Domů Ostatní Móda Vyzkoušeli jsme značkové trenýrky. Vyplatí se připlatit?

Vyzkoušeli jsme značkové trenýrky. Vyplatí se připlatit?

411
0
značkové trenýrky, trenýrkarna, slipy

Vyzkoušeli jsme značkové trenýrky. Vyplatí se připlatit?

Proč byste měli utrácet za část outfitu, která není vidět? Bez ohledu na to, zda preferujete slipy, trenky či boxerky, jste již někdy určitě přemýšleli nad tím, proč někteří muži utrácí za spodní prádlo podstatně větší částky než vy – a nemohou si ho vynachválit. Zajímalo nás to také, a tak jsme kvalitu značkových trenýrek otestovali.

Radost se na ně koukat

Když nám z Trenýrkarny dorazil balík, byli jsme nadšení. Vykouklo na nás několik vkusných balení značkového prádla a měli jsme z něj pocit výjimečnosti ještě před rozbalením. Vizuálně atraktivní pánské slipy, stylové trenky a sexy boxerky jsme si zamilovali na první pohled. Tak povedený design v tržnici nenajdete a garantujeme vám, že ho ocení i vaše partnerka. V tomto směru značkové prádlo vyhrává na celé čáře.

značkové trenýrky, trenýrkarna, pánské spodní prádlo

Euforie, když je nosíte

A co teprve moment, kdy se do prémiového prádla poprvé v životě nasoukáte. Rozdíl je nepopsatelný.

Nic vás netlačí a neřeže, trenýrky padnou jako ulité a neomezují v pohybu

A tak by to mělo být. Dva nula pro trenky z Trenýrkárny.

Nerozpadají se

Trenky jsme nosili dostatečně dlouho a měli tak možnost porovnat kvalitu materiálu. I po mnoha pracích cyklech vypadají jako nové a po párání či jiných nedostatcích není ani památky. Značkové prádlo vydrží podstatně déle než trenýrky z tržnice. Což je dobrá zpráva pro muže, kteří se nákupem prádla nehodlají zabývat častěji než „jednou za čas“.

značkové trenýrky, trenýrkarna

Resumé? Vítěz je jasný

Důvodů, proč si připlatit za značkové spodní prádlo, je hned několik. A slovo „připlatit“ berte s rezervou, protože vyšší cenu kompenzují prvotřídní vlastnosti a mnohem delší životnost. Ve finále možná utratíte ještě méně, než kolik by vás stála zásoba „levnějšího“ prádla.

Ale i kdyby vás slipy, trenýrky či boxerky s logy Calvin Klein, Diesel, Styx, Represent vyšly o pár korun dráž, nebudete litovat. Ve značkovém prádle zažijete nepopsatelně příjemný pocit. Na jiné už nikdy ani nepomyslíte.

Předchozí článekHotel u Karlštejna vás zve na návštěvu
Další článekBezdrátová sluchátka LAMAX Dots1 jedou v minimalistickém stylu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.