Domů Technika Hardware Lamax Sounder SO-1: hodně muziky v malém provedení

Lamax Sounder SO-1: hodně muziky v malém provedení

128
0
Přenosný bluetooth reproduktor

Lamax Sounder SO-1: hodně muziky v malém provedení

Jdete-li ven s partou kámošů, kterým se chcete pochlubit nejnovějšími úlovky videoklipů z oceánu portálu YouTube, nemůžete to jen tak odfláknout a ničit svoje i jejich uši zploštělým zvukem interního repráčku svého smartphonu!

Přenosný Bluetooth reproduktor

Přenosný Bluetooth reproduktor je pro takové případy (a nejen pro ně) téměř nutností. Podívejme se teď na jeden z nich – Lamax Sounder SO-1, který jeho (mimochodem český) výrobce označuje za „Bluetooth reproduktor nové generace.

Přenosný bluetooth reproduktor

Novinka válcovitého tvaru zaujme poměrně kompaktním provedením i uceleným designem, připomínajícím trochu plechovku od koly (nebo od piva, to je na vás). Navíc jsou u tohoto modelu výhodou vyměnitelné barevné kryty, takže každý den můžete přinést do školy nebo třeba na náměstí nový, neokoukaný kousek.

Jak přenosný Bluetooth reproduktor hraje?

Tvar válce reproduktor předurčuje k tomu, aby nabízel 360stupňový prostorový zvuk. Samozřejmě nečekejte žádné dokonalosti hodné obývákové sestavy za desítky tisíc, nicméně ve své kategorii zařízení od Lamaxu rozhodně nezůstává pozadu. Kdo by pochyboval, toho přesvědčí udávaný výkon 24 W a také režim S-Bass, zvýrazňující – jak už jeho název napovídá – basy přehrávaných skladeb. A vůbec to nezní uměle.

Za zmínku stojí i použití pasivního zářiče, což znamená, že uvnitř nenalezneme žádný magnet.

Ostatně i díky tomu může být Sounder SO-1 tak malý a zároveň tak výkonný

Pro připojení ke zdroji hudby (hlavně mobilního telefonu) lze použít především bezdrátovou technologii Bluetooth, za výhodu rozhodně považujeme i integraci jiného bezdrátového standardu, a sice NFC. K dispozici je i mikrofon, takže po spárování s telefonem lze reproduktor používat například místo handsfree sady (zde musíme upozornit, že raději ne za volantem, neboť to pro tento účel není stavěno).

Reproduktor je do jisté míry i odolný – podporuje standard IPX4, což znamená, že je imunní vůči stříkající vodě. A třešničkou na dortu budiž displej nápadně připomínající ciferníky chytrých hodinek, který nalezneme na místě „víčka plechovky“ a kde můžete přepínat mezi jednotlivými songy v playlistu. A fyzickým tlačíkem u displeje pak můžete přidávat nebo ubírat na hlasitosti.

Lamax Sounder SO-1 zkrátka můžeme doporučit i proto, že svým provedením i originalitou vystupuje ze záplavy konkurenčních řešení. Kvitujeme kvalitní zpracování i baterii s kapacitou 4 000 mAh, kterou jsme dosud nezmínili, ale která umožní užít si na jedno nabití až 10 hodin poslechu.

Více informací: https://beat.lamax-electronics.com/cz/sounder-so-1/

Předchozí článekNevíte si rady s výběrem prostěradla? Žádná věda to není.
Další článekCo to je virtuální privátní síť (VPN) a k čemu se hodí
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.