Domů Ostatní Dům Jak se bydlí v nových developerských projektech?

Jak se bydlí v nových developerských projektech?

298
0
Nadstandardní byty, developer Praha, nové byty v Praze

Jak se bydlí v nových developerských projektech?

Nejen mladí lidé, ale i zástupci starší generace preferují bydlení v novostavbách. Byty, které jsou k mání v nových developerských projektech, budí nebývalou pozornost a zastiňují nabídku bytových jednotek ve starších činžovních domech. Některým projektům sice chybí „genius loci“, ale na druhou stranu mají navrch snad ve všech ostatních ohledech.

Ideální lokalita

Bydlení v Praze může mít mnoho podob. Co byste řekli na velmi klidné místo, které je od centra města vzdáleno jen několik minut? Developeři si dávají na výběru lokality záležet a staví projekty na nejlepších místech s dobrou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do ostatních městských částí.

Nadstandardní byty, developer Praha, sekyragroup

Dostatek parkovacích míst

Obrovský problém starších bytů spočívá v nedostatku parkovacích míst. Zaparkovat v některých částech Prahy je téměř nemožné. Nic takového ale u novostaveb nehrozí, protože developeři kladou na dostatek parkovacích stání velký důraz. Parkoviště jsou často pod dohledem monitorovacího systému, takže se obyvatelé cítí bezpečněji.

Nadstandardní byty

Promyšlené dispozice, dostatek přirozeného světla a velmi úsporný provoz. I tak lze charakterizovat nové byty na prodej v Praze. Technologie a materiály, které se při stavbě bytových domů používají, jsou dnes úplně jinde než kdysi, a to je na standardu bytů znát. To, co bylo kdysi považováno za nadstandard až luxus, je v nových bytech naprosto běžné.

Nadstandardní byty, developer Praha, sekyragroup

Transformace starého na nové

Nemusíme zůstávat v obecné rovině. Skvělým příkladem atraktivního bydlení jsou nové byty v Praze 4, které vybudovala společnost Sekyra Group. Projekt nese název Rezidence Rozhledna a vyrostl na místě bývalého chátrajícího mrakodrapu. Dnes jsou zde komfortní byty pro mladé páry a rodiny s dětmi. Obyvatelé mají k dispozici prostorné terasy a lodžie s výhledem do širého okolí. Majitelé přízemních bytů mohou využívat předzahrádky. Již na první pohled je jasné, že Rezidence Rozhledna nabízí mnohem více než „obyčejné“ bydlení…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.