Domů Ostatní Móda 6 tipů na vánoční dárek pro muže

6 tipů na vánoční dárek pro muže

217
0
vánoční dárek pro muže

6 tipů na vánoční dárek pro muže

Obvyklá a naprosto očekávatelná otázka – co pod stromeček? – nás všechny v období vánoc překvapivě zaskočí. Proč? Protože jednoduše nevíme co nadělit. Pokud v tom jedete s valnou většinou lidstva, nezoufejte.

Letošní vánoce vás v tom nenecháme!

Tedy za předpokladu, že hledáte dárek pro muže. Níže vám přinášíme hned 6 tipů!

1. Opasek nejen pro přichycení kalhot

Nevíte, co darovat manželovi, příteli, tchánovi, tátovi? Darujte mu opasek a zamezte věčnému popotahování kalhot. Pokud pořídíte opasek BeWooden s detailem dřeva, můžete si být jistí, že košili vytáhnutou z kalhot už u svého muže neuvidíte. Kožený opasek a spona ze dřeva = dokonalý dárek pro perfekcionistu.

2.Motýlek pro elegány – současné i budoucí

Ať už váš blízký muž elegánem je a nebo jej z něho chcete udělat, potěšíte motýlkem ze dřeva coby pěkným dárkem k vánocům. Motýlek ze dřeva má oproti tomu z látky řadu výhod:

– nemusíte jej prát,


- nemačká se,


- funguje jako magnet pozornosti,

– odliší vás od ostatních,

– vytvořit si můžete svůj vlastní návrh na motýlka.

3. Peněženka ze dřeva jako dobrá investice

Dámy, platí za vás muži často? Že ne? Možná se jen stydí za svou starou a otrhanou peněženku. Co jim pořídit peněženku ze dřeva? Peněženky BeWooden frčí a v kapse pánů nepobudou. Naopak s touhou pochlubit se jedinečnou peněženkou za vás muž zaplatí všude tam, kde se s ním mihnete. Docela dobrá investice pro příští nákupy, nemyslíte?

4. Manžetové knoflíčky pro detailisty

Víte, pro koho je nejtěžší vybrat dárek? Detailistovi, který sází na každou maličkost. Takový detailista pak na gala večer nevyjde bez manžetových knoflíčků na rukávech svého saka. Co mu pořídit jedny originální do sbírky?

5. Originální spona na kravatu pro odlišení

Jak důležitá je spona na kravatu většina pánů zjistí až po tom, co si svou kravatu namočí do polévky. Nebo po tom, co jim kravata ve větru vlaje podobně jako sukně Marilyn Monroe. Pokud chcete předejít těmto a podobným trapasům, darujte pod stromeček sponu na kravatu, ale ne ledajakou. Spona na kravatu BeWooden podtrhuje krásu a jedinečnost dřeva – skvostného a pro tyto účely nevídaného materiálu.

6. Dárkový poukaz, když si nemůžete vybrat

Ani z naší nabídky tipů si nemůžete vybrat? Nevadí! Vyřešte to s kouzlem vám vlastním – darujte dárkový poukaz, však oni si muži už sami vyberou, po čem jejich srdce prahne!

Předchozí článekNejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota
Další článekZaznamenejte si akce s kamerou Niceboy Vega 5
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.