadné

Veřejná hra! Přijdete, hrajete. Nepotřebujete velkou partu kamarádů, jen kuráž a dobrou mušku.

Chcete si rezervovat hru? Navštivte web www.paintball-prague.cz, kde najdete aktuální slevy a další důležité informace o skvělém paintballu v Praze.

Předchozí článekElegantní, zimní outfit stylové ženy – co nesmí chybět?
Další článekRecenze české karetní hry Time for JOKE
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.