Domů Ostatní Dům Jak se bydlí v nových developerských projektech?

Jak se bydlí v nových developerských projektech?

322
0
Nadstandardní byty, developer Praha, nové byty v Praze

Jak se bydlí v nových developerských projektech?

Nejen mladí lidé, ale i zástupci starší generace preferují bydlení v novostavbách. Byty, které jsou k mání v nových developerských projektech, budí nebývalou pozornost a zastiňují nabídku bytových jednotek ve starších činžovních domech. Některým projektům sice chybí „genius loci“, ale na druhou stranu mají navrch snad ve všech ostatních ohledech.

Ideální lokalita

Bydlení v Praze může mít mnoho podob. Co byste řekli na velmi klidné místo, které je od centra města vzdáleno jen několik minut? Developeři si dávají na výběru lokality záležet a staví projekty na nejlepších místech s dobrou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do ostatních městských částí.

Nadstandardní byty, developer Praha, sekyragroup

Dostatek parkovacích míst

Obrovský problém starších bytů spočívá v nedostatku parkovacích míst. Zaparkovat v některých částech Prahy je téměř nemožné. Nic takového ale u novostaveb nehrozí, protože developeři kladou na dostatek parkovacích stání velký důraz. Parkoviště jsou často pod dohledem monitorovacího systému, takže se obyvatelé cítí bezpečněji.

Nadstandardní byty

Promyšlené dispozice, dostatek přirozeného světla a velmi úsporný provoz. I tak lze charakterizovat nové byty na prodej v Praze. Technologie a materiály, které se při stavbě bytových domů používají, jsou dnes úplně jinde než kdysi, a to je na standardu bytů znát. To, co bylo kdysi považováno za nadstandard až luxus, je v nových bytech naprosto běžné.

Nadstandardní byty, developer Praha, sekyragroup

Transformace starého na nové

Nemusíme zůstávat v obecné rovině. Skvělým příkladem atraktivního bydlení jsou nové byty v Praze 4, které vybudovala společnost Sekyra Group. Projekt nese název Rezidence Rozhledna a vyrostl na místě bývalého chátrajícího mrakodrapu. Dnes jsou zde komfortní byty pro mladé páry a rodiny s dětmi. Obyvatelé mají k dispozici prostorné terasy a lodžie s výhledem do širého okolí. Majitelé přízemních bytů mohou využívat předzahrádky. Již na první pohled je jasné, že Rezidence Rozhledna nabízí mnohem více než „obyčejné“ bydlení…

Předchozí článekAudiotéka má nový web a redesign slaví akční nabídkou
Další článekKdy vznikly výherní automaty a jaká je jejich historie?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.