Domů Ostatní Recenze Café Buddha

Recenze Café Buddha

1270
2
recenze restaurace Caffé Budha

Recenze Café Buddha

Recenze Café Buddha na Vinohradech nám dala opět možnost ochutnat asijskou kuchyni. Tip na recenzi nám zaslal jeden z našich čtenářů, kterému tímto děkujeme:)

Prostředí restaurace

Jedná se o poměrně malou restauraci nedaleko Vinohradské třídy, nedaleko Českého rozhlasu. Interiér rozhodně nepůsobí nudně, sedačka v zadní části více než evokuje útulné „domácí“ prostředí. Dekorace, ruční práce jsou dovezené z Thajska.

Oč příjemně se na sedačce odpočívá o to hůře se na ní konzumují výtečně připravené asijské pokrmy. Jeden ze stylových stolečků díky silnější středové noze také nenabídne pohodlné posezení.

Prostředí restaurace

Obsluze restaurace nemám v podstatě co vytknout, plní si své povinnosti tak jak má. Je znát, že častější návštěvou cítím o něco „otevřenější“ přístup. Uvidíme, jestli pokročíme k nějaké otevřenější debatě:)

Servírování je prosté, misky a tácky dají plně dají vyniknout servírovanému pokrmu po estetické stránce.

Menu a kvalita jídel

Nabídka Café Buddha je přiměřená velikosti podniku a je plně dostačující pro milovníky Sushi a asijsky připravených pokrmů. Café Buddha si zakládá na čerstvých surovinách a právě onu čerstvost surovin poznáte ihned po pozření prvního sousta. Nejedná se však jen o čerstvé suroviny, ale také o harmonii někdy výraznějších asijských chutí.

Kuchyni vládne mladý indonéský kuchař Ketut, kterého máte možnost spatřit osobně při přípravě zdejších pokrmů. Café Buddha se vyznačuje nejen skvělou kuchyní, ale také možností zakoupení čerstvých ryb (doporučuje se objednávka) a nezbytných propriet pro přípravu Sushi. Vše za ceny více než dobré. Pokud vám toto nestačí, nezoufejte. Café Buddha vám nabízí také možnost proniknout do tajů přípravy Sushi a thajské kuchyně.  Kurzy se pravidelně na uvedeném místě restaurace také pořádají.

Pro příznivce sociální sítě Foursquare Café Buddha připravil jedno překvapení pro polední menu. Když už jsme u něj, tak vězte, že je nabízeno za ceny více než příznivé.

Cena ke kvalitě a závěr recenze

Cena jídel je rozhodně odpovídající, a spíše budete příjemně překvapeni. Nápoje pak odpovídají spíše vyšší cenové úrovni, kohoutková voda v karafě je za 39Kč.

Pokud jste milovníci Sushi, nebo obecně asijské kuchyně, je zastávka v Café Buddha pro vás povinností.

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita jídla
9
Obsluha
7
Celkový dojem
8
Předchozí článekRecenze Kavárna sv. Florián
Další článekRecenze čerstvá káva, online
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-cafe-buddhaChodil jsem zde rád, Nicméně po posledním lehce neprofesionálním jednání obsluhy jsem na podnik zanevřel. Pravda však je, že pokrmy zde opravdu umí. Navíc si zde můžete objednávat čerstvé ryby na své vlastní kulinářské orgie doma.

2 KOMENTÁŘE

  1. Café Buddha je příjemným menším podnikem nedaleko Vinohradské třídy (na rohu) kousek od Českého rozhlasu. Nabízí vynikající Sushi a asijskou úpravu jídel s důrazem na čerstvé suroviny.
    Filozofií restaurace je nejen přinášet chuťový zážitek ale i obohatit případné zájemce o kuchařské umění pořádanými kurzy. Nabízí se zde také možnost zakoupení nezbytných ingrediencí pro přípravu Sushi, včetně čerstvých ryb (je zde i uvedena četnost zavážky).
    Pro milovníky asijských chutí a Sushi další vhodná alternativa.

  2. Café Buddha je mimořádně příjemná a útulná restaurace na starých Vinohradech. Máme rádi komorní a pohodlné prostředí pro romantické večeře ve dvou a zbožňujeme japosnkou kuchyni a restaurace Café Buddha mnohonásobně předčila svým interiérem, příjemnou obsluhou, pestrou a neotřelou nabídkou najídelním lísku a stejně tak velice příjemnými cenami, naše očekávání. Odcházeli jsme z ní naplněni a šťastni. Rozhodně můžeme všem veřele doporučit a ode dneška je naší nejoblíbenější japonskou restaurací v Praze. Už teď se těšíme na další návštěvu :-). Café Buddha děkujeme za skvělý večer a gurmánský zážitek…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.