Domů Ostatní Služba Fakturace na jeden klik je Galaxima

Fakturace na jeden klik je Galaxima

181
0

Fakturace na jeden klik je Galaxima

Galaxima je fakturační systém pro živnostníky, firmy a účetní firmy. Jelikož se jedná o moderní “cloudové” řešení, nemusíte vůbec nic instalovat, starat se o aktualizace nebo řešit bezpečnostní problémy používané aplikace. Také platí to, že fakturační systém můžete používat na jakémkoliv počítači s webovým prohlížečem a Internetovým přístupem. To je opravdu paráda. Do vašeho fakturačního systému se tak můžete přihlásit z libovolného místa. Umí to i váš stávající fakturační systém?

Možnosti řešení, vystavená faktura je základ

Správná a jednoduchá fakturace je základem každého podnikání. Je jedno, jestli jste plátce DPH, nebo neplátce DPH. Fakturační systém Galaxima nabízí velice jednoduché rozhraní a vystavení faktury je dílem okamžiku. Je příjemné, že si můžete fakturační systém Galaxima osahat nanečisto. Podotkl bych, že by se mě více líbila možnost, vyzkoušet si demo režim v maximálně možné variantě předplatného.

Fakturace Galaxima

Cenové varianty služby Galaxima faktura jsou cenově velice příznivé. Posuďte sami. Nejlevnější řešení je objednání varianty Základní, která stojí měsíčně pouze 49 Kč. V této variantě získáte základ systému, včetně vystavení QR a EAN kódu na faktuře, možnosti vložení loga a razítka na fakturu, příjmové pokladní doklady a stvrzenky EET. Systém je připraven jak pro plátce tak i neplátce DPH.

Fakturace Galaxima, faktury

V prostřední variantě Standardní platíte 129 Kč měsíčně. Navíc například získáte kontrolu klienta jako nespolehlivého plátce DPH, možnost pravidelné fakturace, automatické e-maily, přístup pro účetní, šablony faktur ale i možnosti exportů. Ve verzi Standardní můžete vést fakturaci pro dvě firmy.

Fakturace Galaxima, faktury, statistika

Poslední varianta nese název Pro účetní a stojí 249 Kč měsíčně. Navíc umí exporty faktur do účetního software Pohoda, automatické párování plateb fakturace, ale i API rozhraní. Díky API rozhraní můžete nechat napojit fakturační systém Galaxima na vaše stávající prostředí, například propojit ho se svým e-shop řešením. Možností je ale celá řada. Oproti standardní variantě na denní bázi kontroluje, zda je subjekt plátcem DPH a stejně jako v případě změny adresy, tuto informaci automaticky opraví.

Ve verzi Pro účetní můžete vést fakturaci až pro sedm firem. To vzhledem k ceně fakturačního systému Galaxima může být veliká výhoda.

Vystavení faktury je velice jednoduché

Vyberete odběratele (pokud není zadán, dokážete jeho údaje načíst automaticky zadáním jeho IČ). Vyplníte položky faktury a máte hotovo. Do systému v nejbližší době vývojáři vloží možnost použití šablon faktur. Vystavení faktury pak bude dílem pár kliků. Pokud nemáte fakturační systém vybrán, nebo s fakturací bojujete, určitě se s řešením Galaxima seznamte.

Předchozí článekStěhujte pomocí stěhovací firmy, oceníte rychlost i profesionalitu
Další článekTest přepravních služeb do zahraničí
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.