Domů Ostatní Dům Získejte lepší hypotéku s hyponamiru.cz

Získejte lepší hypotéku s hyponamiru.cz

295
0
Hyponamíru
Hyponamíru

Získejte lepší hypotéku s hyponamiru.cz

Hypotéka je finanční nástroj, který primárně slouží k financování vašeho vysněného bydlení. To je v dnešní době každému jasné. Zájemce o takové řešení také ví, že si může nechat hypotéku “připravit” klasickým způsobem. Možná vás v době moderních technologií napadne: “A nešlo by to přece jen řešit jinak a lépe?”

Hypotéka, hyponamíru
Hypotéka, hyponamíru

Honza od sousedů nám radí Hyponamiru.cz

Hmm, ale o co se vlastně jedná? Je to prosté. Dnes si většinu bankovních operací provádíme pomocí internetového bankovnictví. A vůbec nás už nezarazí fakt, že před několika roky to byla progresivní novinka a před desítkami let dokonce hudba budoucnost. 

Hypotéka, pár, financování, hyponamíru
Hypotéka, pár, financování, hyponamíru

Analogicky, služba hyponamiru.cz je vlastně taková super progresivní služba v moderním hávu, která stejně jako zmíněné mobilní bankovnictví ukazuje, jak využít možností a výhod moderních technologií na hypotečním poli. Jde totiž o Fintech startup s vlastními technologiemi a inovacemi. 

Nejde samozřejmě jen o zpracování hypoteční žádosti, to by bylo přeci jen příliš jednoduché až prosté. Jde o mnohem více výhod pro vás. Jedná se o komplexní a individualizovanou službu. 

A o co tedy především jde ve službě Hyponamiru.cz?

Motto společnosti je: „cesta za lepší hypotékou“. Jak je toto motto naplněno? 

 • Snížením úroků o 0,2% oproti vaší bance
 • Průběžném hlídání nejlepších podmínek na trhu
 • Rychlým a kompletním vyřízením on-line 

Zatím vším hledejte nezávislé specialisty na hypotéky. Slovo nezávislé je zde zcela klíčové a zásadní. Na základě vašeho zadání a parametrů hypotéky vám najdou a doporučí jednoznačně nejvýhodnější řešení. Zajímavostí je, že se jedná o kombinaci pokročilých IT a Fintech technologií a to v kombinaci s přiděleným hypotečním specialistou. Právě mix obou dvou přístupů je unikátní a pro vás jako klienta jedinečný a atraktivní. Aktuálně systém porovnává nabídky těchto poskytovatelů:

 • Hypoteční banka
 • Česká spořitelna
 • Stavební spořitelna České spořitelny
 • Raiffeisenbank
 • Raiffeisen stavební spořitelna
 • MONETA Money Bank
 • MONETA – stavební spořitelna
 • mBank
 • Komerční banka
 • Modrá pyramida
 • UniCredit Bank

I když hypotéku vyřizujete bezpečně z klidu a pohodlí domova, nebojte se. Vždy máte přiděleného osobního hypotečního specialistu z masa a kostí. Ten vám samozřejmě nejen radí, ale hlavně také pomáhá s dalšími navazujícími kroky.

Většina z nich se pak děje ve zcela unikátním a zabezpečeném hypotečním bankovnictví, kam za asistence specialisty nahráváte všechna potřebná potvrzení a dokumenty pro podání žádosti o hypoteční úvěr. Díky kombinaci přiděleného specialisty na hypotéky a online bankovnictví téměř odpadá běhání po bankách a úřadech. Navíc, díky integraci stále více oblíbené technologie bankID jak ze strany hyponamiru.cz, tak ze strany vybraných bank,  jde uzavřít hypotéku zcela online! 

Hypotéka, koupě domu, hyponamíru
Hypotéka, koupě domu, hyponamíru

Navíc se jedná o maximálně transparentní řešení, kdy se dozvíte nejen hypoteční sazbu, dobu splácení ale i veškeré poplatky za sjednání ale i vedení úvěru, ceny všech nezbytných odhadů ale i poplatky za potřebné výpisy. Super, wau. Zároveň máte jistotu, že s vašimi kontakty nenakládá nikdo  jiný, než právě specialisté z hyponamiru.cz. 

Na druhé straně on-line platforma hlídá termíny výročí, doby fixace nebo refinancování hypotéky a vám nejen že termín připomene, ale rovnou vám nabídne výhodnější možnost v případě refinancování hypotéky.

Na stránkách hyponamiru.cz si můžete zobrazit hypotéční kalkulačku, případně si můžete vyplnit údaje pro refinancování hypotéky, hlídání refinancování nebo ocenění nemovitosti. Pro využití plného komfortu služby si ale aktivujte osobní účet. Získáte tak možnost řazení nejvýhodnějších nabídek hypoték, jejich porovnání, ale i další výhody.

Přes zabezpečený osobní účet pak vkládáte všechny nezbytné dokumenty pro zdárné vyřízení hypotéky, jako jsou osobní údaje, daňová přiznání a další potřebná data. V tomto kroku už nad vaším případem bdí přidělený hypoteční specialista. Je tak připraven vám kdykoliv pomoci a vše s vámi dokončit do zdárného konce. 

Komplexní služby

V případě, že se jedná o financování již postavené nemovitosti, on-line platforma vám pomůže s odhadem a oceněním nemovitosti. Pro zajímavost se používá prověřená švýcarská technologie. Nicméně ocenění lze využít i v případě aukce nebo na druhé straně při prodeji vaší nemovitosti.

Co je také zajímavé, i když nemáte hypotéku uzavřenou pomocí portálu hyponamiru.cz a uvedené přednosti vás zaujali stejně jako vašeho souseda Honzu, nezoufejte. Existuje jednoduchá možnost si hypotéku v portále “zaparkovat” a následně se o vše již postará tato vynikající služba.

A jelikož se jedná o “fullservis” platformu, tak si můžete sjednat například pojištění majetku, životní pojištění, ale služba je integrovaná i na realitní business a developery. Co to znamená? Hledáte-li vhodnou nemovitost ke koupi, nebo se ji naopak snažíte výhodně prodat, stačí se ozvat a specialisté vám rádi pomohou. To vše přes uvedený portál. 

Na závěr se sluší dodat, že hyponamiru.cz (Hypo na míru s.r.o.) je vázaným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru, samozřejmě s patřičnou licencí od České národní banky. 

Reference a zkušenosti

Vše proběhlo nad mé očekávání. Mohu všem vřele doporučit.” 

To je jen jedna z 378 referencí od klientů hyponamiru.cz. Ty jsou velice pozitivní, průměrné hodnocení je vysokých 4,9 bodů z 5. A tak se vkrádá pouze jediná otázka: “Vy jste službu hyponamiru.cz ještě nevyzkoušeli?” 

Předchozí článekNestyďte se jít do divokého outfitu. Podívejte se, jak nosit dámské kožené bundy
Další článekPřehled nejpohodlnějšího oblečení do práce
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.