Domů Cestování Ristorante il primo piatto

Ristorante il primo piatto

420
1
recenze ristorante il primo piatto

Ristorante il primo piatto

Ristorante il primo piatto je podnik na Praze 4 na místě, kde by jste možná podobnou restauraci ani nehledali. Mezi paneláky a přilehlé komunikace z Budějovické na Kačerov, kde se vzal tu se vzal z venku příjemný domeček. Bude dojem příjemný i uvnitř?

Prostředí Ristorante il primo piatto

Prostředí působí upraveným, čistým dojmem. Styl podniku netrpí přeplácaností nebo neskutečnou výzdobou různých kýčů a stylů. Přesto určitá patina útulnosti mě zde chybí.

V době oběda bylo plno, na zbylých stolech rezervace, přesto mě obsluha restaurace dokázala umístit a dopřát mě tak možnost této drobné recenze.

Obsluha Ristorante il primo piatto

Nemaje tu možnost podnik il primo piatto navštěvovat pravidelně, mohu ohodnotit nenucené chování. Po hledání místa mezi rezervacemi, jsem byl nakonec uveden ke stolu, bez čekání.

Bohužel, zřejmě během oběda je dosti velký spěch a tak nezbyl čas na drobnou konverzaci. Tak jak tak, myslím, že se vrátím „a sice se mnou nepřijde zákon“, ale doplním poznatky.

Menu Ristorante il primo piatto

Poměrně vyvážená nabídka, ristorante se chlubí čerstvostí surovin (dovážených přímo z Itálie) a také dobře odleženým hovězím masem, pokud se nepletu české produkce – ČESTR (česká stračena).

V poledne a o víkendech podnik nabízí zvýhodněná polední menu. Cenově je úroveň menu srovnatelná spíše s centrem města.

Kvalita jídel Ristorante il primo piatto

Bezpochyby velká spokojenost. Ochutnal jsem Tournedos s vepřové panenky na liškách s gratinovaným bramborem.  Maso bylo hodně křehoučké a kupodivu i velice jemné. Omáčka maso skvěle doplňovala, gratinované brambory byly skvělé. Pokud vezmu fakt, že se jednalo o polední menu, mohu jen uznale pokývat hlavou. V mnoha případech polední menu spíše je o zasycení strávníka, než o povzbuzení chuťových buněk.

Cena ke kvalitě jídel Ristorante il primo piatto

Cena je srovnatelná s podobně zaměřenými podniky, nemám pocit, že by ceny v tomto ohledu byly nadsazené. Pokud je zaručena čerstvost surovin, hlavně ryb, myslím si, že cenová úroveň je velmi přijatelná. Ristorante il primo piatto mohu doporučit k vaší návštěvě.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita jídla
8
Obsluha
7
Předchozí článekRecenze aplikace Readability
Další článekDrobnosti zdarma pro naše uživatele
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
ristorante-il-primo-piattoPříjemná restaurace na Praze 4, během oběda plno.

1 komentář

  1. Ristorante il primo piatto je příjemná restaurace na Praze 4. Kvalitně připravené a chutné pokrmy tak najdete na místě, kde by jste možná podobný typ restaurace ani nečekali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.