Domů Ostatní Ostatní Společnost PROPAQ popis webu

Společnost PROPAQ popis webu

239
0
Propaq, reklamní předměty, potisk triček

Společnost PROPAQ – popis webu

Společnost PROPAQ s.r.o. se zabývá především reklamními předměty. Kromě prodeje reklamních potřeb se zabývají také potiskem a následnou dopravou. Na stránkách Propaq.cz získáte veškeré informace, které jsou důležité především pro Vás jako zákazníky. Jejich hlavním cílem jsou produkty vysoké kvality za co nejrychlejší čas.

Na hlavní stránce výše zmíněného odkazu lze nalézt mnoho informací. V levém sloupci uvádějí reklamní předměty, které jsou součástí jejich prodeje. Jako příklad uvedu jen letmý výčet z nabídky. Vybrat si tedy můžete z psacích potřeb, kalendářů a diářů, reklamního textilu, deštníků, hodin, elektroniky nebo kosmetických potřeb aj. Rozsah nabídky je velmi široký a věřím tomu, že uspokojí každého zákazníka. Součástí levého sloupce je rovněž odkaz na zakázkovou výrobu, sladkosti a dárkové sady a Vánoce. Po zvolení určité kategorie se dostanete na stránku, na které můžete již konkrétněji vybírat nebo selektovat z nabídky.

I pokud sháníte reklamní usb flash disky, zde si z velké nabídky rozhodně vyberete. Flash disk s vlastním tvarem, otočný, posuvný, dřevěný, ekologický i vysouvací.

Propaq, reklamní předměty, potisk triček, prodej reklamních předmětů, kalendáře, diáře

horní části webu najdete veškeré důležité informace související s obchodem, ať už fyzickým nebo abstraktním pojmem. V rámci šesti odkazů se lze dočíst základní informace o společnosti (kdo jsou a co dělají), kontaktu (kontaktní a fakturační adresa včetně telefonních čísel, emailu a otvírací doby + mapa sídla společnosti). Třetí odkaz jasně popisuje nastavené obchodní podmínky, které zákazník bere na vědomí a řídí se těmito pravidly při každém obchodu. Dále se zde nachází odkaz na informace týkající se potisku reklamních předmětů, které jsou součástí jejích podnikání. Odkazy Přihlásit se a Registrovat jsou již spojeny pro konkrétní zákazníky, kteří se rozhodli nakoupit nabízené zboží nebo chtějí zadat své požadavky.

Hned pod horním řádkem je možnost rychlého vyhledávání daného produktu pro případ, že nevíte, kde je přesně produkt zařazen nebo se Vám prostě nechce jen složitě hledat. Napravo od rychlého vyhledávání je uveden kontakt na telefonické objednávky a košík s hodnotou Vašeho nákupu.

Na hlavní straně níže lze nalézt důvody, proč nakupovat právě zde na těchto stránkách. Díky těmto informacím máte jistotu, co Vám můžou nabídnout a zabezpečit.

Ve spodní části hlavní strany webu jsou na závěr uvedeny informace o Vašich objednávkách (obchodní a platební podmínky + sledování zásilky), informace o katalogu (jaké je právě akční zboží, možnost prohlédnutí on-line katalogů a požadavek na objednání katalogu) a potisku (co dělají, jak to dělají a kolik to stojí).

Propaq, reklamní předměty, potisk triček, prodej reklamních předmětů, kalendáře, diáře

Předchozí článekNahrávání zvuku online, Music Recorder Leawo
Další článekRecenze knihy Víc než láska
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.