Domů Cestování Recenze Kavárna sv. Florián

Recenze Kavárna sv. Florián

571
0
recenze kavárna sv. Florián

Recenze Kavárna sv. Florián

Recenze Kavárna sv. Florián – je doba dovolených a venku horko, v rozpáleném městě každý dostává chuť na zmrzlinový pohár. Co si dát pohár u vodopádu uprostřed historického města?

Pro občany, kteří bydlí v Jindřichově Hradci, je to běžné, ostatní se musí vypravit na výlet. Ale vyplatí se!

Prostředí kavárny sv. Florián

Kavárna leží v obchodní pasáži sv. Florián v centru Jindřichova Hradce v Růžové ulici. Interiér objektu je jedinečný, může působit až kýčovitě, to je ale otázka osobního vkusu. Bezpochyby byla oprava objektu velice nákladná a všechny použité materiály jsou vysokého standardu. Pasáži vévodí socha sv. Floriána, po kterém je pojmenována. Kavárna je zařízena ve Vídeňském stylu.

A proč je v úvodu psáno o „poháru u vodopádu“? Přímo z okna kavárny je možné sledovat aquashow, při které padá voda ze stropu a tvoří různé obrazce. Nechybí srdíčka, noty a mnoho dalšího. Představení se pokaždé trochu liší. Celá show je doprovázena hudbou. Tuto show je možné sledovat v každou celou hodinu.

Obsluha a menu kavárny sv. Florián

Obsluha restaurace je příjemná, menu nijak nevybočuje ze standardní nabídky ostatních kaváren. Osobně doporučuji vzhledem k atmosféře kavárny Vídeňskou kávu a zmrzlinový pohár s ovocem.

Kvalita nabízených služeb

Lákadlo pro tuto kavárnu je show, která je za okny. Kavárna ale jinak ničím nezklame, ze židlí se zvedá těžko, ještě že je show pouze jednou za hodinu :-)

 

Předchozí článekKniha a ebook Poklady klasické české kuchyně
Další článekRecenze Café Buddha
Martin Bartoš milovník dobrého jídla a ještě lepších programových kódů v prostředí .Net studia. To není samochvála ale popis redakce serveru Test-recenze.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.