Domů Ostatní Recenze čerstvá káva, online

Recenze čerstvá káva, online

739
0
recenze čerstvá káva coffee

Recenze „čerstvá káva“, online

Recenze na online e-shop „čerstvá káva„, online e-shopu s nabídkou plantážní a značkové kávy, včetně širokého kávového sortimentu (espresso kávovary, mlýnky na kávu, sklenice a jiné nezbytnosti).

Čerstvá káva, webové stránky

V době, kdy on-line prodej je zcela běžnou alternativou klasického prodeje nebude milovníkům kávy činit problém vytvořit objednávku. E-shop nabízí zcela běžné standardní prvky a nemá cenu logiku on-line obchodu rozebírat.

Co činí nabídku zajímavou je ucelený a poměrně široký sortiment plantážní čerstvě pražené kávy (název pražírny jsem nenalezl) ale i značkových káv (zde budete přesměrováni na web kavakava.cz stejného provozovatele). Design obou webů je skoro totožný, výraznější rozdíl je jen logu a barvě hlavičky každého z webů.

Čerstvá káva, oceňujeme

Co nás zaujalo? Rozhodně kompletní popis jednotlivých káv a kávových směsí, včetně vlastnosti kávy (bohatost pěny a chuti, obsah kofeinu) a určení kávy (espresso, překapávaná káva, turek). V orientaci vám pomůže další záložka dotazy a komentáře, ale i uživatelská hodnocení – recenze dané položky sortimentu. Tyto ucelené vlastnosti vám pomohou ve výběru kávy dle vašeho gusta.

Čerstvá káva, co bychom uvítali

Rozhodně parametrizované vyhledávání. Hledáte kávu na espresso? Zrnkovou, s bohatou plnou chutí, s čokoládovým „ocáskem“, rozuměj chuťovou závěrečnou stopou?

Čerstvá káva, ostatní sortiment

Nepřekvapí nás nabídka automatických espresso strojů vyhlášených značek např. Jura, ale i kávomlýnků jak elektrických tak i ručních kousků od českého výrobce. Pokud hledáte alternativní způsob přípravy kávy, oceníte sortiment moka konvic, French pressů, Dripperů a Vacuum potu (jeden kousek). Snad jen populární aeropress chybí.

Sortiment uzavírají hrnky a sklenice, vakuové dózy, cukry sirupy a jiné nezbytnosti.

Čerstvá káva, něco navíc?

Na stránkách webu čerstvá káva naleznete i zajímavé slevy (espresso kávovar je opravdu nabízen s 38 procentní slevou, kontrola ceníku dodavatelů), ale i servis kávovarů (a to i zakoupených u jiného distributora), předplatný servis kávy a spoustu dalších informací a článků. Kávový web tak nabízí komplexní a kvalitní službu, kterou jsme sami rádi využili.

 

 

 

PŘEHLED RECENZE
Sortiment
7
Rychlost distribuce
10
Přehlednost
8
Cenová úroveň
10
Celkový dojem
9
Předchozí článekRecenze Café Buddha
Další článekRecenze služby Runkeeper pro milovníky běhu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-cerstva-kava-onlineDíky pravidelnému pražení máte zaručenou vždy "čerstvou" jednodruhovou kávu z různých plantáží. Osvědčilo se mě kávu používat do espresa pro jemnější chutě a alternativní přípravu kávy mám jiné favority. Personál v pohodě, milý, káva je distribuována skoro okamžitě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.